Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
123 134
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar JohnLilly
+2 / 4

Ja tam nie specjalnie widzę zależność którą Ty widzisz. Poza tym zmniejszenie liczby zamachów w Europie może być związane z tym co sam zasugerowałeś, że służby obecnie lepiej sobie zaczęły radzić z wykrywaniem terrorystów mających przeprowadzić takie zamachy. Wyczytałem, że ostatnio w Belgii udało się taki planowany zamach udaremnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 6

Skoro Rosja poprzez spółki takie jak Gazprom finansowała aktywistów od lewa do prawa, ekoterrorystów, feminazistki i neofaszystów w celu destabilizacji zachód, wiedząc teraz, że delikatnie pisząc wspierała kryzysy migracyjnej aktywnie ułatwiając i powodując wzrost migracji to wnioski wydają się być jednoznaczne. Przecież nawet u nas tylko idioci wciąż uważają, że ci ludzie na naszej granicy znaleźli się tam przypadkiem płynąć nie rzadko rzekami przy czym cudem nie dostając hipotermii wykazując się nadludzkimi zdolnościami przetrwania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 8

Może wszyscy w europie wzieli przykład z Polski i uaktywnili tarczę antyterrorystyczną potajemnie odmówiając różaniec wzdłóż swoich granic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartS24
-4 / 6

Do publicznych wiadomości nie są przekazywane informacje o zamachach i tym co się dzieje by nie odciągać uwagi od Ukrainy. O trzęsieniu ziemi w Turcji nie byłoby informacji gdyby nie to że zbliża się okres wykupowania wczasów. O wojnach plemion w Afryce czy braku wody/jedzenia cisza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CzesiekX
-4 / 4

Stare metody - NKWD sprowokowała UPA do akcji na Wołyniu, a "Carska Ochrana". wykreowała .dzisiejszych Turbosłowian.dzięki "Panslawizmu",

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SAdam86
-1 / 1

A za większością takich wydarzeń stoi wujek Ameryka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem