Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 80
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Wolfi1485
-3 / 5

Wolę konkurencyjne markety, w biedrze naprawdę rzadko kupuję

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 4

Tylko że nie ważne w zasadzie ile zapłacili przy kasie i jakie rabaty otrzymali. Sęk w tym, że te 33gr jest ponad ten paragon.
Dość powszechną praktyką jest że w przy kasie się mówi "pani doliczy bułkę, bo dziecko zjadło" i gitara. Kto by się czepiał?

Jednak tu, gorsze jest jednak ta nadgorliwość przy egzekwowaniu tego wykroczenia. Ta sprawa w zasadzie nie powinna opuścić sklepu. Ot babce powinni nakazać zapłacić np 5zł jako mandat i czapeczka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 0

@rafik54321 nie wiem czy to nadgorliwosc- świadkiem zdarzenia nie byłem. Zwykle ludzie tak nadgorliwie trzymają się zasad jak ich ktoś mocno wnerwi. Np. kobieta była agresywna, zwyzywała pracowników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
+1 / 1

Cycek z kury w biedrze kosztuje 25zł/kg. kupiłem 750g z czego 100-200 g było z nadmuchania cycka wodą. Nie tylko drogo, ale jeszcze niska jakość. Mieszkam jednak na zadupiu, więc może w większych miastach nie ma takiego działania biedr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonim_Gall
0 / 2

A to nie jest tak, że rabat przysługuje tylko z ta ichnią kartą stałego klienta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kaz666
0 / 0

ogolnie te ich rabaty w biedronce rozkladaja sie juz na wszystkie produkty zakupione co mnie w uj irytuje kiedys 40 złoty rabatu rozlozylo mi na x produktów... i to jest dramat bo nigdy nie wiesz za co ile placisz ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Kaz666 w auchan to trochę inaczej wygląda.

Jeśli rabat dotyczy tylko konkretnego jednego produktu, bo jest np promocja że kosztowało 5zł, a kosztuje 4zł, to na paragonie po prostu wbija się 4zł.
Jeśli to promocja w stylu "2 w cenie 1go", to nabija ci produkt 2 razy, a na dole jest "rabat - Xzł".
Jedynie jeśli płacisz kartą skarbonka, to wtedy faktycznie nabija ci wszystkie produkty po kolei tak jak normalnie, a na dole masz dla zwykle wielu produktów "rabat - Xzł, rabat - X zł, rabat - X zł" itd. Zależnie ile tą skarbonką płacisz, tak różne rabaty dostajesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kaz666
-1 / 1

@rafik54321 tak wiem ale wydaje mi sie z to jakas forma ksiegowania jest ze oni nie mogą zejsc z ceny zakupu danego produktu, bo te promocje tak srednio legalne są z wprowadzaniem je na stan sklepu ;] dlatego rozbija mi "rabat" na x produktów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Kaz666 czy średnio legalne? Chyba nie. Sklep może ustawiać ceny tak jak im czapka stoi. Więc po cholerę akrobacja?

Raczej obstawiam tu po prostu irytująca formę marketingu żeby człowiek widział ile to promocji mu natrzaskalo po 3gr haha. Bo w biedrze takie promocje bywają, stara cena 3,99 i hiper super mega ultra promocja na 3,95. O kurła, całe 4gr w kieszeni haha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
//