Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
249 261
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H HUBERTX
+8 / 8

Tworzeniem prawa w Polsce zajmuje się perukarz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 95matii95
+1 / 1

Nie wiem, czy to można uznać za zdaną maturę, ale nie pozwolono mu nawet do niej podchodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
+4 / 6

Owszem, Suski sprawia wrażenie kretyna, ale, tak z czystej ciekawości, co w tej notatce sugeruje że matury z polskiego miałby nie zdać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sedov76
-1 / 1

@iposek On pewnie zdawał maturę przede mną (ja przechodziłem to w latach 80-tych). I to wygląda gorzej niż mój brudnopis. Teraz pewnie tego nie ma, ale w tamtych czasach dodatkowo obniżali punkty za niechlujne pismo i za dużo skreśleń. Bo w szkole uczyli tez kaligrafii. Ja przynajmniej tak miałem. Dlatego zanim zacząłem pisać swoją pracę "na czysto", najpierw rozpisałem sobie ją wstępnie na osobnej kartce, a potem przystępowałem do pisania właściwej pracy rozwijając główne myśli rozplanowane i uporządkowane wcześniej. Acha... Maturę pisałem w technikum, więc teoretycznie jestem ten gorszy i gorzej wykształcony niż licealiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
0 / 2

@sedov76 wiesz, jak to mówią, chcesz uderzyć to kij się zawsze znajdzie. W tym przypadku nie określiłbym charakteru pisma jako jakieś strasznie niechlujne, a skreślenie też, jak najbardziej zasadne, nie wynika z jakiś błędów ort, czy styl, po prostu korekta treści. Nie widzę powodów do szkalowania gościa (w ten notatce, bo tak ogólnie to jak najbardziej)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sedov76
0 / 0

@iposek Jakby nie patrzeć, to jest pismo urzędowe. Myślisz, że jakbyś naskrobał coś takiego i zaniósł do skarbówki czy ZUS-u, to by to przyjęli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem