Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
301 324
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jury1974
-4 / 10

Z nożem w ręku niech wyskoczy... nie z karabinkiem z 50m. Bohater na odległość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+5 / 11

Czytałem o tym. Zrobił to w pełni legalnie, bo ktoś wydał pozwolenie na to. Czemu nie macie pretensji, że ktoś wydaje takie pozwolenia? To tak jakby mieć pretensje do pracowników zieleni miejskiej, że wycinają drzewa na rynku, a nie do włodarzy którzy to zaplanowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
0 / 10

@YszamanY Taa, wszedł kotu do domu... Może ten facet mieszka w okolicy dłużej niż ten kot? Nie wiesz tego. Nie możemy wszędzie zrobić rezerwatu, a ludzi eksterminować. Co do samego polowania na takie gatunki, to jestem przeciwnikiem, ale samych myśliwych bym nie krytykował. Jeśli specjalista oceni, że populacja jest stabilna, a zwierzę stanowi zagrożenie dla ludzi to trzeba czasem zezwolić na odstrzał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-3 / 9

@agronomista to zwierzę żyje w górach to ludzie pchają mu się do domu.odstrzał ? odłowić i wywieźć, debil nie musi ratować swojego niskie ego . Ale jak to tak wytropić bez zabicia ? psychol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+1 / 1

@agronomista
Jasne... jestesmy PanamiSwiata!
... wytnijmy lasy (bo potrzebujemy surowca), zatrujmy rzeki i jeziora (bo fabryki muszá sie pozbyc zanieczyszczen), wybijmy wszystko co sie rusza (bo utrudnia nam beztroskie zycie na dzikich terenach)
... a kiedy juz nie bedzie nic wiecej do zniszczenia... zostaniemy PanamiPustkowia :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
-3 / 3

lewacy zróbcie coś by do tego nie dochodziło...popieram was w tej kwestii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2023 o 14:19

Q Qbikkkk
-3 / 7

Gdyby ludzie od tysiecy lat nie tepili wilkow, niedzwiedzi, duzych kotow to teraz byscie mieli w okolicy tak jak w afryce w rezerwatach. Czy wy nie rozumiecie, ze jak czlowiek nie bedzie kontrolowal populacji zwierzat to one sie rozrosna tak bardzo, ze bedziecie sie bac wyjsc z domu, a historie o porwaniach malych dzieci to bedzie norma.
To by sie nie zadzialo teraz, za 10 czy nawet 50 lat ale w koncu by sie stalo.
Nie wytlumaczysz wilkowi, ze nie jestes obiadem. Jak nikt nigdy go nie zabije to w koncu on zaatakuje bo bedzie glodny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 4

@Qbikkkk Nie rozumiesz istoty sprawy. Jasne, że zabiajmy zwierzęta z róznych powodów. Wyewoluowaliśmy jako mięsożercy. Ale rzeźnicy nie robią sobie triumfalnych zdjęć ze świńskim tuszami. Nie akceptuję zabijania dla przyjemniości zabijania. Jak się ktoś uprze to można owszem potraktować polowanie jako jakiś rodzaj sportu. Ale, ALE musi być jakaś równowaga szans. Jak Zbyszko poszedł na niedźwiedzia to wcale nie było jasne kto kogo. Gdyby Jagienka z boku nie interweniowała to by Zbyszko zawody przegrał. I Zyszko może być dumny. Ale jak gość strzela ze 100 metrów z precyzyjnej broni to o jakiś zawodach tu mówimy?
Zabijanie może być koniecznością. Wegetarianie się nie zgodzą ale tu dla meritum to obojętne. Zabijanie nie może, nie powinno być rozrywką, czy przyjemnością. Jasne - trzeba regulować populację i tak dalej. Ale cieszyć się z zabicia?
Nie. Myślistwo jest prymitywnym "sportem" i cywilizowani ludzie się tym nie powinni zajmować. Niech leśniczy i gajowi, fachowcy, robią to w ramach ich obowiązków. Dla zabawy - nigdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+1 / 1

Szkoda piekny kot .ludzie to h....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem