Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
307 326
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D dakonto
+1 / 9

Kolejny regularnie kolportowany "fake news" by wzniecić moralną wrogość i nienawiść w stosunku do obcych. Pierwszy facet celowo wysmarował szynką klamki meczetu, prowokacyjnie wymachiwał świątobliwą flagą St. George'a oraz wyzywał wiernych. Nie został zamordowany, lecz umarł z powodu przedawkowania metadonu.

Natomiast nauczyciel religii został skazany na 10 miesięcy w zawieszeniu, będzie nadzorowany przez 2 lata i zabroniono mu pracować z dziećmi na okres siedmiu lat. Porównaj to sobie z procedurami polskiego systemu? Nie został uniewinniony z powodu słabej znajomości języka swojej żony, lecz dlatego, że żona nie potrafiła by utrzymać szóstkę dzieci bez tej znajomości, była skazana materialnie na utrzymanie przez męża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+2 / 4

@dakonto
A moze te fake news majá inne zadanie? ;)
Moze to chodzi o zniechecenie mlodych ludzi do emigracji jesli przypadkiem (Tfu tfu przez lewe ramie :D ) skórPISyny pozostana przy wladzy?
Bo wiesz... jesli nie zniechécá mlodych (do wyjazdu w cywilizowane miejsca) to po wyborach... paszport/walizka i... ostatni gasi swiatlo :D :D :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-2 / 4

@dakonto drugi dostał TYLKO zawiasy wiec nie pójdzie pierdzieć w pasiak, dokładnie tak jak mówi nagłówek. Czemu tylko? Bo musi utrzymać bachory, dlaczego on a nie żona? bo żona NIE MÓWI PO ANGIELSKU i w przeciwnym wypadku by siedział
drugi tytuł jest w 100% zgodny i nie jest fake newsem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakonto
-1 / 1

@Ciawarez1
Oryginalny demot już nie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rhkkkk
+6 / 6

Stare fejki jak ktoś już napisał. A co do drugiego kolegi to i tak lepiej niż u nas ;) Mogli go przecież przenieść po prostu do innej parafii i zarazem do innej szkoły i po problemie. I naprawdę nie chcę tutaj bronić muzułmanów ale najpierw może zajmijmy się "belką w naszym oku"... Bo póki co nasz rząd, prokuratura i episkopat nadal udaje, że nie widzą... I nie chodzi mi tutaj o gównoburzę o JP2 i to co robił 60 lat temu bo te TVN-owskie wykopaliska archeologiczne też są żenujące. Ale o przypadki które dzieją się tutaj, teraz i są zamiatane pod dywan cały czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

A wystarczylo gościa za kraty, żonę na naukę angielskiego i pomoc jej w znalezieniu pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
-2 / 2

Gdyby napastował moją córkę, to moja żona wychowywała by sama nasze dzieci, a jego żona zapalała by mu świeczkę (czy jak tam u nich się robi).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem