Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
860 879
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Mateuszek_K
+17 / 29

Trochę się uspokoili ale większość chyba zapomniałą że przez pierwsze lata PiS zachowywał się gorzej niż Łukaszenko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2023 o 16:36

L Loganesko
+7 / 17

@Mateuszek_K Barbara Blida, ta tylko przypomne, ze w jej sprawie tez pisowiectwo zachowalo sie jak wzor wschodnich dyktatorow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+23 / 25

No i jeszcze zachowanie niektórych mediów. Cytować nie będę bo aż szkoda mi klawiatury, ale najlepiej podsumował to jeden z redaktorów Rzepy: "Warto pamiętać, że brak empatii jest cechą psychopatyczną. Jeśli więc ktoś wobec tragedii matki, która straciła dziecko, czuje potrzebę zdobywania politycznych punktów, to zamiast pisać coś na Twitterze, powinien zgłosić się do specjalisty."

A ja dodam do tego taką myśl. Kiedyś przeczytałem, że człowiekowi trudno jest zabić drugiego człowieka i że żołnierzy szkoli się tak, aby nie myśleli o osobach po drugiej strony lufy jak o ludziach, ale przedmiotach, celach - wtedy jest łatwiej.
Bardzo wątpię, aby w Polsce istniała taka rzesza psychopatów. Podejrzewam, że nie widzą w tym chłopaku człowieka dlatego, że zostali tak "przeszkoleni" przez swoje media i swoich polityków. To oznacza, że przez lata politycy stworzyli sobie armie żołnierzy, bezwzględnie posłusznych pretorian, którzy mają za wszelką cenę kąsać i atakować przeciwników.
Przypomnę może tylko sprawę zabójstwa prezydenta Gdańska, Adamowicza.
Ile minęło lat od tego czasu? Czy coś się zmieniło? Fajny mamy kraj, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2023 o 17:03

avatar Xar
+3 / 9

@mudia dokladnie tak to dziala. A Ty myslisz,ze okreslenia w stylu "kozoj*bcy" czy "szmatoglowi" to po co powstaly?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+6 / 14

@mudia dodajmy to tego śmietankę intelektualną pisowstwa w postaci bąkiewiczów i całej armii tych zj...ów + jakiś tam rycerzy chrystusowych, maryjnych czy co oni tam powymyślali i mamy pełny obraz sytuacji. Jak jeszcze uświadomimy sobie, że te zje...y sa finansowane przez pisowstwo to juz po prostu człowiek zaczyna sie bać zbliżających sie wyborów. Sadzicie, że pisostwo nie wypuści tej swołoczy na ulice ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+2 / 2

@mygyry87 Akurat w tym przypadku sam się nasuwa cytat pisowskiej klasyczki: "To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2023 o 20:33

avatar mygyry87
+1 / 5

@bromba_2k no z grubsza tak, taka moralność kalego, nagle wszystkie media "nie PiSowskie" która kopiowała to info nawet nie nabrała wody a usta a pali głupa i przystąpiła do ataku pomimo, że robiła to samo, zresztą identyczna sytuacja jak pro POwskie media krytykowały Adamowicza, gdy PO się odcięło a jak zginął to nagle Santo Subito, "my to złego słowa nie powiedzieli", oczywiście typowy fanatyk nie widzi tej prawidłowości, bo przecież "moi" tacy nie są.
Banda frajerów szczutych jeden na drugiego bezmyślnie powielających nawet sprzeczne informacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-2 / 2

@mygyry87 ot i tak to właśnie u nas wygląda. A że teraz na atakowaniu pisowskich mediów można przy okazji nabić sobie trochę punkcików przed wyborami, to dawaj śmiało, można i na trupie syna koleżanki partyjnej... A co do Adamowicza, to też nie było czasem tak, że żona po jego śmierci nabrała ochoty na karierę polityczną? Bo też było w PeO na rękę że medialne nazwisko startuje z ich rekomendacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@bartes123 ochoty na karierę to nabrała, gdy groził jej sąd a tak dostała miejsce na liście do europarlamentu które gwarantowało immunitet, w zamian ona siedzi cicho i wszyscy są zadowoleni, zresztą ten sam manewr z Gawłowskim i tak samo Grodzki nie jest zbyt chętny, żeby się w sądzie stawić.
Takie to ostoje praworządności a swoim fanatykom można mówić, że to wszystko ataki polityczne i PiSowskie sądy by ich źle osadziły i tak się właśnie buduję bezkarność przy aplauzie swoich fanatyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-1 / 1

@mygyry87 coby jednak oddać (nie)sprawiedliwość pisowcy robią dokładnie tak samo.
To z czym mamy tutaj do czynienia i czego nikt chyba nie chce zauważyć, to fakt, że bezpośrednią przyczyną samobójstwa jest czyn pedofilski. Jakoś po stronie PeO wszyscy na ten temat milczą jak zaklęci, za to padają oskarżenia o zaszczucie chłopaka. Ze szczuciem nie miało to nic wspólnego. Z poważnym wykroczeniem RODOwskim już tak i za to są chyba konkretne paragrafy. Plus jakoś w grudniu 2022 nikt koszuli na piersiach nie rwał z powodu "szczucia", każdy artykuł powielał i dane te przekazywał dalej. No ale teraz jest okazja wybicia się na zwłokach więc hulaj dusza z dramatycznymi akcjami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@bartes123 no pewnie, że tak, jak już któryś jest ewidetnie umoczony to nie idzie pod sąd, ale głośna dymisja i po cichu na jakiś stołek w spółce skarbu państwa.
Politycy wykorzystują sytuację totalnie głupich wyborców, wystarczy im powiedzieć slogan "atak polityczny" i już zaciekle będą bronić i nie zastanawiają się kompletnie nad tym, gdzie leży prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-2 / 2

@mygyry87 Zaraz doświadczy tego Żalek na własnym grzbiecie. A co kasy przetransferował grubej to jego. Jak dziecko zje kajzerkę w Biedrze to policję wzywają, a jak taki wytransferuje grube miliony to dymisja i po cichu na inny stołek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
0 / 0

@mygyry87 nie bardzo rozumiem czego ma to dowodzić? Że to jest OK że podaje się informacje jednoznacznie identyfikujące ofiarę w sprawie pedofilskiej? To samo można byłoby napisać bez odniesień do miejsca pracy (partii) i już ofiara jest anonimowa. Takie proste!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 2

@Syphar a kto gdzieś napisał, że coś jest ok? Dałem bardzo prosty przykład jak nie PiSowskie media podawały dokładnie tą samą informacje, ba jest ich o wiele więcej, ale ślepi ludzie widzą tylko to co inni im chcą pokazać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
0 / 0

@mygyry87 bo pierwszym kto tą informację podał był Duklanowski. Reszta powtarza jak papugi i fakt, nie jest to ok, ale to on jest źródłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@Syphar no jak najbardziej, ale dlaczego podawanie info nie jest szczuciem? Zresztą zwiększyli zasięg tej informacji kilkukrotnie więcej niż jakieś lokalne media o których nawet nie słyszałeś.
Ale jak już pisałem, moralność kalego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 12

PiSie syny w pelnej krasie, kurva mac...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+8 / 10

oczywiście że ktoś powninien zapłacić. duklanowski pobytem na oiomie, a jego tępa szefowa przynajmniej urazówką. mam nadzieję że ktoś was dojedzie, pisowskie ścierwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
+1 / 1

powinni zaplacic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+2 / 6

Nikt za to nie zapłaci, mimo iż takich przypadków jest wiele. Pisowscy mordercy mogą spać spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pani_Informatyk
0 / 0

Ale nie zapłaci. Co im zrobisz? Ale, też bym bardzo chciała by zapłacili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2023 o 9:23

D Donald_T
-4 / 4

Piotr Borys z Platformy Obywatelskiej 30 grudnia 2022 r. rano, na antenie TVP Info w programie „Minęła Ósma” na żywo ujawnił, że osoby skrzywdzone przez pracującego kilkanaście lat z dziećmi pedofila to dzieci członkini tej partii.Teraz politycy PO atakują media publiczne i twierdzą fałszywie, że to media publiczne upubliczniły dane, które pozwoliły zidentyfikować dzieci. Przemilczają, że na antenie TVP Info zrobił to ich polityk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thomaszeksw
-4 / 4

PiS sczczuje. Bracia Sekielscy odkrywają prawdę. Żałosne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem