Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy na Mazowszu. Ksiądz przyciska 15-letniego ucznia z ADHD do ławki, wykręca mu ręce i krzyczy "Przeproś Pana Boga"

0:34

Gdy duchowny dowiedział się, że jedna z uczennic nagrała jego agresję dzwoni do niej i każe film skasować, bo inaczej wyrzuci ją ze szkoły

www.demotywatory.pl
+
508 520
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C camper52
+22 / 28

@JajoBajo heh. Katolicy. Robią wszystko żeby Jezus nie umarł na darmo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+18 / 22

@JajoBajo Jesteś pusty. "Do zdarzenia doszło w piątek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym na Mazowszu. Placówka opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, prowadzi wczesne wspomaganie rozwoju oraz terapię dzieci autystycznych. "
Dalej jesteś za tym żeby bić dzieci z jakimiś dysfunkcjami????? Normalnie nie wolno bić żadnych dzieci w szkole, a co dopiero takich, które potrzebują dodatkowej opieki i zrozumienia. Bo to nie ich wina, że urodziły się np. z autyzmem, downem, ADHD czy innym schorzeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2022 o 21:20

L Loganesko
+12 / 16

@profix3 Toć to czysty objaw chrześcijaństwa jest. Aborcja jest fe, badania prenatalne są fe, zarodki mają się rodzić, a potem? A potem to ch*j z nimi, tylko dawać plebanowi do gwałcenia i wpłacać za nie na kk.

Sku*wysyństwo w czystej postaci - religia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+10 / 10

@JajoBajo dobrze to by bylo jakby go wyprosił z lekcji. Nie wiem jak ty tam w życiu masz, ale moich dzieci nikt swoimi lapami tknac nie moze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+5 / 5

@JajoBajo Ciebie to musieli nieźle nap... w młodości ,że masz tak zryty łeb.Sam ma syna Asa i przemoc w jakim kolwiek stopniu to dolewanie oliwy do ognia.Ale cóż Ty możesz wiedzieć ,nawet dyskrymitujesz tych co rowy kopia.Inteligencja -psia jego mać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+4 / 4

@profix3
Cóz... jesli masz "bogatá wyobraznie" to spróboj zgadnác co by sie dzialo gdyby to NAUCZYCIEL zachowal sie podobnie wobec ucznia ;( ... i jak szybko wylecial by ze szkoly...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stopdyskryminacjikosciola
-3 / 5

@camper52 czemu katolicy? ksiądz bronił boga, a ten go niby obraził, czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+35 / 39

Najgorzej, że nikt ich w szkole nie kontroluje. Nikt poza kurią nie ma mocy sprawczej. Nie podlegają dyrekcji tak jak inni pracownicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dodosisia
+19 / 21

koniec tej pseudomonarchi kościoła ! Sprawa odgórnie powinna być skierowana do prokuratury

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+4 / 8

@dodosisia a prokurator generalny i tak każe ją umorzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stopdyskryminacjikosciola
-4 / 4

@dodosisia Nie nie nie! Jesteś naiwniakiem! Zobacz na ROSIE! kto może ich powstrzymać??? Nie mi innych rozwiązać mądralo! Tylko moralizacja możne zniszczyć imperializm! Tak jak imperializm Rzymu zniszczyła religia chrześcijańska w średniowieczu! Nie uciekaj przed faktami! a co do tego przypadku, jest wysoce prawdopodobne ze ten dzieciak znęcał się psychicznie nad tym księdzem, dzień w dzień, aż skończyła mu się cierpliwość. A ty naiwnie instynktownie obroniłeś nie tego kogo trzeba!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+13 / 15

No i proszę, jak się dziadostwo rozpanoszyło, w inseminarce pewnie robił za kobitę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dadada0122
+19 / 19

"Musicie być solidarni z narodem. Stylem życia bliscy przeciętnej, owszem, raczej uboższej rodziny. (…) Z tego będzie was sądził Bóg i wasze sumienie"
Szczecin 1987 roku.


„Kościół najłatwiej jest pokonać przez kapłanów”
Jasna Góra 6 czerwca 1979 roku.

JP2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+23 / 31

Oni ograniczają się do wykręcania rąk tylko dlatego, że jest opór społeczny. W Iranie zabijają ludzi w imię boga, tak jak u nas za starych dobrych czasów. Takie piękne te religie i takie dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stopdyskryminacjikosciola
-4 / 4

@tobimadara Nie! Iran! to religia FAŁSZYWEGO PROROKA, O KTÓRYM PRZESTRZEGA BIBLIA! doedukuj się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kibic777
+21 / 29

@Agitana to nie ma najmniejszego znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+15 / 17

@Agitana nie ważne jak by się zachowywał uczeń. Widać po zachowaniu księdza, że jest nienormalny. Więc na pewno nie jest to pierwszy odpał duchownego. Nawet jeśli uczeń obraził go, czy jego boga, to wara takiemu idiocie od ucznia. A tym bardziej jest hipokrytą, bo nauka kościoła mówi o miłości do bliźniego, a nie o biciu dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mankomat
+15 / 17

@molderro

Uczeń w ośrodku szkolno-wychowawczym, choćby był niegrzeczny, ma takie samo prawo do nietykalności cielesnej (art. 217 k.k.), jak każdy inny człowiek. A ksiądz się na niego rzucił, bo nie panuje nad emocjami i - być może - ma problem z agresją. Zwróć też uwagę, jak długo trwa cały ten incydent. Ksiądz ani przez chwilę nie zreflektował się, że odwala czyn ścigany z kodeksu karnego, albo że właśnie czynnie zaprzecza przykazaniom wiary, jaką rzekomo wyznaje i której podobno naucza. Taka farsa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molderro
-4 / 6

@mankomat masz rację, ale piszesz o czym innym. Ja tylko poparłem uwagę OPa: "Ciekawe, ze na tego typu filmikach nigdy nie jest pokazane, jak gowniak wczesniej sie zachowywal.". Publika demotywatorów żąda igrzysk, to je dostaje - "łamiący prawo" nauczyciel, a już zwłaszcza ksiądz, nadaje się idealnie. Musi tylko znęcać się "bez powodu" - i zwykle dlatego tego typu filmiki są odpowiednio przycięte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+14 / 16

jakaś nowość? to i tak bardziej humanitarne zachowanie w porównaniu do tego co robili w średniowieczu ludziom którzy nie do końca byli przekonani do wiary :) A tak serio, przydał by się tam ktoś większy i silniejszy na tego księżulka. jakby znalazł się na ziemi siłą wciśnięty pod ławkę to może nauczył by się szacunku do drugiego człowieka. Jak to leciało? Miłuj bliźniego swego jak siebie samego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lego45
+18 / 24

o czym wy pierd....cie... Nie ma znaczenia jak zachowywał się chłopak. Są inne metody wychowawcze. A temu księdzu należałoby się spuścić wpi...dal i wy..bać ze szkoły ... najlepiej z drugiego piętra. Nie miał prawa dotknąć chłopaka... patol się znalazł od przepraszania pana boga...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mankomat
+5 / 7

@lego45

No właśnie :D On ma tam służyć za wzór, nauczać, wychowywać, a wychodzi na to, że utwierdza wychowanków tej placówki w przekonaniu, że tylko siła i agresja naprawia "zło" :D
Przedstawiciele bogów na Ziemi są tak fantastycznie zakłamani, że aż dziw bierze, iż ta hucpa kręci się w najlepsze od tysiącleci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+3 / 3

@lego45 słusznie. Osobiście spuściłbym takiemu wpi€rdol i to bez znaczenia czy ma na sobie sukienkę czy nie. Może to nie po chrześcijańsku ale ja też chrześcijaninem nie jestem- tylko zły jestem na przemoc wobec dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FanFiction
0 / 4

@lego45
Ma znaczenie.
Był kiedyś filmik jak nauczycielowi założyli kosz na głowę, ja w takim przypadku bym takiemu przy&*&*& ale na szczęście nie jestem nauczycielem.

Ten ksiądz to patola bo wymuszanie siłowo przeprosin takie jest, ale w niektórych przypadkach nie ma innego rozwiązanie jak siła fizyczna. (Np gdy nastolatek łamie prawo i stosuje przemoc przeciw innym)
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+11 / 11

Ale pracownicy cywilni w takich ośrodkach wcale nie są lepsi. Wiem, bo moja córka chodzi do takiego ośrodka i niestety jest obowiązek szkolny i musi, a kuratorium nic z tym nie robi. Znęcanie psychiczne nad dzieckiem upośledzonym jest tam rzeczą normalną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mankomat
+5 / 5

@cincinmj57

Ale co ma piernik...? Bardzo źle, jeśli "pracownicy cywilni" są nielepsi od tego księżulka, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia wyżej wspomnianego. Jak wymieszasz czarne z czarnym, to nie wyjdzie białe, a jak dodasz złe do złego, nie wyjdzie ci dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+5 / 5

@mankomat Nawet do głowy nie przyszło mi go usprawiedliwiać. Mam córkę kalekę i po prostu widzę, jakie to jest kure...two i to niezależnie od maści i chciałem tylko naświetlić, jak ogromny to jest problem. Źle mnie zrozumiałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+4 / 6

katolicy: jesteś z nami, albo przeciwko nam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
+1 / 19

W świetle prawa księdza nie da się usprawiedliwić, jednak gdyby filmik zawierał szerszy kontekst, niewykluczone, że dałoby się go zrozumieć jako człowieka. Sprowokować można absolutnie każdego (jednego łatwiej, innego trudniej, ale każdego). Wśród młodych ludzi trafiają się "wybitni fachowcy" w tej dziedzinie. Nie zdziwiłbym się również, gdyby cała "akcja" była przez młodzież zaplanowana.
Ksiądz zachował się nagannie, ale nie wiemy na pewno, czy w powyższej sytuacji alternatywą nie był osławiony kosz na głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mankomat
+6 / 6

@fiksusik

Zgadza się, nawet w przypadku morderstwa prawo przewiduje cos takiego, jak okoliczności łagodzące, ale mnie przeraża czas trwania tego incydentu. Mogą komuś puścić nerwy, może gówniarza złapać za kołnierz itd. (dla idiotów: to wciąż nie jest dozwolone prawem; mówię tylko, że to się zdarza), ale zaraz się zreflektuje, że przekroczył pewne granice, natomiast tutaj to wszystko trwa i trwa. Jeśli ksiądz został w jakiś szczególny sposób sprowokowany, to należy to wziąć pod uwagę podczas oceny jego postępku, ale też zastanowić się, czy ten człowiek si,ę do swojej pracy nadaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+1 / 11

@fiksusik Nie masz racji, klecha nie miał ani grama PRAWA dotknąć choćby dzieciaka, a co dopiero odpier*olić taką akcje. Gdyby wziąć to co napisałeś pod uwagę, to połowa nauczycieli w Polsce napier*alałaby dzieciaki, a tak nie jest. Prowokacja prowokacją, ale nauczyciel niezależnie od jakiego przedmiotu nie ma prawda fizycznego kontaktu przekraczającego granicę prywatną człowieka, a to nie było klepnięcie, czy choćby szturchnięcie, to było wykręcanie rąk. Tego się NIE DA usprawiedliwić w ŻADEN sposób. Gdyby to był mój syn/córka, spuściłbym katozje*owi taki wpier*ol, że by go nie rozpoznali.
Na szczęście dla mnie ja mam dzieci trzymane z dala od tego prania mózgu i są bezpieczne od takich "pasterzy". Tfu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
+1 / 3

@Loganesko "Gdyby to był mój syn/córka, spuściłbym katozje*owi taki wpier*ol, że by go nie rozpoznali."
Nie widzisz przypadkiem analogii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
0 / 0

@fiksusik Nie, nie widzę. Jak ktoś krzywdzi moje dzieci to ma się liczyć z konsekwencjami. Jak tego nie rozumiesz to współczuje twoim dzieciom obecnym albo przyszłym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stopdyskryminacjikosciola
-5 / 5

@fiksusik dokładnie. Naiwni ludzie lubią nękać kościół. Łato manipulować widzami, tym bardziej tvn, który podnieca się sprzeciwem wobec moralności.

Fakty są takie, iż nie mamy całego nagrania i nie wiemy co działo się przed tym. Nie wiemy jak zachowywał się ten chłopak. Mógł sprowokować księdza, i mógł go prowokować dzień w dzień, wyśmiewając, aż ten w końcu PĘKŁ!

A sodomici są w siódmym niebie! Bo udało im się zbezcześcić księdza!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
-1 / 1

@Loganesko Ksiądz zachował się niezgodnie z prawem. Ty także deklarujesz reakcję wykraczającą poza granice prawa. Gdybyś zapowiedział pozew sądowy, zapewniam Cię, że ja również nie dostrzegłbym analogii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2022 o 17:43

L Loganesko
0 / 0

@fiksusik Dowiesz się co to i jak reagować, gdy do tego dojdzie, gdy system cię zawiedzie, a sprawiedliwości w sądzie nie znajdziesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
+4 / 6

Klecha pewnie marzy o powrocie czasów inkwizycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 3

można imię i nazwisko tego ciula ustalić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ogiane
+5 / 5

Skutek będzie taki, że zabronią wnoszenia komórek na 'lekcje' religii. Podejście kapłanów raczej się nie zmieni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
+8 / 10

"Przez trzy stulecia politeistyczni Rzymianie zabili co najwyżej kilka tysięcy chrześcijan. Z kolei na przestrzeni kolejnych 1500 lat chrześcijanie wymordowali miliony innych chrześcijan w obronie nieznacznie odmiennych wykładni religii miłości i współczucia. (...) 23 sierpnia 1572 roku francuscy katolicy podkreślający znaczenie dobrych uczynków zaatakowali wspólnoty francuskich protestantów (...) Podczas tej masakry, zwanej „nocą Świętego Bartłomieja”, w niespełna 24 godziny wymordowano między 5 a 10 tysięcy protestantów.(...) W ciągu 24 godzin więcej chrześcijan zginęło z ręki swoich współwyznawców niż z ręki cesarstwa rzymskiego w całej jego historii." ten klecha nalezy do właśnie tego typu chrześcijan co posuną się do największej podłosci i okrucieństwa w imię wyimaginowanego bytu i własnej wizji świata

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
+1 / 1

@stopdyskryminacjikosciola hahahahahahahah przeczytaj sobie najpierw definicję słowa fakt, później poświęć czas i idź do publicznej biblioteki poczytać nieco histori o nocy świętego bartłomieja a później zastanów się jak bardzo skompromitowałeś się pisząc te pierdoły. "ludzie przestali się zabijać" rozbawiło mnie do łez może powiedz to kilku milionom osób, które zginęły w obozach koncentracyjnych, albo okopach I wojny światowej bo może nikt im nie powiedział, że nawiedzeni fanatycy religijni im nie pozwolili bo koleś który rzekomo został zabity a później okazało się że jednak nie i od tej pory wisi sobie na krzyżu tak sprawił. Lecz się człowieku i przestań łykać alternatywną wersję historii KK bo oni dla władzy, pieniędzy, kontroli i poddaństwa dopuszczą się największej podłości. Ksiądz czyniąc znak krzyża nie ma w głowie w imię ojca syba i ducha świętego tylko w imię kasy władzy kontroli i poddaństwa. Znam brudy kościoła od podszewki i ta instytucja upadnie a pochłonie ją jej własne zło. Czyź w Apokalipsie św Jana nie ma napisane, że watykan to nierządnica w purpurze... a odnośnie rozwoju to kościół zawsze starał się mu przeciwstawiać bo rozwój jednostki jest zagrożeniem ich istnienia dlatego światłe umysły jak Galileusz byli prześladowani prze KK. Podobnie Inkwizycja mogę się mylić ale palenie ludzi na stosach nie zwększa rozwoju gospodarczego. Jedynym czynnikem rozwojowym w XIV był plaga dżumy po której nastał okres prosperity na skutek zmienijszenia populacji a nie religii. Twoja wiedza historyczna jest żadna. I nie, nie musisz być katolikiem wystarczy, że będziesz dobrym człowiekiem kierującym się logiką i empatią a nie fnatyzmem i nienawiścią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2022 o 16:26

avatar zielonymelonik
+1 / 1

Jakbym sku®wy.syna dostała w swoje ręce, to by śmieć się w lusterku nie poznał. Je,ba.ć prądem czarne quu.®r.wy! Gnoić i tępić na każdym kroku! Skoro wobec prawa są nietykalni, to społecznie powinni być sądzeni i likwidowani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregor0388
-4 / 6

Nikt nie wie co się tam stało . Gdyby to była babka od geografia nie było by tematu ale że to ksiądz to robią aferę. Większość jest rodzicami więc czemu dajecie klapsy i krzyczy je na swoje dzieci .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

@Gregor0388 "Do zdarzenia doszło w piątek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym na Mazowszu. Placówka opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, prowadzi wczesne wspomaganie rozwoju oraz terapię dzieci autystycznych. Nagranie otrzymaliśmy od matki jednej z uczących się tam nastolatek. Dziewczynka zarejestrowała je ukradkiem"... Ten ksiądz jest chyba jeszcze bardziej niesprawny intelektualnie niż te dzieci..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregor0388
-3 / 3

Dokładnie święta racja !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tadzikg
+2 / 2

Kiedy duchowny zmieni szkołę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Apofiss
+3 / 3

Pomijając już to zachowanie, to coś kiedyś słyszałem o jakimś grzechu "nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu", ktoś tu chyba pana Buka musi za to przeprosić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem