Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
216 231
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B BartS24
-2 / 10

Messi na pucybuta Lego, Ronaldo może czyścić prawego ;) Taki mistrz wszechświata a dla Polski nic nie zdobył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+5 / 7

@BartS24 XI przykazanie z dekalogu PRL-u wciąż aktualne "nie wychylaj się".
W Polsce lepiej nie będzie dopóki malkontenci, życiowi nieudacznicy każdego kto odstaje będą ciągnąć w dół, jak ktoś wyrasta ponad przeciętność to zaraz trzeba go sprowadza na ziemię by był szary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 3

@Tibr Dlatego od dawna funkcjonuje powiedzenie: jeżeli chcesz czegoś większego dokonać w życiu musisz wyjechać z kraju. Chyba, że godzisz się na udział w zacnym gronie "znajomych królika".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+2 / 4

@BartS24 Rozumiem, że ma odpowiadać za strategię zespołu, przygotowanie treningów, nastawienie innych graczy, osobiście bronić bramki, ma sam rozgrywać akcje, sam do siebie podawać... Rany, skoro wystarczy jeden piłkarz na boisku, to po co zatrudniać trenera, całą kadrę, lekarzy i pozostałych zawodników?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@irulax inaczej, pamiętaj, że jak Niemcy wygrywali to Mesut Özil był Niemcem, jak przegrywali był brudnym Turkiem. Często trawa u sąsiada wydaję się być bardziej zielona..., a jak się przyjrzysz to się okazuje, że już tak kolorowo nie jest. U nas nie jest tak źle, choć każdy kolejny rząd robi w tym względzie co może aby było gorzej xD
Po prostu świat zaczyna zmieniać się od sobie, trzeba więc zarówno w sobie zauważyć nasze przywary i nauczyć się zwracać uwagę, nie tylko krytykować ludzi, co ich postawę, zachowanie. Wtedy zmieni się mentalność społeczna i będzie lepiej. Niestety po tylu latach bycia pod butem, ten naród nie zmieni się po 3 dekadach od tak, to będzie powolny proces ewolucji społecznej. Wbrew pozorom które odnosimy o tzw pokoleniu "z" nie do końca jest to zjawisko negatywne, a wręcz przeciwnie. Zaczęli się pojawiać ludzie, którym nie wystarcza praca za damski ch...j bo ktoś ich pochwali, bo mogą się doskonalić. Życie ich brutalnie zweryfikuje ale spośród nich też wyrośnie więcej takich którzy nie będą się bać walczyć o swoje.
Zauważ ile teraz pojawia się artykułów ludzi majętnych z których wychodzą zwykłe Janusze biznesu bo nagle się okazuję, że pracownik może się cenić, że nie będzie już dla ideii pracować w nadgodziny itd. proces już się zaczął. Czekam jeszcze jak tylko odejdą z polityki te wszystkie stare Q... skażone PRL-m z każdego ugrupowania od Kaczyńskiego, przez Tuska po Millera, tak jak Korwin (na to też czekałem), który w końcu oddał stery. Przez nich wsztko staje na głowie, ludzie, którzy brali udział w wprowadzeniu stanu wojennego są teraz autorytetami od demokracji i praworządności, to nie jest śmieszne tylko straszne, że ludzie nie mają ani wiedzy z współczesnej historii, ani autorefleksji nawet jak ją znają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem