Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
379 388
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A anwil31
+1 / 1

Może to i dobrze, że nie mam zdolności kredytowej. Musiałam wszystko kupować za gotówkę poprzez ostre oszczędzanie ale teraz śpię spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+2 / 4

No ale czemu się dziwicie? Ci, których było stać na mieszkanie lub kredyt na mieszkanie, nigdy nie byli grupą docelową tego nierządu. Tych się doi. Tak samo jak przedsiębiorców a nawet zwykłych pracowników. Grupa docelowa mieszka w blokach socjalnych i wesoło się bawi, za kasę od sponsorującego ich rządu, wydojoną z tych dojonych. Oraz za kasę dodrukowaną, bez żadnej wartości.
Oni pójdą do wyborów jak jeden mąż, i zagłosują za ciągiem dalszym balangi. A najwięcej i tak zgarną pisuary i krewni i znajomi królika.
Dla pozostałych są wyższe podatki i parapodatki, horrendalne rachunki, podwyżki rat i inflacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2023 o 12:16

G gonzor73
+1 / 3

W Polsce głos idioty i głos wykształciucha przy urnie ma ten sam kaliber.
Kogo jest więcej??
Dziękuję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TomekOKM
+1 / 1

Kiedy rata kredytu za małe mieszkanie zbliża się do średniej krajowej…o której 70% może pomarzyć. Wszysyko dąży do tego, aby wyeliminować własność prywatną. Masz wynajmować mieszkanie, samochód, telefon, komputer - bo na zakup Cię nie stać. Masz nie mieć nic. Będzie na świecie garstka właścicieli, panów, na których będziesz pracował do usranej śmierci i nic po sobie nie zostawisz rodzinie - bo wszystko będzie najmowane. Przykro się patrzy na kraj, za który nasi Dziadkowie przelewali krew, a teraz banda su******ów robi sobie z niego folwark zwierzęcy. Świnie przy korycie się najedzą. Obyście za swoje plugawe czyny zostali sprawiedliwie osądzeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R repmuj
-3 / 3

a ziobro się chwali że walczy z lichwą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem