Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M marcin19930131
0 / 2

Oczywiście że to są przeróbki już 1 zdjęciu widać że Zająć nie skacze 5 metrów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+5 / 5

@marcin19930131 Często nie tyle przeróbki, co błędy w algorytmie składania (zlewania) wielu zdjęć w jedno zdjęcie, które można obracać. Czasem komputery Google muszą złożyć obraz z kilku zdjęć, a nie jest możliwe dokładne odwzorowanie, bo np. obiekty się poprzesuwały pomiędzy zdjęciami, więc wychodzą potem pół-postacie, duchy, czy dziwnie przesunięte rzeczy, które komputer uznał niejako za kompromis utrzymania generalnego widoku w ładzie kosztem tych niedociągnięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dracon2002
+3 / 5

@marcin19930131 Zając to nie żadna przeróbka. O ile pamiętam, to wyskoczył z rowu i pierduknął go samochód Google Maps, dlatego wisi 5 metrów nad ziemią. Williextreme pokazał to w którymś odcinku ciekawostek z GM

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VipeRsan
+3 / 3

@marcin19930131 niekoniecznie przeróbki.

Po prostu błąd algorytmu sklejającego zdjęcia. Niedawno było, że ktoś na Google Earth znalazł samolot w morzu (a może oceanie) niedaleko jakiejś wyspy. Opinia była praktycznie jednoznaczna błąd algorytmu sklejającego (nie wyciął samolotu na dodatek nałożył na samolot teksturę wody).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZlosliwiecSieciownik
-1 / 3

@dracon2002 Dokładnie tak - jak się przeglądało zdjęcia z tego miejsca, to było widać, że został potrącony przez auto robiące zdjęcia do street view.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem