Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Porównanie budowy miednicy mężczyzny i kobiety

0:19

(Kula odpowiada rozmiarom głowy dziecka)

www.demotywatory.pl
+
254 259
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tescior
-4 / 4

@Koszowy wyraźnie widać, że na poważny niedorozwój kilku twoich organów coś wpłynęło, nie wiem czy to kultura, ale jak się zgłosisz do lekarza to może uda mu się to ustalić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
-1 / 3

@Koszowy To nie jest kultura, czyli cos nabytego, tylko wrodzonego! Z dana plcia juz sie rodzimy. Jak jestes mezczyzna, to chocbys sie zesral, dziecka nie urodzisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+14 / 24

Sugerujesz ludziom płeć? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ottakijeden
+6 / 10

@Nighthawk7 Nie wiem co jest gorsze. Ze ludzie nie zrozumieli Twojego sarkazmu ze masz minusa, czy tez juz tak im odwala ze beda swiecie twierdzic, iz na biologiczna plec wplywaja bzdety jak wlasne widzimisie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+1 / 1

@Nighthawk7 chyba jedynie kształt miednicy. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
-2 / 14

@ottakijeden
Najgorsze jest to, jak głęboka jest ignorancja ludzi w kwestii świadomości, czym w istocie jest gender. Przecież ludzie wypowiadający się o nim zwykle nawet nie podjęli próby przejrzenia hasła na wikipedii, o przeczytaniu jakiejkolwiek książki na ten temat nie mówiąc.
O gender ludzie słyszą nie od ekspertów, ale od demagogów w rodzaju Jędraszewskiego czy Brauna. Czyli od ludzi, którzy ze względu na swój światopogląd nie mają powodów głosić prawdziwych tez, a z powodu moralnego upadku nawet tego nie próbują.
Innym źródłem są ignoranci, którzy głoszą wypaczone zrozumienie tego, czym jest gender w istocie.

Gender nie przeczy biologii ani nauce. Gender studies JEST nauką, a jaka taka nie przeczy wiedzy naukowej, tylko ją rozszerza.
Kpiny takie jak @Koszowy tylko świadczą o niewiedzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ottakijeden
0 / 12

@Laufer Gender to pseudo nauka. Jej dokladne zaprzeczenie. Nie slucham wypowiedzi ludzi pokroju Braun. Bo wali tresci podobnej jakosci jak ta pani co twierdzi ze w zwiazkach homo rodzi sie wiecej dzieci niz w hetero. Ale czytalem jak pseudonauka gender podchodzi do badan. Normalnie stawisz teze, udowadniasz i jak Ci sie to uda, wyciagasz wnioski i jest to obowiazujace do czasu az ktos nie obali danej wiedzy. W gender dziala to odwrotnie. Cos powiedza ze jest i ma tak byc. A pozniej jak juz wysila sie na prace badawcza to jest to zaprzeczenie wszelkiej nauki. W USA 2 doktorow mialo tego dosc i zaczeli pisac bzdety gender. Wymyslali coraz bardziej zwariowane rzeczy. Byli nawet nominowani do jednej z wiekszych nagord w tej pseudonauce. I jak jakas praca odrzucana byla to nie z powodow naukowych, tylko iz czasem nie spodobalo sie kto pisal o tym. Potrafili przepisac MAIN KAMPF, z tym iz zaminili slowo zyd na bialy facet. Nie przeszlo to nie z powodu ninawisci, tylko iz opisane bylo to z perspektywy bialej kobiety. Gdyby bylo z mniejszosci przeszlo by bez slowa. Innym razem napisali, iz kazda para hetero powiina uzywac wibratora i wsadzac facetowi w tylek, by byl przygotowany iz jego nastepna kobieta moze miec panisa. Kolejnym razem opisali wymyslone badania homo u psow. Nikt sie nie zainteresowal kto i gdzie przebadal przez dlugi okres czasu setki psow. Tego bylo dziesiatki, gdzie przy prawdziwych naukach, wydaje sie rocznie max 1-2. Po tym jak wkoncu sie wszystko wydalo ich artykuly wciaz byly dostepne. Nie ma czegos takiego jak ekspert gender. Jest to pseudo bełkot naukowy. Straszne iz nawet w Polsce gdzie na innowacje ciezko dostac kase, w innowacyjnosci jestesmy na szarym koncu. A na "badania" gender potrafia dac kase. Ja nie bronie nikomu byc homo i miec inne dewiacje. Niech robia co tam chca, tak dlugo jak nie szkodza innym. Ale owijanie tego w pseudonauke i wmawianie ze to prawda jest pomsta do nieba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
-2 / 6

@ottakijeden
Przypadki trollowania wszelkich czasopism naukowych zmyślonymi badaniami mają naprawdę długą historię. Takie wydarzenia jak mistyfikacja Sokala stają się najbardziej znane ze względu na swój rozmach, ale występują nie tylko w dziedzinach humanistycznych, ale też ścisłych.

Opisujesz przypadek dr Wilson. Podobny przypadek do naszej rodzimej doktor Anny O. Szust. Tylko, że jak podkreślają sami twórcy takich prowokacji, a także ich analitycy - przekreślanie z tego powodu samej nauki jest błędem.
Jest cała lista tzw. "drapieżnych wydawnictw" działających w wielu dziedzinach naukowych, nie tylko gender. Nie bez powodu powstają takie inicjatywy jak Directory of Open Access Journals czy Journal Citation Reports.
Niestety, polegasz na nierzetelnych i nieobiektywnych źródłach w kwestii oceny gender, i takie też są twoje wypowiedzi.

To naprawdę prosta kwestia. Jeśli można prowadzić badania zgodnie z metodą naukową, dana dziedzina należy do nauki. To nie są subiektywne warunki.
Gender jest nauką, choćby nie było ani jednej osoby, która postępowała zgodnie z zasadami nauki. Choć aż tak źle nie jest.
Bełkot, to próba zanegowania tego i rzeczywiście woła o pomstę do nieba. Szkoda, że jest puste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 grudnia 2022 o 5:58

N nr8
+1 / 5

miednica jest ruchoma. Im bardziej zaawansowana ciaza tym bardziej sie rozszerza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+3 / 3

@nr8 nie do końca. Rozszerza się spojenie łonowe i to u kobiet poniżej 25 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
-3 / 3

@nr8 Nie masz racji. Nic sie nie rozszerza, dlatego wiele kobiet nie ma mozliwosci urodzenia dziecka metoda naturalna, tylko poprzez cesarskie ciecie. Slowem, mimo ze sa kobietami, to maja za waska miednice na to aby dziecko zostalo wypchniete przez otwor rodny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koszowy
0 / 2

@Maja123456 Dlatego w przeszłości w kanonie piękna rasy białej mieściły się kobiety z dużą miednicą, bo dobrze rokowały na liczne potomstwo. Obecnie w kanonie piękna są patyczaki, bo obecnie rasa biała podjęła decyzję zbiorową o przejściu w tryb wygaszania i ustąpienia miejsca lepszym rasom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 grudnia 2022 o 7:59

avatar mietek888
+5 / 15

Biedne Julki i inne Razemki, co one teraz zrobią?
Wychodzi na to, że Matka Natura decyduje kto może rodzić dzieci, a kto nie, a płeć to nie jest kwestia wyboru... Ta Matka Natura to jest opresyjna jakaś taka XD
Tyle wysiłku i wyrzeczeń by być eko, vege i w ogóle w zgodzie z naturą, a ta natura to faszystka jakaś. Jak żyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
+5 / 9

@galileuszsex
W "KTURYM"? PODOBNO W SIUDMEJ i USMEJ GODZINIE :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
+1 / 3

Jakby nie patrzeć - płci pod kątem biologicznym nie da się oszukać/ zmienić. W końcu mężczyzna nie zajdzie z innym mężczyzną w ciążę, jak i kobieta z drugą kobietą nie spłodzą w naturalny sposób potomstwa. Ale - to nie mój problem, a użerać się z pro-genderowcami nie mam ochoty, dlatego proszę traktować mój wpis jako luźne przemyślenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem