Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1378 1415
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+41 / 57

A winny i tak jest Tusk i fur dojczland i ogólnie wszyscy,,,, tylko nie PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+25 / 39

@Pasqdnik82 "Przecież to nie rząd jest winny podwyżek cen energii. To Niemcy, Tust, eskimosi, mongolskie lobby energetyczne, fasolowo-cebulowe grupy wytwórców biogazu, putinflacja, plamy na słońcu etc. Na szczęście dobry rząd dał nam tarczę..."

Mógłbym tak godzinami. Czasem oglądam "Wiadomości"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimnaim
+3 / 7

@belzeq
... i lewaki. Zapomniałeś o groźnych lewakach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 19:59

D Dabronik
+6 / 6

@niuniek2000 Ale na orlenie cuda vat 8% cena 6,50 podwyżka vat cena podobna no cuda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+4 / 4

@naimnaim
i cyklistach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+10 / 10

@niuniek2000 Ile kosztuje dziś gaz, a ile kosztował rok temu? Sprawdź i znów się odezwij...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+5 / 9

@Pasqdnik82
Gdyby nie Niemcy, to by tynk wcinali. Dosłownie. W niedzielę wieczorem autostrada ze wschodu Polski do Niemiec jest zakorkowana, a w piątek w odwrotnym kierunku. Mnóstwo ludzi ze wschodniej Polski pracuje w Niemczech albo Holandii. Gdyby Niemcy zdecydowali, że przestaną ich zatrudniać, to musieliby szukać roboty u siebie na miejscu. Nie wiem zresztą, czemu tego nie robią, skoro Niemcy to multi-kulti i lewactwo, a u nich to te tradycyjne wartości. Nie wstyd im pracować dla lewaków? Czyżby pieniądze jednak były dla nich ważniejsze niż wartości? I jak to jest, że u nich nie ma pracy? Czyżby te ich ukochane wartości się nie sprawdzały i potrzebują kogoś bardziej ogarniętego, żeby dał im pracę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

@niuniek2000 szczyt cen gazu na rynkach przypadał bodajże na wrzesień. 2022r

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pletiks
+4 / 4

@belzeq Jezu facet kup sobie lsd czy coś ale na boga nie oglądaj wiadomości tvp :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kobo7
+3 / 3

@niuniek2000 Ty jaja sobie robisz, czy naprawdę jesteś takim ibiotą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+1 / 1

@Pletiks Spokojnie. Oglądam świadomie i mimo lat przeżytych rozum wciąż działa...
Jest to jakaś namiastka "Dziennika Telewizyjnego" Jacka Fedorowicza :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niuniek2000
-1 / 1

@belzeq Wzrost cen gazu zaczął się rok przed wojna. Bo już wtedy Rosja wiedziała na co się szykuje. W dniu wybuchu wojny gaz kosztował 120 Euro za MVH. W szczytowym momencie doszło do kwoty 340. A rok przed wybuchem wojny kosztował chyba 20.
Firmy produkujące energię i Cieplo były uwiązane umowami na dostarczanie prądu i gazu poniższych cenach. Teraz chcą sobie to odbić i zabezpieczyć się przed kolejną taka sytuacja.
W Holandii zamykały się firmy sprzedające prąd i gaz bo musiałyby to robić poniżej kosztów produkcji. W Niemczech, był moment, że prąd zdrożał o 1000%. To też wina PiSu? PiS ma wiele za uszami, ale na cenę gazu, prądu i ciepła ma niewiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+12 / 22

Ksiądz po kolędzie powinien brać 300% więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2023 o 15:57

avatar belzeq
+5 / 17

@gemini1234 400% więcej...
Kopów w dupę. Oni akurat nie biedują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+5 / 15

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+18 / 38

Nie szkoda mi tej ciemnoty. Sami sobie winni. Nie umieli wybrać mniejszego zła, to niech cierpią. Może głód otworzy oczy tej dziczy. Szkoda tylko, że my przez nich cierpimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar m11
+6 / 18

@Cammax Generalnie masz rację. Jest tylko drobne "ale": do nich to nie dociera. Ci ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć. Nie rozumieją prostego ciągu przyczynowo-skutkowego. I tak winny jest "fur Deutschland" i jego partia. Dlaczego? Bo tak powiedzieli o 19.30. I ksiądz też tak mówił na kazaniu w niedzielę, a to mądry człowiek jest. Cokolwiek by się nie stało, winni są ONI, a rządzący są super. Więc można utopić cały kraj w g..nie, a wyborcy jedynie słusznej opcji, tuż przed zatonięciem winić będą wszystkich tylko nie tych, którzy do tego faktycznie doprowadzili. Taka prawda niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+4 / 6

@m11 Co wy pieprzycie! Wiadomo przecież, że jak tylko Jarosław coś da to żydy z Tuskiem podnoszą ceny. Jarosław!!! Jarosław!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 5

@m11 smutne, ale prawdziwe. Zapomniałeś tylko, że winni są też homoseksualiści, rowerzyści, ekolodzy, UE i ewentualnie Putin, a Putin to Tusk i Niemcy, czyli koło się zamyka, tak jak umysły PISowców.
Najgorsze jest to, że ten ciemny lud uwierzy nawet w to, że to wina kosmitów, ale nie w to, że to wina PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
+9 / 19

Łapy to tylko kropelka.. górnicy, rolnicy, 60+ to elektorat PISowski, który teraz marudzi i biedę klepie. Ludzie myślcie, to nie boli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 17

@Jury1974 Poczekaj, zaraz tu przylecą zdeterminowani obrońcy emerytów i będziesz miał przesrane. Mi ich wszystkich nie szkoda, a wręcz moim zdaniem należy tych sku*wysynów dodatkowo opodatkować przy zmianie władzy na 2 lata, by odczuli na własnej skórze to, kto musiał się zrzucać na te ich spier*olone wybory i debili u władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+5 / 7

@Loganesko Nie wiń wszystkich emerytów, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie wszyscy głosowali na pis. I nie dość, że odczuwają na własnej skórze decyzje innych durniów, to jeszcze obrywa się im za to, że są emerytami - tak, jak gdyby mieli wpływ na to, że są w wieku emerytalnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-3 / 3

@katem Jest proste rozwiązanie, odebrać emerytom prawa wyborcze. Koniec tematu. Nie zamierzam rozczulać się nad nimi tylko dlatego, że sami odczuwają skutki własnych decyzji. Wiecznie obwiniają o wszystko młodych, że są niepracowici, nie są zaradni itp., a sami nie chcą brać za siebie odpowiedzialności. Więc jedyne, sensowne rozwiązanie to odebrać im prawa wyborcze, bo oni pożyją średnio ~20 lat max, a młodzi i w wieku produkcyjnym będą przez połowę swojego życia albo i więcej odczuwali skutki ich debilnych wyborów. Jasne, nie wszyscy głosowali, ale skoro lwia część się tak zachowuje to obowiązuje zasada większości - im większa szkodliwość, tym większe ograniczenia, to przecież proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+1 / 1

@Loganesko Należałoby co najwyżej odebrać prawa wyborcze ludziom o IQ poniżej pewnego progu. Niestety, nie załapałbyś się, bo czytać ze zrozumieniem nawet nie potrafisz.
Jakim cudem emeryt nie głosujący na pis ponosi skutki SWOJEJ decyzji ? Ponosi skutki decyzji również Twoich rówieśników, którzy głosowali na pis. Popatrz w dane i znajdziesz takich całkiem sporo. Stosując Twoją logikę mogę więc powiedzieć - czego się rzucasz, ponosisz konsekwencje swoich decyzji. A że to odpowiedzialność zbiorowa, której jesteś zwolennikiem - a kogo to obchodzi, przecież nie Ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+12 / 16

Ci, którzy chcą odsunąć PiS od władzy niech podniosą Łapy i wcisną przycisk...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
-2 / 8

@koszmarek66 Te łapy to należałoby raczej poprzetrącać ;)
Edit;
Oczywiście miałem na myśli łapy (Łapy) które pomogły PiSowi zdobyć władzę, a nie te które chcą ich tej władzy pozbawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2023 o 17:44

A adamIM
+3 / 5

@Ricochet69
był już taki, który jest chyba niedoścignionym wzorem dla kurdupla z Żoliborza. też krzyczał że odrąbie ręce podniesione na władzę ludową, czy jakoś tak :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+1 / 1

@adamIM Z mojej pierwotnej wypowiedzi można było wywnioskować, że jestem obrońcą obecnej władzy. Wyraziłem się chyba jednak mało precyzyjnie. Miałem na myśli łapy (Łapy), które pomogły wynieść PiS do władzy. Metodę chyba także wybrałem zbyt radykalną. Może wystarczyłoby jedynie dać po łapach i poprosić grzecznie aby właściciele tych łap zastanowili się co robią ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
+8 / 18

Myślicie że do nich coś dotrze, że w ogóle potrafią powiązać wydarzenia? Akurat! Rozmawiałem niedawno z sasiadem, zaciekłym pisowcem. Po kilkuminutowym rozpaczaniu że kupił tylko tonę węgla bo na więcej go nie stać, a zawsze kupował trzy, ni stąd, ni z owąd wypalił: jak ja tego Tuska nienawidzę!
Pytam: a co ma Tusk z tym wspólnego?
A bo tylko jątrzy, podburza i nie daje pracować PiSowi. I to wszystko wina opozycji że nie ma węgla.
Normalnie ręce opadają. Dla nich już nie ma nadziei, mają tak wyprane umysły jak w sekcie. Np. moja ciotka 70+. Ogląda tylko TVP, no i standardowy mechanizm - ktoś coś wspomni źle o pis / dobrze o PO i się zaczyna atak agresji. Krzyczy, że Trzaskowskiego to by rozszarpała, chociaż nie umie powiedzieć dokładnie dlaczego. Tusk arcyzbrodniarz, PO zdrajcy i mafiozi itp.
Zapytacie, za co kocha pis? A bo oni coś robią i oni dobrze robią. Co konkretnie? No różnie robią ale dobrze robią, nie to co złodzieje z platformy. Widać też u niej zmianę słownictwa i reagowanie na pisowskie komendy którymi ich tresują. Najgorsze jest to, że ona już nie przyjmuje żadnych faktów i uważa za święte co powie Kaczyński.
Można tylko podziwiać ich propagandę, ktorej udała się ciekawa rzecz, zdołali wykreować swojego Goldsztajna (kto czytał 1984 ten wie o co chodzi). Długotrwała tresura dała rezultaty. Teraz jak pisowiec słyszy Tusk, to już mu więcej nie trzeba mówić, od razu toczy pianę jak pies Pawłowa. Zmasowana, kłamliwa propaganda sprawiła że ci frustraci świecie wierzą że to on jest winny wszystkich nieszczęść i zła jakie ich spotyka. I są pewni że tylko głosowanie na pis uchroni ich ode złego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maryjuszpitagoras
+3 / 9

@Anst197 mam podobne odczucia przy próbie takiej konwersacji. Podrzuć argument, że propaganda u nas to jak w TV ze wschodu... Tam też ludzie są kierowani przez publiczną telewizję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+2 / 4

@maryjuszpitagoras podobnie jest na Węgrzech. A może już w Węgrach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W worm
+8 / 10

Poparcie nadal wysokie? Protestów nadal brak? Czyli nie boli za mocno

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
-1 / 5

Widziały gały na co głosowały to niech się męczą kretyni, jakim dzbanem trzeba być by głosować na PIS czy PO, to tak jakbyś miał wybrać czy zabiją cię salwą z kałasznikowa czy miniguna, i tak cie podziurawią jak sito.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+2 / 4

Wy wszyscy dobrze im tak, ale nikogo tu nie interesuje te 30% które głosowało inaczej. Więc wam wszystkim również życzę byście odpowiadali za to, co waszych dwóch sąsiadów naważyło .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szubertus
+3 / 13

Pisowyznawcy nie potrafią połączyć kropek :)
Nic do tej ciemnoty nie dotrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
+1 / 5

tylko przez tych idiotow wszyscy teraz tak mają !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+11 / 13

69,74% za PiS. Czyli 30,26% było przeciw. Ale oni też tak mają.
Do nich też kierujesz swoje słowa "Jak wybraliście, tak macie"?
Ale oni tego nie wybrali.
Owszem, to mniej, niż 1/3 ludzi, ale to mimo wszystko całkiem sporo.
To samo z uogólnieniem na wszystkich starszych ludzi.
Mój ojciec nie głosował na PiS. Ale ponieważ jest starszym człowiekiem,
to jak byś go spotkał, to nawtykałbyś mu, że wybrał PiS, tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 13:07

avatar ludek_z_lasu
+2 / 4

@JanuszTorun Dokładne, @Loganesko jest takim dupkiem bez rozeznania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+5 / 5

@JanuszTorun
z matematyki tak wynika ale założę się o czapkę gruszek że te 69,74% to tak naprawdę jakieś 30% ogółu mieszkańców. duża część nie głosowała wcale i też dostaje po zadkach ale jakoś nie widać batalionów kosynierów i chłopów z widłami. widać całej reszcie to też pasuje. milczenie to wyrażenie zgody na to co się dzieje więc to także ich wina a może nawet większa gdyż jest ich więcej i nic nie robią. no może tylko piszą płaczliwe komentarze na forach i demotach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 22:26

L Loganesko
-3 / 3

@ludek_z_lasu Debil bez rozeznania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
0 / 0

@adamIM --
Owszem - winnych może być więcej, niż tylko ci, którzy zagłosowali na PiS.
Ale nadal pozostaje ta część, która jednak głosowała i to głosowała na kogo innego, a która zostaje wrzucona do jednego wora z tymi, którzy przyczynili się do wyboru PiS. No bo przecież "Łapy głosowały na PiS".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2023 o 10:51

A adamIM
+1 / 1

@JanuszTorun
tyle że jak napisałem powyżej nie widać nikogo z kosami na sztorc, maszerujących na urząd gminy czy w kierunku W-wy. skoro milczą musi im to pasować. a wylewaniem żali na forach niczego nie zmienią :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
+3 / 3

Podwyżki? Łapy w górę:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baartek6
+5 / 11

Gdy Stalin zaczął wywozić na Sybir przedsiębiorczych i pracowitych ludzi, którzy uprawiali ziemię, bo śmieli dobrze sobie radzić, patologia umysłowa też zacierała ręce ze szczęścia. A później umarło z głody kilka milionów ludzi. Ta sama sytuacja będzie teraz w Polsce. Patologiczny elektorat pis składający się z emerytów, zwykłych dziadów, alkoholików, bezrobotnych i zasiłkowiczów też zacierał przez lata ręce, bo pis niszczył/niszczy przedsiębiorstwa ludzi, którzy ciężko pracowali na sukces przez długie lata. Oni sobie jakoś poradzą, bo są nauczeni ciężkiej pracy i potrafią używać swoich mózgów. Wyborcy pis najciężej odczują konsekwencje swoich władców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+4 / 4

@Glajt
nie wiem za co minusujecie gościa. ma rację. zobaczcie co się obecnie wyprawia. za pasem wybory a oni się żrą między sobą i obrzucają epitetami. już chcieliby dzielić ministerialne stołki. do tych baranów na opozycji nie dociera że obecna metoda liczenia głosów preferuje partie i koalicje z największą procentową liczbą oddanych głosów. co z tego że jak zliczy się procenty każdej opozycyjnej partii i doda je razem to będą mieć więcej. nic z tego, mandatów jak na ironię znowu dostana mniej i dalej będą w głębokiej D...ie a my niestety razem z tymi baranami :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 22:32

avatar samodzielny68
+10 / 14

@j23 Nie, inflacja na poziomie europejskiej średniej. W miarę normalny poziom inwestycji (bez państwowych pseudoinwestycji). Deficyt bez kosmicznej góry pieniędzy ukrytych w różnych parafunduszach. I państwo bez tysięcy partyjnych czynowników z rodzinami przyssanych do namnożonych spółek skarbu państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 19:28

avatar Cammax
+3 / 5

@j23 lepsza Japonia niż totalitarne, nazistowskie, putinowskie Węgry. Japonia to jest bogatym nowoczesny i cywilizowany kraj. O Węgrzech Orbana i Polsce PIS tego powiedzieć nie można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitBull9010
+3 / 5

@samodzielny68 za prykład mogą służyć lata 2009-2014, kiedy deficyt realnie spadał, mieliśmy DEFLACJĘ (nie całkiem przeciwieństwo inflacji, ale pieniądz nie traci na wartości), przedsiębiorstwa mogły się rozwijać, a rząd nie wymyślał co chwila jakiejś afery dla zabawy i nie marnował publicznyh pieniędzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2023 o 23:55

K Kontousun1ete
0 / 2

Łapy, okolica wysokich procentów :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A airwch
-5 / 9

Tak psioczycie na ludzi którzy głosują na pis że to przykro czytać- katole i tłuki. wniosek taki że powcy to chamy, bo nawet nie potrafią prowadzić merytorycznej rozmowy, bez obrazania innych. tyle w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+3 / 7

@zbikom Jeszcze zobaczysz czym się skończy odbudowa państwowego socjalizmu. Twoje pieszczoszki z PiS nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa! Jeśli wygrają, będziesz chodził na czworakach ... a, nie, na Podlasiu to stan normalny!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2023 o 7:21

Z zbikom
-1 / 1

@samodzielny68 Pleciesz kocopały, robisz wycieczki osobiste itd.
A FAKTem jest że ŁAPY UMARŁY ZA PO.

GFY ze swoimi radami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 1

Gdyby uderzenie młotkiem w palec bolało bo roku, to ludzie częściej by to robili. Do tego nie umieli by powiązać skutku z przyczyną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbikom
-2 / 2

KTO i ZLIKWIDOWAŁ:

1.Cukrownie Łapy w 2009?
2 ZNTK Łapy w 2010?

no kto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem