Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
237 256
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+8 / 10

niesamowite......i co było dalej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O outlaws13
0 / 4

wylew jadu od cebulakow Polaków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+2 / 6

@outlaws13 A co lewandowski pokazal na mundialu? jedynym cebulakiem, to jest wlasnie lewandowski. Dobrych pikarzy jest mnostwo np leo, cristiano, ale nie lewandowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 2

@Maja123456

Piłka nożna jest sportem drużynowym. Nawet najlepszy zawodnik świata sam meczu nie wygra. Obawiam się, że gdyby w polskiej reprezentacji grał Messi albo Mbappe, to i tak nic by nie zmieniło, bo reszta jest za słaba, żeby mieli z kim grać. I dlatego Lewandowski strzela dużo bramek w klubach, a w reprezentacji nie. Tam całe drużyny pracują na to, żeby napastnicy mieli okazje do strzelania goli. A w polskiej jeśli chodzi o poziom zawodników, to jest światowej klasy napastnik, światowej klasy bramkarz, a reszta w najlepszym przypadku przeciętna.

Messi jest lepszym zawodnikiem niż Lewandowski. To fakt. Ale oprócz niego w reprezentacji Argentyny są inni świetni piłkarze. I dlatego wygrali mistrzostwo świata. Jak już napisałem wyżej. Jakby Messi miał grać w polskiej reprezentacji, bez Lewandowskiego, to nic by nie osiągnął. We dwóch może daliby radę coś zdziałać. Ale co najwyżej przeciwko przeciętnym drużynom. Przeciwko tym z najwyższej półki trzeba mieć naprawdę silny zespół, a Polska takiego nie ma i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Skaterboy13
+1 / 1

@El_Polaco Messi na tym mundialu sam kreował akcje i wystawiał innym piłkarzom do strzału. Co wykreował Lewandowski? Czekał na gotowe. Poza tym karne... Czy w karnych potrzeba na raz całej świetnej drużyny, czy liczą się tylko umiejętności strzelającego? Lewy nawet karnych nie umie dobrze strzelać.
Przyznam szczerze, że nie przepadam za Messim, ale to co pokazał ostatnio to było coś pięknego i nawet trzymałem kciuki za Argentynę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

@Skaterboy13
Messiemu też zdarzało się pudłować karne. A na tym mundialu przynajmniej jeden jego karny Szczęsny obronił. Lewandowski nie kreuje akcji. On je wykańcza. Tylko że w klubach, w których gra, tak ustawia się drużynę, żeby mógł to robić i wykorzystuje się jego potencjał. Tak jak kiedyś Van Nistelrooy w Manchester United, zwany królem pola karnego. On wykańczał akcje, więc musiał dostawać podania od kolegów z drużyny. Ale był prawdziwą maszyną do strzelania bramek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hary86olk
+1 / 7

Robercik i jego drewniany puchar. Hahaha u chińczyka za 12,99 można taki kupić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-1 / 3

Może i jest dobrym piłkarzem, choć do Messiego czy Mbappé mu brakuje. Ale to co odwalił on i reszta tej piłkarskiej hołoty szarpiąc się o łupy z naszych podatków za tą padakę którą zagrali na mundialu, dla mnie jako piłkarz i autorytet dla najmłodszych piłkarzy nie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+1 / 5

@kikurenty Nie jest dobrym pilkarzem, jest tylko cwaniakiem, ktory potrafi tylko pokazowe gole strzelac, zeby uzyskac poklask i moc polansowac sie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 3

Jest mi bardzo wszystko jedno z tego powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem