Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
508 513
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tenqoba
+5 / 5

na szczęście nie wszystkim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+14 / 14

To tylko świadczy o "małości" tych ludzi i ich kompleksach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+4 / 4

@sfzgkkp
Szkoda rák do gadania. I pomyslec tylko ze w "cywilizowanych krajach" dyrektor firmy widzác pracujácá na hollu sprzátaczke klania sie jej pierwszy (bo on jest mézczyzná a ona kobietá)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ToXiCNaChI
+9 / 11

To zależy od osoby, a w kontekście kadry kierowniczej jak i szefostwa to niestety na te stanowiska najczęściej są obsadzane osoby o pewnym profilu psychologicznym, który po krótce można określić jako chuuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 5

Fajna historia na mema tylko, że gość załatwił to trochę samobójczo. Baba z takim charakterem zrobi wszystko, żeby go zwolnili.
Powinien załatwić to tak:
Powiedziec to, co powiedział, ale dodać, "Ok, umówmy się tak, ja będę dalej mówił dzień dobry, a pani będzie odpowiadać, nie tylko mi, ale i innym, a ja w zamian nikomu nie opowiem o tym jak bardzo było żałosne to, co pani tu przed chwilą powiedziała".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+2 / 2

@adamis62 - dopiero wtedy by go załatwiła... To co powiedział było jednak bezpieczniejsze, bo bez elementu szantażu. Jej i tak pewnie bez różnicy czy on to rozpowie, czy nie. Tacy ludzie mają wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu oraz uważają, że mają zawsze rację. A skoro mają rację, to niech inni się o tym dowiedzą :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem