Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
627 638
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+6 / 14

Prawidłowo. Ruskich należy rugować skąd tylko się da i wszędzie traktować jak trędowatych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZbaVu
-1 / 3

Dokładnie!!! WSZYSTKICH Polaków też też powinna europa traktować jak elektorat PiSu. Toż w Polsce mieszkają i tam PiS rządzi.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
+1 / 7

Ten mem to chyba prowokacja.

Anastazja Arkchipowa to ukrainska lyzwiarka figurowa
Chyba, ze ta rezygnacja to wyraz sprzeciwu wobec powolania na to stanowisko osoby niekompetentnej i wowczas bylaby to manipulacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+2 / 6

@Tadek73 niejednemu psu Burek na imię. Anastazja Arkchipowa to także imię i nazwisko innej osoby , rosyjskiej profesor sztuki i ilustratorki która wspomaga propagandę rosyjską. Dlatego z nią nikt normalny nie chce mieć nic wspólnego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 6

Wykluczanie ludzi z czegoś tylko ze względu na pochodzenie nie jest sprawiedliwe. Nie wszyscy Rosjanie są za Putinem, tak jak i nie wszyscy z nas są za PISem. Czy idąc tą logiką, gdyby na przewodnicząca powołano Polkę, a królowa odmówiła z tego powodu patronatu, to byłoby to słuszne? Dodam tylko, że Duńczycy bardzo nie lubią Polaków.
Bo my wizerunkowo wcale nie jesteśmy uważani za wiele lepszych od Rosji.

Niech się nie zniżają do poziomu PISu. Odmawianie komuś czegoś z powodu pochodzenia to standardy godne PISu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Captain_Nemo
+1 / 3

@Cammax Anastasia Arkhipova jest przewodnicżącą Moskiewskiego Stowarzyszenia Artystów (MOCX),, ktore promuje działania Rosji na Ukrainie. "Organizacja niedawno zorganizowała konkurs zachęcający rosyjskich artystów do tworzenia plakatów, filmów wideo i memów do mediów społecznościowych w celu promowania „specjalnej operacji wojskowej” wśród ludności rosyjskiej i „wzmocnienia ponownego zjednoczenia historycznych krajów rosyjskich”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@Captain_Nemo problem w tym, że odpowiedzialność rozciąga się na wszystkich Rosjan. Np. na rosyjskich sportowców. Jedynie ci którzy reprezentują inne kraje mogą występować. Nikt inny nie, nawet jeśli docina się od Putina. Przykładowo: wykluczono całą reprezentację Rosji, dzięki czemu pojechaliśmy na mundial (fakt, o awans graliśmy że Szwecją, ale oni na wyjazdach grać nie potrafią, więc przegrali by z Rosją, bo nie wierzę, że nasi pokonałby Rosjan w Rosji).
Idąc tą logiką: czy należy też wykluczyć Białoruś, Węgry, Iran, Afganistan? Nas za rządy PIS? Kto wie, czy kiedyś nas tak nie wykluczą.

Zresztą jakbyś dał Duńczykom wybór między kimś z Polski, a kimś z Rosji, to albo doprowadziłoby do unieważnienia wyborów i musiałbyś im przedstawić innych kandydatów, albo wybraliby tego z Rosji, bo nas nienawidzą. Jak zresztą większość świata. I jest to zasługa PIS. Tak jak i Rosjan większość nienawidzi przez Putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Captain_Nemo
0 / 0

@Cammax Moja odpowiedź dotyczyła Arkhipovej i głównego tytułu demota...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
+2 / 4

Przy obecnej technologii rosyjski problem można by było szybko rozwiązać, ale każdy woli robić takie pozerskie happeningi, by drugą ręką czerpać z tej sytuacji korzyści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
-2 / 4

@Albandur
Rosjanie tez maja technologie, zeby "rozwiazac" nasz "problem" ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem