Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
223 227
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PIStozwis
-1 / 15

Zawsze była paskudna. Ale teraz to już tragedia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Leonidex
-1 / 5

@PIStozwis

Chyba ty. Ciekawe jak ty Januszu wyglądasz. Stawiasz już na brzuszku piwo? Madonna była kiedyś bardzo atrakcyjną kobietą. Wręcz seksbombą w tamtych czasach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
0 / 4

@Leonidex Sexbombą to była co najwyżej dla takich cieniasów jak Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+4 / 6

Ja to widzę trochę inaczej. Medycyna najzwyczajniej ma tylko taki sposób aby zlikwidować zmarszczki i daje wybór ludziom czy się na coś takiego zdecydują. Jak widać ludzie się decydują, więc problem jak dla mnie jest w tych ludziach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+2 / 2

@JohnLilly Medycyna ma wiele sposobów na poprawę wyglądu, ale nie dokona cudu. Tymczasem wielu ludzi go oczekuje i ma własną metodę na osiągnięcie tego celu - a nazywa się ona "płacę ci, więc lej ten kolagen, k*wa!".
Dwudziestu lekarzy odmówi, jeden się zgodzi - efekt gotowy.
Stara zasada głosi: klient chce mieć głupio, będzie miał głupio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+4 / 6

Czemu współcześni ludzie uznali, że to dobrze wygląda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

@agronomista Ale uznali chyba tylko ci, którzy dokonują takich ''poprawek''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 2

@agronomista
Bo lekarzy medycyny estetycznej nie obowiązuje Klauzula sumienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+13 / 13

Ta kobieta ma 65 lat. Madonna była, jest i będzie hejtowana. Nie zobaczycie słowa pochwały dla tego co Madonna w swoim życiu zrobiła. 50 lat pięknej kariery, negowania wojny w Iraku, pomocy charytatywnej, albo chociażby przeznaczenie miliona dolarów na poszukiwania szczepionki na Covid 19 (niezależnie od tego, czy w Covid ktoś wierzy czy nie wierzy). Madonna przeciwstawiała się pedofilii w Kościele i gwałtom na dziewczętom w Afryce. Jeśli już jesteśmy przy Afryce, to Madonna za zarobione pieniądze wybudowała 10 szkół, w których uczy się prawie 6 tysięcy dzieci, zafundowała fundacje, których celem jest edukacja mieszkańców Afryki o wirusie HIV. Wybudowała szpital i udziela stypendiów młodzieży. Wspiera finansowo sierocińce, szkoły, szpitale. Pomaga ofiarom suszy. Wspiera finansowo edukację i szpitale w Afganistanie i Pakistanie, na co wydała ponad 7 000 000 dolarów. Madonna walczy (przekazując pieniądze) z handlem ludźmi, uprowadzeniami, przemocą wobec kobiet i małżeństwami zawieranymi przez dzieci, a także udziela wsparcia na rzecz bezpieczeństwa i edukacji dziewcząt. Wspiera walkę z biedą, przekazując jedzenie najuboższym. Pieniądze z niektórych koncertów w całości przeznacza na walkę z AIDS. Cały czas jest aktywnie zaangażowana w zbiórki pieniędzy na działania pomocowe. Z jej ust nie znika słowo pomoc, a wręcz przeciwnie, im dłużej trwa jej kariera, tym większe (kwotowo) wsparcie przekazuje na rzecz najuboższych. Udziela się aktywnie w zbiórkach innych sławnych osób. Ponad to Madonna nagrała mnóstwo prawdziwych piosenek. Madonna nie posiada ogromnego talentu wokalnego, ale nie wstydzi się swojego głosu, wykorzystuje po prostu możliwości głosu, który posiada. Madonna nie musi przepraszać za to, jak wygląda, a na pewno nie musi przepraszać za to, co robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sonko86
+1 / 1

kij z wypełniaczami, dlaczego ma brwi sprzed 20 lat?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hayne81
0 / 0

@sonko86
Jakiś dziwny trend na rozjaśnianie brwi jest teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dodosisia
0 / 0

Karykatura człowieka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem