Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
348 354
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M misiunio1234
0 / 16

Borsuk został wybudzony NAJPRAWDOPODOBNIEJ przez wybuch petardy. Borsuk miał objawy neurologiczne oraz TOKSOPLAZMOZĘ. To napisali w artykule, ale po co czytać? A tak po ludzku znaczy się, że był w śnie zimowym, ale już wtedy był chory. Na wiosnę zdechłby sobie albo w tej norze, albo zaraz po przebudzeniu bez medialnych (nomen omen) fajerwerków. To nic innego, jak nagłaśnianie sprawy przez te wszelkiej maści "fundacje", aby rozpropagować swoją działalność, a pelikany pokroju twórcy tego demota sieją domysły jak objawioną prawdę i na pewno "tak było.jpg".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 stycznia 2023 o 11:26

U UFO_ludek
+2 / 10

@misiunio1234 Z Twojej odpowiedzi wynika, że trzeba wrzućić fajerwerki do wszystkich nor zwierzęcych, wystraszyć je na smierć, bo przecież i tak umrą. Jak nie teraz to za parę lat. Więc co za różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

@UFO_ludek Wybudzenia zwierząt ze snu zimowego po prostu się zdarzają, z różnych powodów, nie zawsze z powodu człowieka. Czasem ma to skutek śmiertelny. Taki jest świat przyrody - nie jest to komputer. Choć przecież nawet w działaniu komputera nietrudno o błędy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
-2 / 2

@UFO_ludek Wróć na polski i doszkol czytanie ze zrozumieniem. Borsuka w opinii lekarza "prawdopodobnie" wybudziła petarda, a zdechł z powodu toksoplazmozy i powikłań neurologicznych, na które najprawdopodobniej padłby i tak po wybudzeniu się. Bo o ile mi wiadomo, to toksoplazmozy i problemów neurologicznych nie roznoszą petardy. Nikogo za rękę nie złapano, nie ma nikt pewności, a tu od razu wyzywa się anonimowego gościa od debili, bo na pewno celowo wrzucił petardę by borsukowi zrobić pobudkę. Ile znasz borsuczych/lisich czy choćby zajęczych nor w swojej okolicy? Myślisz, że tak łatwo je znaleźć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 4

Najpierw obrona karpi, potem jazda po petardach i tak co roku, tylko coraz bardziej to podkręcane. Kiedyś hejt na drzewa (bo przekaz dnia nakazał bronić Lex Szyszko), teraz obrona każdego badyla, bo taki trend. No i na halloween, Owsiaka i walentynki trzeba nawrzucać.

Beeee, beeee, stado bezmyślnych owiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paracetamol100
+1 / 3

oby ich sumienie zeżarło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milosza
0 / 0

Patrycjusz? Co on to? Rzymianin?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mek205
+1 / 1

RIP Patrycjusz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sir_nick
-1 / 1

Borsuka poddano eutanazji? Zwierze zostało uśpione.
Zwierzęta nie umierają tylko zdychają!
Jeśli zwierzętom nadaje się prawa ludzkie to z logiki wynika, że ludzi zrównuje się do zwierząt!
Jeszcze śmieszniej to wygląda gdy zwierzęta miewają więcej praw od ludzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem