Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
104 113
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B ByleBadyle
+9 / 13

Jak tak patrzę na to co się wyprawia w kościele katolickim to coraz bardziej się zastanawiam jak to jest, że jakiś prosty chłopina z jakiś idiotycznych powodów strzelił do papieża, a tu do takich zwyroli jakoś nikt nawet pomidorem nie rzuca. Moim zdaniem zamach na papieża był zlecony przez kogoś ze struktur kościelnych. Może był to straszak, żeby się papież nie brał za sprawę padofilii? Nie wiem. Nie wydaje mi się, aby JP II był zlym człowiekiem. Prędzej, że w tym zepsutym i do cna złym środowisku po prostu nie miał możliwości ani odwagi nic skutecznie zmienić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+2 / 6

@ByleBadyle , mam zdecydowanie negatywne nastawienie do JP2. Człowiek odsłaniający i poświęcający własne pomniki nie może mieć dobrze poukładane w głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ByleBadyle
+2 / 2

@adamis62 zgadzam się z tobą, nie uważam go za dobrego, po prostu za stricte złego tez nie. Może oceniam go zbyt łagodnie, ale to chyba przez to, że tło do porównań w jego środowisku jest bardzo mocne....
Niemniej faktycznie, gdyby sam reprezentował wartości, o których mówił i które podobno cenił, chyba jednak miałby więcej odwagi przynajmniej cokolwiek zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+6 / 8

czarne szuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem