Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
648 681
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar sfzgkkp
+9 / 15

Agenci Putina muszą podtrzymywać jego propagandę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+8 / 26

Wczoraj usmażyłem sobie na obiad soczystego, wołowego steka. Kiedy chciałem wbić w niego widelec ten natrafił jedynie na ceramikę talerza. Tuż obok stał Donald Tusk. Zanim zdążyłem cokolwiek zrobić lub powiedzieć ten przeżuł i przełknął szybko mojego steka. Następnie nasypał świerszczy na mój talerz. Po wszystkim powiedział tylko ,,Fur Deutchland'' i rąbiąc salta w tył uciekł w kierunku lokalnego sklepu spożywczego. Z tego co potem usłyszałem to Tusk markerem zmieniał tam ceny produktów spożywczych na większe. Na koniec dnia razem z Trzaskowskim wlewali wiadrami ścieki do Wisły. Niech ten PIS lepiej wygra te trzecią kadencję. Albo Konfederacja. Albo razem niech wygrają i zrobią piękną koalicję, taką w sam raz dla Polski i Polaków. XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+4 / 8

@lolo7
... jakos tak do tej pory ludzie nie lykaja tej sciemy ;) wiec moze im podpowiedzmy jak zdyskredytowac konkurencje? ;) Niech PISdy spreparujá dowody na to ze TUSK JEST KOSMITÁ :D :D :D (photo - wina tuska)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2023 o 14:25

avatar Cammax
+2 / 20

Nadal nie widzicie że TVPIS to też TVPutin? Te same metody, te same poglądy i takie same działania. Kaczyński i Putin to oczywiście też to samo zło.
Najgorsze jest to, żeciemny lud to kupi. Musimy uważać na putinowskie manipulacje, bo Putin zrobi wszystko, by utrzymać PIS u władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 31

Nie zapominajmy, że tę propagandę powielają również posłowie Konfederacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+8 / 18

Z tym zakazem samochodów to też pewnie ruski fejk. A nie,czekaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Daferno
+4 / 14jesteście już tak sprani "informacjami" o ruskiej propagandzie ze ręce opadają...
cos się stanie - ruska propaganda , cos innego - ruska propaganda.... ogarnijcie się zamiast szerzyć dalej takie dezinformacje. To nasza "cudowna" unia wprowadza robaki jako produkt zastępczy albo raczej chce wprowadzić na szersza skale, a to ze wszystkie media są przekupione to oczywiście że będą starali się pokazać jakie to cudowne jest jeść robaki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2023 o 18:49

D Daferno
0 / 8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
+2 / 4

@Daferno
Mnie już też śmieszy, że wszystko jest ruską propagandą. Nie zamierzam bronić ruskich, bo to jest odrażający naród (nie tylko Putin) ale mówienie, że wszystko to ruska propaganda zaczyna wyglądać jak jakaś zbiorowa paranoja. My nie potrzebujemy Putina. Mamy własnych idiotów z PL i UE.
Irytuje mnie, że teraz jeśli cokolwiek powiesz nieprzychylnego dla UE to jesteś z automatu ruskim onucem, bo przecież skoro Putin to zło to w takim razie UE to dobro (fakt, że ci święci z UE nie mieli żadnych problemów, żeby robić biznesy z tym zbrodniarzem, który był już zbrodniarzem lata wstecz, nie tylko teraz po ataku na Ukraine).
Ja już gdzieś coś takiego napisałem, ale się powtórze:
Kto był zły, a kto dobry w czasie IIWŚ? Stalin czy Hitler? Hitler był zły, więc Stalin, który z nim walczył musiał być w takim razie dobry?
UE to też totalitarny reżim. Też narzucają swoje prawo, z tą różnicą, że nam narzucają Polacy wybrani w wolnych wyborach przez Polaków (więc sami sobie jesteśmy winni, że mamy pis) ale UE narzuca prawa krajom, mimo to, że sami się tam wybrali i zasadą jest, że urzędnikiem unijnym zostają najczęściej skompromitowani politycy w swoich krajach.
Słuchanie się bezrefleksyjnie urzędników europejskich jest czymś podobnym do sekciarstwa. Guru z UE powiedział coś i cała masa ludzi bez żadnej reflekcji przyjmuje to jako najprawdziwszą prawdę, a jeśli nie przyjmujesz to wiadomo...ruski agent. Paranoja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Daferno
+2 / 10W democie jest o "fejku" z lutego 2023 a to jest artykuł ze stycznia 2021

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2023 o 18:58

D Daferno
0 / 8

I jeszcze co najbardziej wku... w dzisiejszych czasach.
Nie lubisz ruskich - to znaczy ze musisz kochać ukraińców
nie lubisz ukraińców - to znaczy ze kochasz ruskich
nie lubisz po - jesteś za pis
nie lubisz pis - jesteś za po ....
Maksyma dziel i rządz cudownie działa i zawsze będzie działać. Kraj tak podzielony najlepiej się rządzi bo kraj który jest zgodny może z dnia na dzień znieść dany rząd.
Myślicie ze dlaczego jedni są tak skrajnie nastawieni do tego jak nastawieni są drudzy do każdego tematu ??
I za każdym razem gówno-burza

Nie mogę po prostu nie lubić lub nawet wręcz nienawidzić jednych i drugich ???
Po prostu wiać to wszędzie, że nie, w naszych czasach taka wypowiedz nie jest możliwa bo zaraz wynajdą jakiś post sprzed 15 lat i zacznie się gadanie " jednak nie jest tak jak mówiłeś coooo jednak jesteś za tymi i tymi" ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2023 o 19:28

B Blagier
+1 / 11

A za rok lub 2 Makłowicz w komunistycznym tvn będzie pod niebiosa wychwalał żarcie z robaków. Bo te żarcie jest przeznaczone dla nas, zwykłych ludzi, tak samo jak inne "cele" city c40. Przecież taki POtrzaskany i komusze elyty na pewno nie będą mieć ograniczeń co do posiadanych aut, ubrań czy ilości lotów samolotami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar amroth_86
+2 / 4

@Blagier To, że zakaz aut spalinowych nie dotyczy ferrari, lamborghini i podobnych to też pewnie propaganda putina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+4 / 6

z tym co tam trzaskowski chce ufundować mieszkańcom stolicy, zakaz mięsa czy inne chore ograniczenia to też fake? to że władza chce utrudnić poruszanie się autami spalinowmi i zakazuje
ich produkcji w przyszłości to też
fake? jak zacznie dla władzy brakować mięsa i wartościowych produktów to będą wciskać ludziom
te robaki tak samo jak wciska się elektryki, stopniowo coraz bardziej i bardziej :) oczywiście jeśli nie będzie kogoś stać po transport publiczny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
0 / 2

@pan_grajek92
Nam się po prostu nie chce dbać o środowisko.
Powinniśmy posłuchać takiego pana Sonika (nie pamiętam imienia, taki rajdowiec dakarowy i milioner)
Który dał bardzo prostą receptę na poprawienie ekosystemu...wystarczy zamienić stary spalinowy samochód na elektryczny, a stare kopciuchy na nowoczesne kotły...no ale ludzie są głupi.
Taki pan Zdzisiu jeździ od 30 lat starym polonezem zamiast poprostu wyciągnąć ze skarbca troche sztabek złota i kupić sobie nowe, elektryczne auto.
Dlaczego wy nie słuchacie mądrzejszych?;)
Robaki też są dobre i też chętnie by je zjadł tylko najadł się akurat stekiem i już świerszcza nie zmieści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moim_zdaniem
-1 / 1

Czy dopuszczenie do obrotu mąki z owadów jest fejkiem?
Nawiasem mówiąc ta mąka kosztuje ponad 200 zł/kg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
-1 / 1

Takie steki na koszt podatnika muszą być przesmaczne. Wiadomo za darmo to i ocet słodki.
Ja mam bekę z tego, że jak lewica powie, że coś jest złe to prawica robi to namętnie. Lewica mówi, że trzeba dbać o środowisko to prawaki łażą po mieście i wyrywają drzewa. Trzeba powiedzieć im, że oddychanie jest lewackie i pe*alskie i się wszyscy poduszą:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem