Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
+2 / 12

Ten niemiec powinien zostać wydalony z Polski w trybie natychmiastowym, a cały jego majątek znajdujący się w Polsce powinien tutaj pozostać - w końcu facet jest zagrożeniem dla naszego państwa.
Prawdą jest, że nie rozumiem Polaków, jadących do pracy w Niemczech, nie wiem, ja bym nie mogła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+4 / 8

@Wiedzma W swoim długim życiu pracowałem 12 lat w niemieckiej firmie, z Niemcami na kierowniczych stanowiskach. Takiego podejścia do pracowników, szacunku i po prostu fair play próżno by szukać u polskich pracodawców. Inna kultura organizacyjna. A gość, o którym mowa w artykule - cóż... czarna owca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+2 / 12

@Przytomny Sądząc po polityce niemieckiej to nie czarna owca... ale ja jestem uprzedzona, bo spotkałam Niemców promujących nazizm i wyższość swojej kultury nad innymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
0 / 6

@Wiedzma akurat polityka jest daleka od tego typu zachowań. Owszem, są ruchy neonazistowskie. Są one szczególnie aktywne na wschodzie Niemiec. Tylko one przez politykę i oficjalną władzę - nie są wspierane. Wręcz przeciwnie. Wiem, że są Niemcy promujący nazizm. Ja, przez 12 lat pracując z Niemcami, takich na szczęście nie spotkałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+4 / 6

@Przytomny Trzeba Niemcy podzielić na dwie części. Zachodnia i wschodnia, ta wschodnia ma sporo mentalności z prusaków. Jest spora grupa, która nienawidzi Polaków. Będziesz mega pracownikiem i tak będzie ciebie nienawidzić i traktować z góry. Miałem okazje z takimi współpracować, powiedziałem co o nich myślę. Zresztą kolega z zachodnich Niemiec powiedział to samo. Niemcy zachodnie, miałem okazje współpracować z facetem, pierwsze wrażenie. Patrzysz, ale Niemiec taki stereotypowy. Szybko pierwsze wrażenie zostało zmienione. Facet z dużym poczuciem humoru do tego inteligentny, fajnie przekazywał swoją wiedzę. Spoko gość, bez problemu mogliśmy rozmawiać o wszystkim, łącznie z wadach i zaletach naszych narodów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-3 / 3

@Przytomny Nie rozumiesz, Niemcy ciągną do pełniej władzy w UE, mają w dupie Polskę, nawet hymn mają nazistowski nadal. Nie zapłacili za wojnę, zniszczyli nam gospodarkę, zniszczyli wszystko mordując miliony ludzi, nigdy za to faktycznie nie odpowiedzieli. I co? I teraz durni Polacy jadą do Niemca pracować dla nich. Nie potrafiłabym tak zrobić i nie puściłabym nigdy swojego partnera do pracy dla niemca. Nie ma takiej opcji, ale to moje przekonania i rozumiem, ze ludzie cieszą się, ze mogą im sprzątać kible, szorować podłogi czy robić remonty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+12 / 12

Sąd musiał 7 lat myśleć nad wyrokiem, gdzie było nagranie co facet mówił.
Wolne sądy, to mało powiedziane...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+5 / 7

@mygyry87
Namyślać?!!
Chłopie, "wolny" Sąd Apelacyjny uznał wtedy, że Natalia Nitek Płażyńska powinna przeprosić Hansa G., który jak podkreślała Płażyńska sam określał się jako nazista i nawoływał do zabijania Polaków, oraz zapłacić mu 10 tys. złotych i pokryć koszty rozprawy sądowej.
Ten sąd był chyba wolny ale od rozumu, godności i honoru.
Dobrze że choć Sąd Najwyższy to naprostował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+3 / 3

@mwa jeszcze coś był o nielegalnym nagraniu, to jest dom idiotów, żeby wariatów nie obrażać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
-1 / 1

Ach za komuny to by było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem