Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
0 / 14

@koszmarek66 To samo chciałam napisać. Nie widzę powodu, dla którego Rosjanie mieliby mieć ograniczony dostęp do leków. Przecież tam też żyją ludzie, którzy są zniewolenia przez system. Tutaj ilu Polaków zgadza się na życie poniżej godności, a co mają powiedzieć Rosjanie? Wiemy doskonale, że sporo z nich protestowalo, acz zrobił Autor demota? Choć raz był aresztowany za swoje poglądy i odwagę? Czy ktoś mu Groził? Nie sądzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+5 / 7

A która z tych branż jest obłożona embargiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paveu69
+2 / 2

Nie chciałbym ograniczać dostępu do leków nawet rosjanom, a co do elektrowni atomowych, to też wolałbym nie miały ograniczonego dostępu do części...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blank2
+2 / 6

Tylko debil myśli że ktoś zamknie filię firmy bo jest wojna. W czasie wojny firmy maja największe zyski a całe gałęzie przemysłu rozwijają się błyskawicznie. Gdyby wojna miała przynosić straty to nikt by nie wywoływał wojen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukas1121
+1 / 1

I co w związku z tym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+1 / 1

Przy tej drożyźnie to z połowa ludzi kupi nawet od diabła, żeby było taniej. I nawet ich odrobinę rozumiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wektorynka
0 / 0

Pomijając firmy pokroju francuskich Auchanów itp... To ludzie łatwo nabierają się na dziennikarskie, płytkie akcje hejtowe, bo to się fajnie sprzedaje.
Część firm, które na początku były krytykowane za prowadzenie biznesu w Rosji utrzymywało go, próbując jednocześnie wyjść jakoś z tej sytuacji. Może się to wydawać proste ale dopóki państwa tzw. zachodu nie ustalą (np na poziomie Unii Europejskiej) odpowiednich sankcji, czy rozwiązań prawnych, może się okazać, że zostawiasz państwu rosyjskiemu świetnie prosperującą firmę wartą sporo kasy po prostu gratis a ty tracisz wszystko. To nie wina tych firm, że nikt nie zajął się ich sektorem, nie zabezpieczył interesów..
Druga sprawa, to przypadek innej polskiej firmy, która w czasie, gdy prowadziła interes w Rosji, zyski wypracowane w tym kraju pompowała na pomoc Ukrainie i ukraińskim pracownikom (ochrona rodzin, płatne urlopy, utrzymanie rodzin w Polsce dla pracowników którzy zdecydują się walczyć o swój kraj..) Ale o tym dziennikarze nie napiszą, bo to nie jest prosty, zero-jedynkowy przekaz z którego są wyświetlenia. Do tego na taki artykuł trzeba trochę popracować, zamiast metodą Ctrl-C-Ctrl-V przekopiować z innych, łatwych źródeł.
Świat nie jest czarno-biały, hejt jest. Niech każdy, zamiast krytykować innych, dołoży choćby najmniejszą cegiełkę do pomocy Ukrainie a sytuacja zmieni się diametralnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
0 / 0

A przepraszam bardzo z kim to niby PERN ma robić interesy jak nie z ruskimi? Przecież te rurociągi tłoczą gaz pochodzenia rosyjskiego nie tylko do PL, ale i na zachód. Przypomnę tylko, że i my kupujemy nadal sporo gazu od niemców, jednak przecież doskonale wiadomo, że jest on z rosji, no bo skąd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem