Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
260 264
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrKrokodyl
+3 / 7

Przeszkadza pewnie dlatego, że nie ma odpowiednika takiej kampanii z hasłami "wspieramy mężczyzn" itp. czyli zgodnie z modą wspierajmy wszystko i wszystkich chyba, że jest to biały mężczyzna (takiemu jak już to tylko ch_j w dupe)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 stycznia 2023 o 18:09

K Koruptos
+1 / 3

@piotrKrokodyl
Na naszym rynku też długo można takie kampanie wymieniać. Począwszy od ostatniej akcji PKO, w której wspierano domy samotnej matki (ale domu samotnego rodzica, który jest i dla ojców i dla matek już nie), przez Rossmann, który od dawna ma akcję "pomagamy jak umiemy kobietom", aż po Santander, który wspierał w swoim czasie bezdomne kobiety (choć stanowią tylko jakieś 15 % bezdomnych), mężczyzn olewając całkowicie (pamiętam argument obrońców tej inicjatywy typu "Czy mogę sobie wyobrazić jak nieprzyjemnie jest być w brudnej i przemoczonej sukience na ulicy?").

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
0 / 2

@piotrKrokodyl W sumie takie same fochy, jak gdyby osoby z np. depresją czy wadami stawów wykłócały się, że WOŚP to zło, bo zbiera na leczenie wzroku dzieciom.

A skoro biali heteroseksualni mężczyźni nie pomagają innym heteroseksualnym mężczyzną, to najwyraźniej nie widzą powodu. Przestańcie oczekiwać, że inni się wami zaopiekują, ponieważ umieją się zaopiekować sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 4

I ktoś za to bierze $. Za wymyślnie płci i koloru czekoladowych stworków ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Arek942 może ktoś potrzebuje tam przykryć jakiś niewygodny temat. A my się dziwimy, że u nas w takiej sytuacji wypuszcza się z szaf największych oszołomów z każdej opcji politycznych, żeby każdy mówił o nich, nie np. o jakimś kryzysie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
0 / 0

Ależ oni mają poważniejsze problemy. Te głupotki to jest po prostu metoda odwracania od nich uwagi. Nie bez powodu żyje tym głównie USA, które od około dekady mierzy się z olbrzymimi problemami wewnętrznymi (żniwo decyzji z ostatnich 30 lat), o obie rządzące naprzemiennie mafie robią wszystko by odwrócić uwagę ludzi od realnych problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 2

Pomyślnie sobie jaki świat byłby prosty, gdyby problemami nie były np. głód, wojny, choroby, kryzysy gospodarcze, dyktatury, represje wobec innych (w prawdziwym znaczeniu tego słowa) itd., a jedynie to, jaka płeć mają cukierki. Zresztą większość ludzi nawet by nie wpadła na to, że te cukierki mają płeć, gdyby im tego nie zasugerowano. Bo gdyby nie to, że "kobieta cukierek" ma rzęsy, "a mężczyzna cukierek" (prawdopodobnie o to chodzi, bo to jedyna różnica jaka ja widzę), to nikt by nawet ich "płci" nie odróżnił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lector
0 / 0

Drażetka z nogami i rękami "odbiega od stereotypowego wizerunku kobiety"? Serio??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem