Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
587 600
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+17 / 17

... a na stacji litr diesla, prawie 8zł :(((
To przekłada się na transport i podwyżki w każdej branży, a za wszystko płaci ostatni konsument.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+2 / 2

@elefun Wszystko w temacie. Elektorat zadowolony bo w końcu mamy rząd który daje, firmy są w państwowych rękach a nie w rękach tych złodziei "prywaciarzy". To co autor napisał to nie prawda bo w radiu mówili ze odcięliśmy się od rosyjskich dostaw a za minimalną możemy kupić więcej niż 10 lat temu.- To jest obraz nędzy i rozpaczy tego kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+3 / 9

Czy to jest potwierdzona informacja, bo to, że tak podała ruska telewizja to jest to mało wiarygodne źródło, tym bardziej, że ruskim może zależeć na dzieleniu unii i budowaniu złych relacji między Polakami i Ukraińcami. Nie twierdzę, że to kłamstwo ale wolałbym upewnić się, co do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+10 / 10

@cincinmj57 źródło wątpliwe to fakt ale biorąc pod uwagę marżę, zysk i cenę przy dystrybutorze to spina się w całość niestety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+3 / 5

@marcinn_ Wiesz, nawet jeśliby kupowali brent to i tak marża jest wysoka i równie wysoko wkur...jąca, ale jeśli to by się okazało prawdą, czego na pewno się kiedyś dowiemy, to wkur..ia jeszcze bardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 4

A co Polacy na to?:
"..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
-1 / 9

Jeżeli informacja pochodzi z danych rosyjskiego rządu, to spoko, nie mam pytań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+4 / 8

Serio ktoś wierzył, że PIS i Orlen odejdą od rosyjskich surowców? Nie odejdą, bo musieliby zacząć je sprowadzać "że zginłego zachodu/północy lud od islamistów".
Jeszcze robią z nas debili wmawiając, że mamy surowc z innych źródeł, że ich nie zabraknie, a Baltic Pipe działa. Nie, nie dziala. Norwegowie sprzedają gaz bogatym krajom, takim jak Niemcy, a nie biednym, jak Polska. Może kiedyś przez te rury gaz faktycznie popłynie, ale to już większość z nas tego nie dożyje. Bo patrząc na sondaże, to rząd prędko się nie zmieni u nas, a bogaci też się nagle nie staniemy, żeby Norwegowie w ogóle rozważyli kontrakt z nami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2023 o 22:20

avatar Maverick98
-1 / 1

Kraków najpier niech za dudę przeprosi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem