Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
546 551
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Ktostamskadstam
+1 / 7

Nic nowego. Pracuję w firmie produkującej opakowania. Kiedyś wykonaliśmy z dość drogiego materiału kilka tyś. małych pudełek z monogramem na akcesoria telefoniczne. Okazało się że koleś (około 25 lat) chandluje badziewiem z aliexpress które można kupić na znanym portalu za kilkanaście zł. On to sprzedaje po kilkadziesiąt, tyle że ładnie opakowane wykożystując mechanizm opisany w tym democie :)
Jak widać ludzie są głupi. Nic dziwnego że takie łajzy jak Morawiecki,Obajtek, Tusk i im podobni mają się dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+6 / 8

To się nazywa MARKETING, pierwsza zasada ustalania cen brzmi : towar kosztuje tyle, ile jesteś w stanie za niego przepłacić:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
+6 / 8

nie, to dowodzi inteligencji influencerów i im podobnych oraz tych co ich obserwują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
+3 / 3

Treść bardzo ciekawa, ale ilość błędów zbyt duża bym mógł dać "mocne". Popraw na przyszłość ten aspekt - wiem że zdarzają się literówki, ale to jest informacja publiczna, która powinna być nienaganna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qwertup
-1 / 1

czemu nie zostali przy nowej marce chyba była opłacalniejsza (chyba że bal8 się że przekręt wyjdzie na jaw )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jazu
-1 / 1

Mówiąc inaczej - człowiek nie potrzebuje a chce. W sklepie w którym pracuję jest możliwość krojenia chleba na życzenie klienta. Taki chleb pakujemy w worki bez logo producenta. Sprzedaje się on lepiej, bo jest według klientów "świeższy". Niejednokrotnie klienci wręcz z obrzydzeniem odchodzili widząc, że nie ma chleba do skrojenia, a jest za to pakowany przez producenta.
Prawda jest taka, że jakby klient rzeczywiście nie miał chleba w domu, to by kupił ten co jest, a nie wybrzydzał. Zgadnijcie co by się stało gdybym przepakował chleb?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem