Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
135 182
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrKrokodyl
-2 / 20

m.in o takim działaniu mówił Jurij Bezmienow (były agent KGB) w latach 80. Państwa (mocarstwa atomowe) nie mogą walczyć zbrojnie - więc aby pokonać wroga należy zniszczyć jego religie, ustrój, gospodarkę, społeczeństwo. Jeszcze 15lat temu teoria spiskowa/science fiction/coś niemożliwego.

Dziś na zachodzie (głównie w USA) nie ma już starej religii; jest nowa - poprawność polityczna/gender/BLM itp. Idea socjalizmu staje się coraz bardziej popularna i pożądana. Stany z okresu zimnej wojny i końcówki ubiegłego milenium już nie istnieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok__Jablkowy
+4 / 16

@piotrKrokodyl

Tyle, że w USA religia jest mocno zakorzeniona i w USA religia odgrywa bardzo ważną rolę. Więc twoje podsumowanie jest nietrafne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
-1 / 19

@Sok__Jablkowy Ryli ??? A byłeś Ty w stanach ostatnio ? Albo w Kanadzie? Albo we Francji zwanej kiedyś pierwszą córą kościoła. Albo w Niemczech niegdyś Świętym Cesarstwie Rzymskim Narodu Niemieckiego. Albo choć w Irlandii najbardziej katolickim kraju Europy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok__Jablkowy
+3 / 13

@Ktostamskadstam

Z twojej odpowiedzi zakładam, że byłeś ostatnio w tych wszystkich krajach i jest ona na podstawie towarzystwa, w którym się obracasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelusa74
+8 / 12

@Ktostamskadstam moze on nie ale ja tu jestem od 30 lat i sok ma racje, w usa religja jest na kazdym kroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hanka_opo
+1 / 13

@Ktostamskadstam W tych krajach już kieckowych pogonili .Ciekawe dlaczego......Przecież powodów ŻADNYCH nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok__Jablkowy
+1 / 5

@piotrKrokodyl

Nie twierdzę, że na świecie maleje liczba wierzących. Akurat tego się spodziewam wraz wzrostem naszej wiedzy jako gatunek. Nie twierdzę też, że rzeczywistość jest kompletnie na odwrót tego, co napisałeś.
Twierdzę, że nie jest tak, jak napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
0 / 8

@hanka_opo Powody były takie o jakich pisze piotrKrokodyl. To samo dzieje się obecnie w Polsce. Sam miałem w latach dziewięćdziesiątych poznać jednego uczciwego jegomościa który kieckę porzucił. Wprost mi powiedział dlaczego. Bo takie było jego zadanie, iść do seminarium, filować, donosić i piąć się po szczeblach. Niestety PRL się rozpadł i jako młody kapłan został na lodzie. Miał wybór, zostać i kręcić tą szopkę albo wystąpić. Był uczciwy więc wystąpił, ożenił się i prowadził normalne życie. Ilu jest takich co zostało bo tak im było wygodnie a teraz robią krecią robotę ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I immonikus
+7 / 9

@Ktostamskadstam A byłeś w Czechach? Tzw stolicy ateizmu? Problem jest taki, że wierzący mają się tam bardzo dobrze, tak samo jak kościoły. Różnica polega na tym, że tam nikt się nie dopier...a do tego czy jesteś wierzący czy nie. Jak chcesz to chodzisz do koscioła jak nie to nie. I Ci co chodzą robią to z przekonania a nie z przymusu. Tak więc stolica ateizmu ma jednocześnie jednych z bardziej wierzących ludzi. Co więcej, tam nie ma problemu z tym, żeby prezydent poszedł na obiad do biskupa (zresztą mieszkają/mają siedziby po sąsiedzku) i przy tej okazji został posądzony o konszachty z kościołem. Inny kraj inni ludzie inna mentalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2023 o 14:12

5 5g3g
+2 / 2

@piotrKrokodyl doktryna rosyjska mówi o tym, żeby takimi demotami wszczynać w społeczeństwie g.. burze. A to, że Rosja to najwspanialszy, niepokonany kraj na Ziemii to kit który wciskają swoim obywatelom. Uwierzyli w swoją propagandę i teraz boleśnie konfrontują ja z rzeczywistością na Ukrainie gdzie przedstawiciele LGBt rozwalają ich elitarne oddziały. Ale tu rodzi się pytanie- jak to się stało że rosyjska propaganda która jest na świecie prezentowana jako powód do żartow i tylko w Rosji traktowana na powaznie, jest przez ciebie traktowana na poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Malmsteen
+2 / 2

@piotrKrokodyl Rozwiń pojęcie starej religii. Islam? Judaizm? Wszak obie są starsze od sugerowanej przez Ciebie "starej" religii. Ba, mowa tu tylko o monoteistycznej. Mamy wszak na świecie jeszcze sporo religii różnego rodzaju i wiele z tych systemów filozoficznych jest dużo starszych od Chrześcijanizmu, czy dużo późniejszego katolicyzmu. Problem jest taki, że dla Ciebie religia to "ta jedna, jedyna, moja wiara". A prawda jest taka, że jest to tak samo prawdziwa teoria, jak każda inna, wliczając w to wiarę w 50 tysięcy płci i inne LGBTQ+ teorie, choć część z nich słusznych, jak i w każdej ideologii. Także... przyganiał kocioł garnkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
-1 / 1

@5g3g
a gdzie ja piszę lub powołuję się na rosysjką propagandzie. Napisałem o byłym rosyjskim agencie KGB, który opisał jaki plan opracowały radzieckie służby, aby zniszczyć swojego wroga bez żadnego wystrzału. Nie twierdzę też, że ruscy mogli by taką operacje przeprowadzić (zwłaszcza gdy spojrzymy na obecną wojnę i nieudolność "drugiej armii świata") - prędzej stawiam na Chiny, które znakomicie znają się na dalekowzrocznym planowaniu. Oczywiście dowodów na to nie ma i brzmi to jak teoria spiskowa, tylko dziwne, że to się po prostu dzieje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
+1 / 7

@Ktostamskadstam SERIO ?!? Twierdzisz że pedofili do polskiego kościoła podsyła FSB ?!?... Twierdzisz że JPII tak łątwo odwracający głowę od bagna w kościele też był agentem KGB ?!?!? No wiele debilizmó czytałem na demotach ale widze że jesteś rekordzistą !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hanka_opo
+1 / 3

@Ktostamskadstam Aaaa to oni molestują dzieci , gromadzą kasiorę , mają po kolka kochanek itp. Już jasne . To wina komuny . Takie proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-1 / 3

@piotrKrokodyl jeszcze raz - tego typu teksty tylko w Rosji nie uchodzą za żart. Tam jest to oficjalna propaganda rosyjska. A rzeczywistość jaka jest każdy widzi na Ukrainie. Ukraińcy po kilku kursach w krajach NATO, po otrzymaniu 1%sprzetu który jest na stanie krajów NATO wyrzynają rosyjskie eliterne oddzialy. Przekazanie kilkudziesięciu czołgów NATO doprowadza do histerii Rosjan których ponoć czołgów mają wiele tysięcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+1 / 1

@Malmsteen
Miałem na myśli każdą religię. Spadek praktykujących wiernych jest zarówno w kościołach, synagogach, meczetach czy innych świątyniach. Natomiast widać wyraźny wzrost ideologii gender, poprawności politycznej itp. Czyli po prostu stare ideologie zostają zastąpione nowymi. gdzie nowe wcale nie oznacza lepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Malmsteen
0 / 0

@piotrKrokodyl Taka zawsze była kolej rzeczy. Od zarania dziejów przychodziły nowe ideologie i wypierały poprzednie. Tak było w przypadku wierzeń, filozofii, systemu rządzenia i tak dalej. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a czy nowe nie oznacza lepsze? To zależy dla kogo. W każdym przypadku jakaś grupa społeczna będzie czerpała zyski. Osobiście wolę, żeby to nie byli okultyści, ludzie wierzący w bajeczki o duchach, zbawcach i nadprzyrodzonych umiejętnościach, a tym bardziej wolałbym żeby to nie była grupa społeczna taki kit wciskająca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
-1 / 17

tzw. wyjęte z kontekstu aby wzniecić goownoburzę :) :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 9

@adamIM a jaki może mieć to zdjęcie konteksty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
-1 / 9

@Tibr
pytasz poważnie czy drwisz?? jeśli pytanie zadałeś poważnie to ręce mi opadają jeśli ma to tłumaczyć :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 9

@adamIM sam napisałeś, że zdjęcie wyjęte z kontekstu więc jaki kontekst widzisz ty? lol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blahblahbluh
-3 / 9

@adamIM Podaj dobry kontekst dla przystawiania dziecku dilda do ust. Pedofilu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+1 / 9

@Tibr powstaje pytanie czy zboczony jest ten kto podaje dziecku mikrofon czy taka scena kojarzy się z seksem oralnym z dzieckiem. Więc proste pytanie - uważasz że kontekstem tego zdjęcia jest rzeczywisty lub symulowany akt seksualny z dzieckiem czy jednak po prostu występ na scenie? Zapewniam cię że gdyby jednak to był seks to zamiast zdjęcia miałbyś film.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
+7 / 9

@Tibr a co ty widzisz na tym zdjęciu ?, tak serio... Ja widzę bandę kolorowych kolesi przebranych w sceniczne kolorowe stroje, jeden z nich trzyma mikrofon żeby dziecko mogło coś powiedzieć/zaśpiewać....
Może to część karnawału w rio i to tancerze jakiejś szkoły samby. Można na tym zdjęciu doszukiwać się mnóstwo złej woli, ale czy trzeba... Ocenianie i komentowanie czegoś na podstawie zdjęcia które jest wycinkiem większej całości bez poznania kontekstu zdarzenia które przedstawia to własnie jest HOMOFOBIA !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hanka_opo
+1 / 5

@blahblahbluh Ja widzę mikrofon..........

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 6


@5g3g "powstaje pytanie czy zboczony jest ten kto podaje dziecku mikrofon czy taka scena kojarzy się z seksem oralnym z dzieckiem." Nie wiem? Może przypomnij sobie co pomyślałeś widząc zdjęcie wyżej, gdzie ksiądz siedzi z bitą śmietaną na kolanie, a przed nim dzieci? Czułeś się zboczony Ty, czy zniesmaczony? Niby to była zabawa kontekst niby inny a jednak co chyba nie zagrało, lampka się nie zapaliła, że jednak coś nie tak?
@chrisde46 no tak taka karnawałowa konwencja śpiewać do "krocza" ? Czyli to co wspomniałem wyżej to "ksiedzofobia" ? lol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2023 o 22:04

C chrisde46
+5 / 5

@Tibr Bzdury napisałeś a teraz odwracasz kota ogonem bo nie potrafisz wyjść z tego z twarzą... Chyba że może głodnemu chleb na myśli... Tak czy inaczej twoje wywody,mam w przysłowiowej dupie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-4 / 4

@chrisde46 w którym miejscu napisałem bzdury? W tym w którym zapytałem jaki może być kontekst przyłożenia mikrofonu do krocza i podanie do dziecku do twarzy? Ja odwracam kota ogonem, bo chcesz mi na siłę przykleić łatkę homofoba?
Zamierzona bądź nie sytuacja jest conajmniej niesmaczna i nie ma z tym co dyskutować, z faktami się nie dyskutuje. Ty zacząłeś odwracać kota ogonem, że widzisz coś innego niż jest. Oba przedstawione zdjęcia to była niby zabawa i co z tego, wobec tego, to co ksiądz nie słusznie przepraszał, za wywołane zgorszenie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
+3 / 3

@Tibr Jeśli na równi stawiasz umieszczenie mikrofonu przy twarzy dziecka na wysokości odpowoadojącej umieszczenie otworu gębowego wydającego dzwięk który przetwarza mikrofon, do nakazowi zlizywania bitej śmietany z kolan to sorry jesteś mocno wypaczony seksualnie, dla normalnych ludzi na równi z tymi seksualnymi wypaczeńcami z KK, jak dla mnie zamiast kontynuować to twoje bzdurzenia, poszukałbym czy prędzej psychiatry ze specjalnością zwalczania homofobicznego gówna w głowie, i czym prędzej bym się do niego udał... I skończ pieprzyć bo strukturalnie zajmie się tobą prokurator...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-3 / 3

@chrisde46 wycieczki personalne, epitety czyli argumenty ad personam nie mówią nic o osobie w którą są one skierowane, za to wiele o tym, który je stosuje, o jego frustracjach, kompleksach, a zarazem arogancji zaprawionej hipokryzją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
+2 / 4

@Tibr Fajnie że w tak krytyczny sposób opisujesz swoją osobę, widzę że juz korzystasz z pomocy psychiatry, trzymam kciuki żeby postępy były bardziej widoczne, a może inny terapeuta pomyśl o tym po co w sobie gnieść tyle jadu... Co do reszty jeszcze raz Ci to napiszę "Tak czy inaczej twoje wywody,mam w przysłowiowej dupie ..."...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-3 / 3

@chrisde46 nie wiem co trzymasz w dvpie i nie interesuje mnie to. Paradoks, że wsztko co mówisz idzie w kierunku analnym, a komuś mówisz o leczeniu natręctwa? lol

Prawda jest taka gdyby tam był ktokolwiek inny (nie wiemy jakiej orientacji, ty wprowadziłeś do rozmowy, że homoseksualista, a przecież to może być drag i heteryk) jakiś piosenkarz zdeklarowany heteryk i podeszłaby do niego dziewczynka to ten "żart" byłby tak samo niesmaczny i to twoim problemem jest to, że nie potrafisz tego po prostu przyznać. Tyle i aż tyle, bez dorabiania zbędnej ideologii i tłumaczenia to homofobią,VW innym anturażu wydźwięk byłby taki sam. Kropka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
+2 / 6

@Tibr a ty ciągle ble ble ble, po co na co to komu,...Jeszcze raz ci napisze bo widzę że masz poważne problemy z interpretacją prostych stwierdzeń i obrazów, jak dla mnie masz problem ze skrywaną własna seksualnością i bardzo niezdrowymi preferencjami seksualnymi, Poczekaj parę lat, co czujesz i cię kręci może w jakimś kraju bedzie legalne, nikt cię tam nie będzie piętnował i zamykał w Gostyninie...Sorki ja jestem za prostolinijny i większość interpretacji jest oczywista, ale tobie wytłumaczę co miałem na myśli w stwierdzeniu, bo widzę że miewasz tak i inne rzeczy "Tak czy inaczej twoje wywody, mam w przysłowiowej dupie..." ja tam stolec, który jest synonimem twoich wypowiedzi... Kończe tę dyskusje bo mi cię po prostu szkoda jak się tępo miotasz w tych pseudo inteligentnych wypowiedziach, we mnie jedyne co powodujesz to śmiech połaczony z litością. I zacytuje tu Bogusia Lindę "nie chce mi się już z tobą gadać..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-3 / 3

@chrisde46 ja już ja dawno skończyłem tyko tobie się wydaje, że musisz postawić na swoim lol dużo piszesz o ogranicznikach jak na człowieka, który w swych imputacjach jest dość monotematyczny. Nie potrafisz argumentować więc musisz obrażać, żeby zrekompensować własne deficyty. Używanie argumentów pozamerytorycznych jakimi są argumenty ad personam, gdzie ktoś przestaje odnosić się do tematu i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swojego adwersarza jest oznaką, że wyczerpał zasób merytorycznych argumentów i nie potrafi obalić argumentów adwersarza więc musi uciekać się do obrażania aby wytworzyć wrażenie, że argumenty adwersarza są fałszywe. Słabe to jeżeli liczyłeś, że zniżę się do tego poziomu dyskusji i zacznę się z tobą taplać w błocie to cię muszę zawieść. Poszukaj sobie w najbliższym otoczeniu obiektów do takich zabaw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+2 / 14

Jak dla mnie to więcej zwyroli znajdziesz w czarnych sukienkach a nie w tęczowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 9

@Dejmien86 jeżeli przyjąć tezę, że pod nazwą lawendowa mafia kryją się homoseksualiści, to zastanowiłeś się w kogo uderza rykoszetem takie stwierdzenie o zwyrolach?
Wiele osób mówi o zboczeńcach, używając sformułowania, bo normalny facet w sukience nie chodzi, więc kiedy jest normalny, czy nie jest w ogóle niezależnie czy tęczowa czy czarna ta sukienka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem