Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
183 213
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Mancy158
0 / 22

Autor demota podsyca ten skandal. Tylko czemu to ma służyć? Ani Politechnice to nie wyjdzie na dobre, ani autorowi plakatu, ani papieżowi. Chyba tylko autor demota zyska będąc na głównej. Cóż "fajna" bestia z autora, oby bestia znalazła Belle i zmieniła się w księcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+3 / 3

Jakby wstawił Pudziana, to każdy by wiedział, a nie byłoby czepiania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
+4 / 16

Może JPII nie był chodzącym ideałem ale żeby nazywać go Bestią z Wadowic to naprawdę trzeba mieć nierówno pod sufitem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-1 / 3

@pikardil Cicho. Wydział piaty tak napisał a to co pisał wydział piąty jest przecież tak samo prawdziwe jak kwity podpisane przez Bolka. Wiem - oglądam demoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+1 / 7

@pikardil Twoj wujek Cie zgwalcil, a Twoj ojciec powiedzial, ze zdarza sie i niech wujek wyjedzie do innego miasta za to. Kim jest Twoj ojciec w tej historii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+2 / 2

@nataliagk Co zrobil? Mial wokol siebie, prawie samych pedofili, badz takich ktorzy wiedzieli kto nim jest, badz tuszowali. Co zrobil jp2? nic. psychopatke terese wyniosl na oltarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nataliagk
-3 / 5

@Maja123456 O tym, że Wojtyła nie wiedział, mówią ci, którzy nie znają faktów. O tym, że wiedział, ale tuszował również mówią ci, którzy nie znają faktów. A jakie są fakty? SADUŚ - żadne dokumenty nie wskazują, że dopuścił się pedofilii. Dokumenty mówią jedynie, że miał skłonności homoseksualne, a więc Wojtyła przeniósł go na zagraniczną placówkę nie za pedofilię, tylko za homoseksualizm. SURGENT - prosił Wojtyłę o łaskę, ale ten odpowiedział mu tylko, że wkrótce pozna jego decyzję. Po namyśle Wojtyła zwolnił go z diecezji krakowskiej i oddał pod jurysdykcję biskupa lubaczowskiego, któremu formalnie podlegał Surgent. Wojtyła nie mógł ukarać Surgenta, bo ten nie podlegał pod diecezję krakowską. A więc Wojtyła wiedział i zareagował odpowiednio do swoich kompetencji. Nie tuszował tej sprawy, a wręcz przeciwnie - zabronił Surgentowi pracy z dziećmi w swojej diecezji. LORANC - proboszcz dowiedział się od matek, że Loranc molestuje dziewczynki. Obaj pojechali do Wojtyły i Loranc przyznał się do wszystkiego. Wojtyła zareagował szybko. Lorancowi powiedział, że nie może wrócić do parafii, ma udać się do swojego rodzinnego domu i tam czekać na decyzje. Po kilku dniach dostał informacje, że jest suspendowany i ma przenieść się do klasztoru cystersów w Mogile. Tam został aresztowany. Proces był szybki, ksiądz trafił do więzienia. WNIOSEK - WOJTYŁA WIEDZIAŁ, REAGOWAŁ ODPOWIEDNIO I NICZEGO NIE ZAMIATAŁ POD DYWAN. Niestety pedofilia w kościele jest faktem, trzeba mówić o tym głośno i karać każdego, kto się jej dopuszcza. Nie można zarzucać Wojtyle akceptacji pedofilii i zamiatania jej pod dywan, na podstawie kłamstw lub mijania się z prawdą. To był człowiek, który stosował domniemanie niewinności wobec innych ludzi, ale w obliczu niezbitych dowodów działał z pełną stanowczością przeciwko pedofilom. Chwała mu za to i mimo, że jestem agnostykiem, to jednak potrafię sprawiedliwie rozpatrzyć jego czyny i nie jestem stronnicza jak Overbeek. W obliczu faktów uważam, że Wojtyła zachował się bardzo sprawiedliwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem