Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 186
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
-3 / 7

ty proponujesz 3 kadencję pis-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 5

@YszamanY proponuje wybor dla tych, ktorzy nie chca ani PO ani PiS. Zamiast naganiac na PO/KO to zrozum wreszcie ze sa tacy, ktorzy PiSu nie chca ale na PO/KO nie zaglosuja i lepiej zeby oni zaglosowali na inna alternatywne(inna niz PiS, PO, Konfederacja) niz nie zaglosowali w ogole

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 8

@Xar nie ma takiego wyboru, to 3 kadencja pis-u , to nierealne mrzonki , to nic nie da, wygra pis, 3 kadencja ,zlikwidują niezależne media, rosja putina i węgry orbana , wszystko zamiecione pod dywan ,zabetonowany morawiecki, obajtek , nikt nie będzie rozliczony jak obajtek - to 100 % fakty i pewnik. Jak głosowałeś w wyborach prezydenckich ? zgaduję- trzaskowski był zły- co dał twój świetlany pomysł ? pisowski prezydent na drugiej kadencji, co da dzisiaj twój świetlany pomysł ? 3 kadencję pis-u ,nie ? co dało głosowanie na konfederację ? 4 lata mieli - jak się wybili 7 % dzisiaj ? druga kadencja pis-u by konfederacja zdobyła 2 % ? druga kadencja dudy bo miałeś wizję że nie głosując coś zmienisz ? zdajesz sobie sprawęże pisowski prezydent będzie blokował wszystko co będzie chcieć naprawić opozycja ? muszą mieć większość by obalać weta prezydenta, chcesz zmarnować głos na nic nie dające kupczenie głosami ? chcesz coś wygrać za 5 lat gdy nie będzie mediów niezależnych a ty będziesz słuchał papki pisowskiej ? czegoś dowiesz się z internetu ? uzbierasz 3 % i będziesz chciał przejąć władzę za 5 lat ? Nienawiść by założyć sobie sznur na szyję ? to twój pomysł ? miałeś ten pomysł przy wyborach prezydenckich ,pętla się zaciska, ale za słabo by wyczuć zagrożenie ? potrzebujesz by było za późno ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2023 o 0:12

avatar TheAvatar322
+2 / 2

Spokojnie. Przyjdą wybory i znów POPiS jakieś ~65% a reszta podzielona między lewicowe partie. Mogliby choć raz dać porządnie sprawdzić się Konfederacji i dać im ~15% ale po co spróbować zupełnie odmiennego podejścia do gospodarki niż to, które pcha nas w kryzys inflacyjny? Ludzie nie dadzą im szansy naprawić Polski, póki Konfa nie przestanie źle mówić o gejach i inne tego typu pierdoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem