Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
298 312
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z Zakrill
+7 / 7

Ciekawe czy powiedzieli im o opóźnieniach :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+1 / 1

Tory, rozjazdy, perony, to tylko mniejsza część zadania. Przeróbka dziesiątek tysięcy wagonów (o lokomotywach nie wspominając) jest większym problemem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2023 o 12:27

avatar LowcaStulejarzy
0 / 6

@bromba_2k Poczekaj, zaraz ktoś wpadnie na genialny pomysł, że Polska odda swoje lokomotywy i wagony a my sobie kupimy, ale tym razem nie Pendolino u Włochów tylko TGV u Francuzów a co! Swoją drogą coraz fajniejsza ta wojna, już pomijając wycieczki prezydentów, premierów, celebrytów, aktorów, dziś czytałem, że koncern Rheinmetall zastanawia się nad wybudowaniem fabryki czołgów na terenie gdzie trwa ponoć wojna - yhym, czyli mam rozumieć, że Niemcy się już nie boją Ruskich, że im przejmą Leopardy czy najnowszą wersję Pantery a wraz z nimi technologię ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+3 / 3

@LowcaStulejarzy Niespecjalnie się jaram szumem informacyjnym. Obie strony podkręcają pewne kwestie, a przemilczają, lub zafałszowują inne. Pewne rzeczy są bardzo prawdopodobne, np. zbrodnie ruskiego żołdactwa.
Ważne jest coś innego - ruscy chcą odbudowy i rozbudowy imperium. Łakomie patrzą również na jakąś część Polski, bo o całej raczej zapomnieli. Ukraina im się oparła i naszym najważniejszym interesem narodowym jest takie działanie, żeby im stanęła w gardle i ich udławiła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejniemusial995
-1 / 1

"Od 30 listopada 2021 r. obowiązuje bezterminowy zakaz nałożony przez Koleje Ukraińskie (UZ) przyjmowania do przewozów wszystkich przesyłek nadawanych z 15 wybranych krajów (m.in. Chiny, Rosja, Kazachstan) do Polski tranzytem przez terytorium Ukrainy." - ten zakaz to dalej jest utrzymany w mocy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
0 / 0

@maciejniemusial995
Ukraińcy wysadzili w powietrze wszystkie linie kolejowe prowadzące przez granice z Rosją i Białorusią, więc raczej dalej obowiązuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WiosnaApKain
0 / 2

O matko. Ukraińcy nie wiecie co czynicie. Obudźcie się zanim wasza kolej padnie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2023 o 23:33

J joseluisdiez
0 / 0

Finlandia jest niepodległa od 1918, pomimo że ruscy zrobili im "operację specjalną" w 1939, to i tak pozostawili rosyjski rozstaw torów, mimo że w sąsiedniej Szwecji używają standardowego rozstawu 1435 mm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem