Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
7 30
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
0 / 2

Jestem za pomoca Ukrainie, ale takim osobom jak ta kobieta mówię stanowcze NIE!!!! Co ona tam robiła?? Nie ma bogatych krajów arabskich które stać na przyjęcie i pomoc tym ludziom, którzy są kulturowo podobni?? ŚCIEMA ŚCIEMĄ POGANIA.
Jak za 10lat przy granicy będzie czekać 10mln uchodźców klimatycznych to ich wpuścicie?? Zachowacie się jak bezmózgi kapitan przeładowujący swoją łódź?? Co sobie wyobrażacie, że nasze linie energetyczne, wodociągi itp wytrzymają taki napływ ludzi?? Dobrze, że trudnych ale koniecznych decyzji nie podejmuje autor tego demota.
Zaznacze, że jestem za przyjmowaniem obecnie Ukraińców, ale nie ludzi nie wiadomo skąd i nie wiadomo w jakim celu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucz10
+1 / 1

Nigdy nie byłem przeciw pomocy komukolwiek. Ani na początku kryzysu migracyjnego ani obecnie w przypadku wydarzeń na granicy z Białorusią... jednak uważam że pisanie o "uchodźcach" to gruba przesada. Uchodźców to mamy z terenów Ukrainy a nie Etiopii, Pakistanu czy uj wie czego... tam nie ma wojny więc są to "migranci"... Nie zmienia to faktu, że wydarzyła się tragedia i za wszelką cenę powinniśmy takim historiom zapobiegać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V votum1
-5 / 5

Granicę przekracza się przejściem granicznym, a nie lasami. I trybunał nie czeka na PiS, oraz kaczor nie skończy jak Radovan. Jesteś farmazon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem