Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
490 509
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mikv
+10 / 12

No właśnie to są priorytety zwolenników PIS tzw syndrom palca Lichockiej. Gdybym ja miała wydać pieniądze albo na coś a la Sylwester Marzeń albo na koncert, dzięki któremu można zebrać pieniądze, żeby zakupić sprzęt na ratowanie życia i zdrowia chorych na sepsę, to chyba wybór jest oczywisty. Podobnie gdybym miała wybrać : wydać 2 mld na TVP czy onkologię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jablon1000
+7 / 11

@mikv To jest oczywista oczywistość dla normalnych ludzi. Dla nienormalnych, takich jak ja, też xd. Nie wiem co te pisuary ćpajo, ale to już wyższy poziom spie*dolenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+7 / 9

@Acxr Nie żartuj. Pieniądze wydane na TVP ida np na transmisje mszy za Kaczyńskiego, bo fajne programy o których mówisz, były w TVP zanim przeznaczano dotacje z budżetu na TVP. W tym roku to kwota 2,7 mld a nie 2 mld. Nie opowiadaj bzdur, ze pieniądze zebrane przez Owsiaka nie idą na sprzęt dla chorych. A z taca to już poleciałeś po bandzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+3 / 3

@Acxr Nie wiem co bierzesz, ale bierz pół!
Wiesz co to abonament za odbiornik telewizyjny i radiofoniczny? Ponoć z tego finansowane są programy, no i oczywiście z reklam. Dofinansowywanie jednego nadawcy, z pominięciem całej reszty działających na tym rynku, jest wysoce nieuczciwe!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 0

@lingerer To wyglada jak na sprawozdaniach finansowych, które mogą kontrolować wyznaczone do tego instytucje, chyba teraz podlegające Glinskiemu. Kurtyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 108757
0 / 0

@Acxr Człowieku zastanów się co wypisujesz.
" Dzięki 2 milionom na tvp "
Nie 2 milionom tylko 2 miliardom. Widzisz różnice ?

Te "fajne programy typu talent show ,pytanie na śniadanie" które jak twierdzisz zostały sfinansowane z dotacji dla TVP były wcześniej niż PiS wprowadził tam swoje porządki. Były w TVP gdy nie były potrzebne dotacje bo telewizja publiczna radziła sobie bez nich. Kasa z dotacji jest głównie na tępą propagandę i "sylwester marzeń".

" Więc wpłacając na wośp pieniądze idą do owsiaka a nie na chorych. "
Aż żal to czytać, normalnie zęby bolą. WOŚP co roku się rozlicza z pieniędzy. Znajdź te rozliczenie i sprawdź ile na tym biznesie zarobił Owsiak, podaj dane a potem go oskarżaj. Pomyśl (jeśli możesz) dlaczego TVP tych danych nie wyciąga i nie upublicznia.

" lepiej dać po prostu pięniadze w Niedziele na tace ,wtedy masz pewność ze idą one do potrzebujących. "
Fakt księża potrzebują pieniędzy więc faktycznie trafiają do potrzebujących. Najbardziej potrzebuje ich chyba Rydzyk więc nie na tacę tylko przelew.

Lepiej dla Ciebie żebyś nie musiał na własnej skórze przekonać się gdzie trafiają pieniądze z WOŚP bo jak trafisz do szpitala to zobaczysz naklejki z serduszkami. Owsiak uratował mnóstwo istnień ludzkich i nikt mu tego nie odbierze natomiast nasz panujący i modlący się przy kamerach rząd ma np. na rękach krew z białoruskiej granicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TrinityKiller
-4 / 12

Ale on chyba nie skrytykował WOŚPu tylko Czaskoskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-2 / 6

Nie chcę bronić tego typa, bo to oszołom jakich mało, ale w tym przypadku zdaje się nie krytykował Orkiestry, tylko Trzaskowskiego, więc nie ma sprzeczności między ta wypowiedzią, a faktem, że sam wspierał Orkiestrę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
0 / 0

Uściślij ten oralny hołd, bo to zabrzmiało wysoce dwuznacznie. Czyżby Misiewiczowi nieoficjalną fuchę podebrał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem