Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
294 298
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adamIM
+2 / 4

nie wiem czym się chwalić? w konkursie brało udział 11 zawodniczek z czego prawie połowę stanowiły Polki. Uniwersjada to olimpiada akademików nie startuje w niej światowa czołówka zawodniczek z tej dyscypliny, w której w PŚ te dwie dziewczyny mają nawet problem zakwalifikować się do II serii normalnych pucharowych zawodów. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
+1 / 1

@adamIM Zawsze jest powód aby pochwalić się osiągnięciami. To jest bardzo motywujące jeśli ktoś powie Ci: "Doskonała robota stary! Właśnie na to czekaliśmy". Twój post jest taki sam jak całej Polski - "Nie osiągnąłeś niczego wspaniałego! Jesteś takim samym zerem jak my wszyscy, musisz się bardziej starać aby nam zaimponować !". Jest to bardzo demotywujące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
0 / 2

@kozaalfa1
pokonanie kulawego w sprincie też będziesz traktował jako sukces??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
0 / 0

@adamIM Twoje pytanie jest tak beznadziejne, że bardziej się nie dało. Jak byłem młodszy to chodziłem do szkoły muzycznej. Potem poszedłem do szpitala, i były zajęcia dla dzieci w których brałem udział, właśnie z muzyki. Oczywiście byłem najlepszy wśród reszty, ale dumy nie miałem z tego powodu. Nie mogłem się porównywać do reszty, bo wiedziałem, że reszta nie miała takiego szkolenia. A co do oceniania - nie ma prawa oceniać jakakolwiek osoba która jest gorsza od ocenianego w danej dziedzinie. Jeśli nie jesteś skoczkiem to możesz pomarzyć co najwyżej o tym jakby Twoje ciało mogło wyglądać gdybyś nim był.
Podałeś przykład w którym oponenci są bez jakichkolwiek szans. Jeśli czujesz dumę z pokonania kulawych w sprincie to nigdzie nie zajdziesz, bo Twój przeciwnik będzie Cie spowolniał, a nie pchał do przodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+1 / 1

@kozaalfa1
a ty widziałeś listę startową?? tych zawodów?? twój ostatni wpis to wypisz wymaluj sytuacja z tych zawodów. to tak jakbyś chwalił Stocha że wygrał z Fatih Arda İpcioğlu albo polski zespół że wygrał z Rumunami :( :( :( naprawdę wielki powód do dumy i wypinania piersi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
0 / 0

@adamIM Rozumiem, że już na początku wiedziałeś kto wygra ? Mogę się złożyć, że osoby które stworzyły ten konkurs w ogóle nie spodziewały się wyników. Wybrały tę grupę kobiet całkowicie przypadkowo. Numery top które wygrały to: 112,160,239,565, itd. ? Nie mogę uwierzyć w to, że ktoś by stworzył konkurs w którym zwycięzca jest pewny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+1 / 1

@kozaalfa1
człowieku jeśli w konkursie bierze udział zawodnik z PŚ, skaczący regularnie i zawodnik, który skacze dorywczo 2x w roku to kto wygra?? ty się cieszysz i składasz gratulacje bo zawodowiec pokonał amatora?? w gronie 11 zawodniczek 6 prezentowało mniej więcej podobny poziom z czego 4 zawodniczki to Polki. nie zdobyć w tym gronie żadnego medalu to byłby kompletny dramat. to jest właśnie przykład zwycięstwa w sprincie nad kulawym.
te polskie zawodniczki jak pisałem wyżej mają problem w normalnym PŚ bo tam są w porównaniu z resztą jak te pozostałe 5 zawodniczek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
-1 / 1

@adamIM Jaki kretyn organizuje takie zawody ? Ten konkurs przeczy zasadom fair-play. Nikomu nie składam gratulacji - nie oglądam sportu. Stanąłem w obronie grupy ludzi bo uznałem, że jesteś tradycyjnym Polakiem - narzekającym na cały świat. Przykłady mam z innych sportów, po prostu nie sądziłem, że te zawody są aż tak "wyjątkowe". Wybacz, mam złe wyobrażenie o ludziach. Uważałem, że to uczciwe (nawet jak tylko z pozoru) istoty, i nikt by nie zrobił takich zawodów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 3

Skoki kobiet na uniwersjadzie? Nisza w niszy.
To może teraz coś o osiągnięciach na festiwalu chórów parafialnych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+1 / 1

Kiedyś Uniwersjady liczyły się jako wydarzenia sportowe, poziom był w nich dość wysoki - skończyło się to, jak terminarze różnych konkurencji zostały przeładowane zawodami do granic możliwości i większość zawodników wybiera imprezy, gdzie się zarabia. Jakby za występy uniwersjadowe płacono dobrą kasę - wysoki poziom imprezy by powrócił…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

Szkoda tylko, że w Pucharze Świata nawet nie ma ich w 30stce. Na tym polega nasz problem. Inwestuje się tylko w "główna" kadrę. Reszta niech sobie radzi sama. Zobaczcie, jakie zaplecze mają Niemcy, Norwegia, Słowenia. Oni się nie muszą bać, że nie ma następców. Jeden zawodnik skończy karierę- trudno. Na jego miejsce już jest kilku nastolatków, którzy już mają sukcesy. U nas- nie ma następców Stocha, Żyły i Kubackiego. Niby jacyś młodzi skaczą, ale nie idzie im najlepiej delikatnie mówiąc. Dlatego zaraz skończymy jak Finlandia. Albo jak piłkarze reczni, ktorzy kilka dni temu odpadli z mistrzostw, na ktorych to byliśmy współgospodarzem. Dodatkowo wcześniej wspomniane kraje są też potęgami w skokach kobiet.

Nie wiem. Co jest z nami nie tak, że w prawie każdym sporcie prześpimy zmianę pokoleniową?

Tak czy inaczej fajnie, że mamy medal. Zawsze to jakiś sukces. Zwłaszcza gdy w wielu sportach przegrywamy lub wręcz nie istniejemy (jak w hokeju).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 stycznia 2023 o 1:06