Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
557 575
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptykiem_sie_urodzic
+16 / 16

Wszyscy mają klękać przed nim, całować jego pierścienie, dawać kasę na tace i być wdzięczny za to że po śmierci pozwoli naszej duszy siedzieć obok Jezusa przy jego tronie.

A każdy kto nie wykona służebności wobec pasterza Pana będzie smażył się w piekle po wsze czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+33 / 35

Kuria odmawia współpracy ze służbami? CBŚ powinno wywalać drzwi kurii, a arcybiskup powinien mieć postawiony zarzut utrudniania śledztwa. To poważne przestępstwo. Żadnego zawieszenia kary. Tu nie ma mowy o nieumyślności czy przypadku. Nie ma okoliczności łagodzących.

Trzeba z tą czarną mafią jechać z całą bezwzględnością, no mercy show!
Trzeba w końcu rozliczyć tych gangsterów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+13 / 15

@rafik54321 Pomarzyliśmy sobie, pośmialiśmy się, teraz pora na fakty.
Żadne CBŚ, Prokurator Generalny, czy inne służby specjalne zależne od koalicji, nie podniosą ręki na KK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+11 / 11

@bartoszewiczkrzysztof A powinny i to biegusiem. Naturalnie odszkodowania dla ofiar wypłacać ze zlicytowanych kościołów. Naturalnie jednocześnie, większość pieniędzy trafiałaby ponownie do państwa, jako wyrównanie ceny, bo wiadomo że kler to za grosze kupował.

Finalnie wyszłoby na to że klerowi by majątku na spłaty nie wystarczyło, to cyk, fakturka do Watykanu do opłacenia ;) .

Jeszcze warto by podnieść wyroki za pukanie dzieci w jelito. Od 20 lat bezwzględnego w górę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+5 / 5

@rafik54321 Przytakuję, szczególnie co do kar, dla pedofilów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@bartoszewiczkrzysztof oczywiście po wyjściu, pedofil powinien mieć dożywotniego kuratora... W przypadku recydywy tylko jeden wyrok. Dożywocie w więzieniu o zaostrzonym rygorze.
Wg mnie, za: gwałty (w tym dzieci), molestowanie, morderstwo, terroryzm itp kalibru przestępstwa kara więzienia nie powinna być zawieszana. Co innego jak ktoś jedzie autem, wpadnie w poślizg i kogoś zabije. Tu zawiasy można dać, ktoś po prostu popełnił tragiczny błąd, ale to nie czyni jeszcze złym człowiekiem. Ale powyższe przestępstwa są dokonane umyślnie, z premedytacją. Dla takich nie ma litości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+4 / 4

@rafik54321 "CBŚ powinno wywalać drzwi kurii, a arcybiskup powinien mieć postawiony zarzut utrudniania śledztwa."

W pełni popieram. To jest niepoważne, że kuria może sobie tak po prostu odmówić współpracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+7 / 7

@tobimadara To po prostu polityka konsekwencji.
Jeśli ja, czy jakikolwiek inny zwykły obywatel nie ma prawa odmówić przeszukania mieszkania, udostępnienia danych, dokumentów itp, a czasem jeszcze takie trzepanie odbywa się nawet bez mojej wiedzy (już nie wspominając nawet o zgodzie), to heloł. Czemu kler ma być uprzywilejowany?

A jeśli kler tak bardzo chce być ponad prawem, to jednocześnie nie powinien mieć żadnych praw i spalenie kościoła powinno być legalne. Prawo nie może działać w jedną stronę.

Jak dla mnie, bycie księdzem powinno być tak samo zobowiązujące prawnie (względem prawa świeckiego) jak bycie fanem klubu metalowego XD. Czyli w zasadzie nic nie zmienia.
A sama religia powinna być traktowana na poziomie "pasji/zainteresowania". Jedni grają w gry, inni uprawiają sporty ekstremalne, ktoś skleja modele, a ktoś drepta do kościoła klękać. I gdyby sprawa była postawiona w powyższy sposób, to kler by mi totalnie zwisał. Sęk w tym że nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
+3 / 3

@rafik54321 ale cie ponioslo Rafik... Nie pamiętasz, ze zyjesz w PiSSlandzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@glupiawrednabrzydkagruba Bardzo możliwe że po wyborach pislandowanie się skończy. A wtedy będzie okazja do rozliczania tej czarnej mafii.

Trzeba o tym mówić, trzeba o tym krzyczeć. Żelazny elektorat bandytów w sutannach wymiera (i to dosłownie, emerytki wiecznie żyć nie będą). A w młodym pokoleniu nie mają czego szukać.
Serio nie zdziwię się jak za 10-15 lat, kler wyskoczy z totalną akceptacją i poparciem wszelkich LGBT. Jeszcze będą Maryję z tęczą pokazywać. Bo wiesz, kto im hajsiki sypnie?
Ważne by do tego czasu wystarczająco mocno podliczyć kler i wykopać ich z uprzywilejowanej pozycji.

Nie może być sytuacji, że taki zwyrok gwałcący dzieci dostaje zawiasy i łazi sobie po ulicy, a dzieciak za kradzież batonika dostaje areszt, no żesz kuwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@glupiawrednabrzydkagruba Jestem z Torunia, wiadomo, źródło czarnej mafii. My serio się wstydzimy jako mieszkańcy miasta tej patologii.

I taki tadziu niby dostał 2 maybachy od bezdomnego, no bo przecież każdy kuwa wie że bezdomni się maybachami wożą, a tylko pracujący ludzie jeżdżą tico w gazie :/ .

Serio z legend miejskich mogę powiedzieć że to co przeszło do mediów to jest nawet nie połowa cyrków tadzia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
-3 / 5

@rafik54321 Dzięki Wojtyle możecie wsiąść do samolotu i spędzić wakacje lub całe życie np. w Hiszpanii. Jesteście obywatelami Europy. Mieszkacie w kraju nie doświadczonym wojną jak Ukraina. Podnieście w końcu głowy i nie dajcie się prowokować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 4

@cyklak "Dzięki Wojtyle możecie wsiąść do samolotu i spędzić wakacje lub całe życie np. w Hiszpanii." - a ja myślałem że to dlatego że jesteśmy w UE, NATO czy strefie Schengen XD. Za Wojtyły, Polaków obowiązywały bardzo restrykcyjne wizy. Zmieniło się to dopiero po jego śmierci.

Wojny nie mamy u siebie właśnie dlatego że jesteśmy w NATO. A w NATO jesteśmy z zupełnie innych powodów.
Amerykanie docenili polskie służby specjalne które wyratowały im 4 litery w kluczowej akcji szpiegowskiej (chodziło o odbicie amerykańskich agentów). W zamian dostaliśmy obietnicę przyjęcia właśnie do NATO oraz pomoc w ulepszeniu służb specjalnych, tak powstał GROM. Pierwsi GROMowcy byli szkoleni w tych samych ośrodkach i przez tych samych oficerów co amerykańskie Delta Force.

Więc weź nie wciskaj mi tu żadnego kitu. Wojtyła jest postacią znaną, ale oprócz tego że jest znany to jakoś nie za bardzo się zasłużył, ani Polakom, ani innym ludziom.
Z pewnością był papieżem który dziś by na Ukrainę pojechał - to fakt, jednak to nie czyni go kimś, kto "wiele zrobił dla Polaków". Ba, w Polsce był chyba tylko 8 razy. To nie jest dużo.

Owszem, Polacy powinni podnieść głowę i przestać się wstydzić bycia Polakami. To racja, ALE jednocześnie powinniśmy się otrzepać z dziwnych zabobonów, wytępić czarną mafię i pogonić pisland, który z Polski chce zrobić katoliban.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
-2 / 2

@rafik54321" "Dzięki Wojtyle możecie wsiąść do samolotu i spędzić wakacje lub całe życie np. w Hiszpanii." - a ja myślałem że to dlatego że jesteśmy w UE, NATO czy strefie Schengen XD. Za Wojtyły, Polaków obowiązywały bardzo restrykcyjne wizy. Zmieniło się to dopiero po jego śmierci." - No właśnie, transformacja ustrojowa nie dokonała się sama. On był jednym z ludzi, którzy bardzo się do tego przyczynili.

"Polaków obowiązywały bardzo restrykcyjne wizy. Zmieniło się to dopiero po jego śmierci" - Zmieniło się to za, jego życia. Właśnie gdy był papieżem.

Po wpisie sądzę, że jesteś młodym człowiekiem i trochę na bakier z historią.

"Amerykanie docenili polskie służby specjalne które wyratowały im 4 litery w kluczowej akcji szpiegowskiej (chodziło o odbicie amerykańskich agentów). W zamian dostaliśmy obietnicę....." Operacja była tak tajna i mogła zaszkodzić wizerunkowi amerykanów, że aż powstał o niej film fabularny dla upamiętnienia i rozreklamowania na całym świecie. Tak dla informacji - o tajnych operacjach do dziś nikt nie wie.
Słyszałeś co zostało ustalone przy okrągłym stole?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@cyklak "No właśnie, transformacja ustrojowa nie dokonała się sama. On był jednym z ludzi, którzy bardzo się do tego przyczynili." - a najbardziej do tego się przyczynili komuniści którzy tak rozje****i gospodarkę że aż bardziej się nie dało. To ludzie się wkurzyli i ich pogonili.

"Zmieniło się to za, jego życia. Właśnie gdy był papieżem." - no właśnie nie XD. No chyba że sugerujesz iż papież żył w 2019r haha

"Operacja była tak tajna i mogła zaszkodzić wizerunkowi amerykanów, że aż powstał o niej film fabularny dla upamiętnienia i rozreklamowania na całym świecie." - a myślisz że dziś to ma znaczenie? Wtedy tajność była uzasadniona, dziś to nie ma znaczenia. Tak samo odtajniały się kacapy z Katyniem. Ciekawe kiedy odtajnią się ze Smoleńskiem. Coś czuję że to była spuła kaczafi & putler.

Największą zasługą JP II było przypomnienie światu że taki kraj jak Polska istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
-3 / 3

@rafik54321 ""Zmieniło się to za, jego życia. Właśnie gdy był papieżem." - no właśnie nie XD. No chyba że sugerujesz iż papież żył w 2019r haha" - taki przykład, 8 kwietnia 1991 roku. Tego dnia Niemcy znieśli obowiązek wizowy dla Polaków. Wizy do USA, zostały zniesione 30 lat po niemieckich. Tak nas lubią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2023 o 13:55

avatar rafik54321
0 / 2

@cyklak chłopie tu o wizach amerykańskich była mowa XD. Czyli nawet nie czytasz co piszesz...

A Amerykanie od zawsze mieli restrykcyjne prawo imigracyjne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
-3 / 3

@rafik54321 "chłopie tu o wizach amerykańskich była mowa XD. Czyli nawet nie czytasz co piszesz..." Jakie ładne salto, takie amerykańskie. Ja pisałem o przemieszczaniu się na przykład do Hiszpanii. Jednak powinieneś pamiętać komu odpisujesz. Nigdzie nie natknąłem się na amerykańskie wizy.

"A Amerykanie od zawsze mieli restrykcyjne prawo imigracyjne." (a najbardziej 240 lat temu) - Ludzi ocenia się po tym co robią, a nie jakie bajki akurat opowiadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CP666
+8 / 10

Prawda jest taka iż to nie tylko są archiwa SB. Są też świadkowie sam episkopat przyznał że to stara sprawa dawno już znana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+9 / 9

Macie ten swój KK, który mówi tylko "prawdę" i każę wam być biednym i ślepo wierzyć we wszystko co powie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+6 / 6

I to jest dowód na to, jak Jędraszewski nienawidzi KK. Na każdym kroku udowadnia, że musi być agentem działającym na szkodę Kościoła od środka.

Jak mówił ks. Zalewski i wielu innych ludzi KK, zamiast udawać, ze problemu nie ma i nie było trzeba szybko i sprawnie sprawę wyjaśnić i tyle. Przy współpracy i dobrej woli poleciało by pewnie kilku hierarchów mających najwięcej za uszami, ale cały KK by sie oczyścił i miał ten problem z głowy a tak będzie sie to ciągnąc i odstraszać ludzi z KK przez dziesięciolecia. Co więcej tak długo jak opieramy się na teoriach, jednostkowych przypadkach tak długo pewnie cała sprawa jest nakręcana bardziej niż miała miejsce w rzeczywistości. Dlaczego? Akta SB nie wartościowały pedofili, ba nawet nie używały tego słowa, przez co w jednym koszyku znaleźli się prawdziwi zwyrodnialcy jak i osoby, który nieznacznie przekroczył pewne granice (takie podpadające pod zakaz pracy z dziećmi ale nie wyroki więzienia zgodnie z prawem). W aktach KK to rozróżnienie może być co tez oczyściło by trochę sytuację. Problem jest taki, ze za ukrywanie tych zdarzeń odpowiedzieć musieliby hierarchowie a ci wolą kryć własny tyłek niż dobro Kościoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karskopl
+1 / 7

Kiedy zrozumiecie, że to jest piękny temat zastępczy, który tak naprawdę pomaga PiSowi iść marszem po trzecią kadencję?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D davidovic
+1 / 1

"Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JurnyHeniek
+1 / 1

Tym samym wszystko się wyjaśniło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem