Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
434 439
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A artinu211
+19 / 23

Co w tym dziwnego? przecież kilka mln. Polaków wieży że nie płaci żadnych podatków a litościwy rząd daje im swoje prywatne pieniądze, jakby ograbił niemców czy innych belgów a nie ich, żeby nam rzucić jakieś ochłapy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+12 / 14

@artinu211
Po mln nie stawiamy kropki, wierzy a nie wieży (chyba, że mówisz o jakiejś tajemniczej wieży), nazwy narodowości piszemy wielką literą, zdanie rozpoczynamy wielką literą, na końcu zdania stawiamy kropkę. Nie ma za co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kontousun1ete
+1 / 9

@rademenes_82 Nie zwraca się uwagi publicznie :) Savoir-vivre ;) Jak widzisz każdy popełnia błędy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
+1 / 1

@rademenes_82 nie wieży tylko budowli bo inaczej nic nie wyjaśniasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kojot_pedziwiatr
+21 / 23

TO NIE JEST NIESAMOWITE. Osoba, która bardzo pragnie miłości, jest dosłownie zaślepiona, gdy wydaje jej się, że znalazła ją. To jest raczej smutne, że nie można normalnie jej szukać. Na wszelkiej maści portalach randkowych faceci i kobiety zachowują się obleśnie, jakby się prostytuowali. Nie jest prosto znaleźć miłość (nie nie każdy umie znaleźć swoją drugą połówkę w toalecie na imprezie w remizie). A gdy już przekroczysz pewien wiek i nie jesteś imprezową dwudziesto-trzydziechą to jest coraz trudniej. Prawie że wykluczenie społeczne i plakietka starego kawalera / starej panny. Więc wcale mnie nie dziwi, że ludzie dają się na to nabrać. Bardziej mnie dziwi, że nie mają zainteresowania rodziny, która mogła by ich złapać za nogi, gdy odlatują. Gdzie jesteście?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+7 / 9

@kojot_pedziwiatr Po części masz rację, ale i tak wskazuje to na potężną głupotę oszukanych. Bo czego niby pragną osoby oszukane na policjanta? Po prostu głupota ludzka nie zna granic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+1 / 1

@profix3 Nie głupota tylko strach, a zwłaszcza "strach przed mundurem" zaszczepiony przez poprzednią komunę. A strachem najlepiej się manipuluje. Wystarczy sobie przypomnieć cyrk kowidowy gdzie ludzie ze strachu byli zrobić każdy idiotyzm, np. Zamknac sie w domach czy nie wchodzić do parku czy lasu. I sprawdza się to za każdym razem. Pamiętam jak moi rodzice w Polsce bombardowali mnie telefonami podczas spisu powszechnego bo rachmistrz do nich nie przychodził i żebym szybko ich spisał przez internet bo oni kary płacić nie będą. Dosłownie stali przy oknie i czekali na rachmistrza, tłumaczenie ze kara jest za odmową a nie za spisanie nic nie dało bo w TV mówili że kary będą. Obecnie bombarduje się nas na wszystkich portalach i serwisach informacyjnych o tym że poczta polska wysyła kontrolerów do domów którzy sprawdzają czy masz Tv lub radio i czy płacisz za nie abonament. Oczywiście nikt tych kontrolerów nie widział na oczy ale przekaz medialny jest tak mocny i połączony ze strachem powoduje że są ludzie którzy spanikują i ze strachu przed karą zarejestrują TV, znam 2 takie osoby. Choć jak dobrze poczytasz to dowiesz się że nawet jakby jakimś cudem taki kontroler do ciebie przyszedł to możesz mu zwyczajnie zamknąć drzwi przed nosem. Ale większość ludzi o tym nie wie i dlatego najlepiej się żeruje na ludziach głupich, niezaradnych i wykluczonych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

@kikurenty Ale to co napisałeś potwierdza tezę, że głupota może wynikać z niewiedzy albo strachu. Masz też rację, że lata indoktrynacji programują ludzi na strach. Tylko, że jakoś ci mądrzy ludzie nie dają się zastraszyć pierdołami i mają zdrowe postrzeganie rzeczywistości. Tych oszukanych, bojących się i głupich do tego stopnia, że dają orżnąć się na "miłośnika" czy policjanta jest mimo wszystko niewielu. Ale przypadki te choć niewielkie widać bardziej, bo mocno wybijają się swym stopniem bezmyślności ponad przeciętną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 000gd000
+4 / 4

bejbi plis don't mejk mi kraj, tylko buzi daj, buzi daj xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+11 / 11

ludzie często są naiwni i ograniczeni umysłowo :) a myślicie że jak zarabiają oszuści wystawiając na przykład rzeczy na internecie za półdarmo? zawsze znajdzie się jakiś jeleń :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ascot5
+4 / 4

Trochę smutne, trochę straszne. Trudno uwierzyć, że jest (jak się okazuje całkiem sporo osób), które dają wkręcić w coś tak prymitywnego. Mogę zrozumieć, że ludzie wkręca się np. w piramidy finansowe. Jakoś mogę to wytłumaczyć, choć ciężko. Ale ...No tego wytłumaczyć się na zwykły rozum nie da. Pewnie faktycznie jest to efekt mieszanki - samotności, potrzeby miłości czy zainteresowania połączony z niewiarygodną wręcz naiwnością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+3 / 3

Ma ktoś namiary do Marty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem