Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
274 284
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F Frida06
+12 / 28

Obrzydliwe, zakładając, że pani nie zamieszkała w domu spokojnej starości. Chyba żaden rodzic nie chce żeby dziecko płakało, też wolałby spać i robi co może żeby dzieciaka uspokoić. Wszyscy kiedyś się darliśmy i sikalismy w pieluchy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AerynSun
+4 / 4

@Frida06, Wcale nie obrzydliwe. Jesli ta historia jest z USA, to prawdopodobnie autor tego listu ma jak najbadziej racje. W USA sa budynki i cale osiedla tylko dla emerytow albo tak zwane 55+. Na przyklad moja znajoma kupila sobie mieszkanie na takim osiedlu na Florydzie. Ona i jej maz sa przed 60, maja juz dorosle dzieci ale oboje jeszcze pracuja na cale etaty. Chca ciszy i spokoju. Na tym osiedlu sa miejsca (na przyklad basen) z ktorego mozga korzystac odwiedzajace rodziny z dziecmi, ale na przyklad jest drugi basen tylko dla doroslych. Nie wolno tam mieszkac osobom mlodszym, ale czasami ktos zamieszka tymczasowo z rodzicami czy dziadkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AerynSun
+2 / 2

@Frida06, wcale nie obrzydliwe. Facet wyraznie napisal" Ten budynek jest dla starszych osob" Zatem, (jesli akcja dzieje sie w USA) to w budynku tym moga mieszkac wylacznie osoby starsze. Zatem kobieta z dziecmi jest tam nielegalnie. W USA sa specjalne budynki i osiedla tylko dla emerytow czy tak zwane 55+. Moja znajoma kupila sobie mieszkanie na takim osiedlu na Florydzie. Oboje z mezem nie maja jeszcze 60 lat i pracuja na caly etat. Dzieci juz dorosle i samodzielne a oni chca ciszy i spokoju. Maja prawo, placa za to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Frida06
0 / 0

@AerynSun nie wiemy, gdzie się dzieje historia, zaznaczyłam, że "jeśli nie jest to budynek tylko dla starszych" , jeśli to Stany to pani długo nie pomieszka, bo zaraz ktoś to zgłosi, ich prawo. A sforormulowania zawarte w liście są poniżające niezależnie od kontekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 15

No cóż... starsze osoby może niech sobie stopery w takim razie kupią? :) po takim tekście to bym na noc im jeszcze rammsteina puszczał czy tam w ogóle coś mocnego :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2023 o 18:32

avatar Cascabel
+6 / 10

@Pasqdnik82 I opublikowała karteczkę "Drodzy sąsiedzi! Zgodnie z waszą prośbą, znalazłam sposób by dziecko przesypało noce. Wystarczy, że puszczam mu na cały regulator metal. Mam nadzieję, ze to rozwiązanie was satysfakcjonuje".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+5 / 11

Zapomniał wół jak cielęciem był .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+2 / 6

@Gicio
Dosyć często spotykana przypadłość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar paralipomena
+3 / 7

Człowiek człowiekowi człowiekiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+5 / 11

Powiesiłbym kartkę, że wprowadziłem się do domu że starszymi ludźmi z nadzieją, że szybko umrą i nie będą im dzieci przeszkadzać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem