E elefun 21 marca 2023 o 8:10 0 / 0 Wbrew pozorom, to ma sens. Weź dwie sztuki, zapłać przy kasie za każdą sztukę 4,99. czyli 9,98. Znając cwaniactwo klientów, chcieliby 2 szt. za 4,99zł Może brakuje tutaj informacji, iż kupując jedną sztukę, to jej cena to np. 5,50zł Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob 22 marca 2023 o 8:26 0 / 0 @elefun Ludzie przywykli do tego, że są manipulowani tego typu ofertami i ich oczekują. Więc to jest wyjście na przeciw oczekiwaniom klienta. Odpowiedz Komentuj obrazkiem Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 marca 2023 o 8:29
Wbrew pozorom, to ma sens.
Weź dwie sztuki, zapłać przy kasie za każdą sztukę 4,99. czyli 9,98.
Znając cwaniactwo klientów, chcieliby 2 szt. za 4,99zł
Może brakuje tutaj informacji, iż kupując jedną sztukę, to jej cena to np. 5,50zł
@elefun Ludzie przywykli do tego, że są manipulowani tego typu ofertami i ich oczekują. Więc to jest wyjście na przeciw oczekiwaniom klienta.
Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 marca 2023 o 8:29
najlepsze promocje są 2 za 3