Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
625 653
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+17 / 21

A po jakiemu mieliby gadać? Gawarić pa ruski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+11 / 11

odpowiedz jest prosta - z nim nikt nie pogada... i nie tylko dlatego ze nikt nie chce z nim gadac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
+3 / 9

Żadna to tajemnica. Ani Biden, ani książę Wiliam nie potrafią mówić po rosyjsku, to po co z ruskiem kaczym mieliby się spotykać skoro i tak sobie nie pogadają?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+6 / 14

Kaczyński jest dużo niższy więc to nie ten poziom...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zemrzyk
+10 / 10

No przecież to tylko szeregowy poseł...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 29

To pokazuje, że to Trzaskowski, a nie jakieś PISowskie miernoty jest jednym z najbardziej szanowanych polskich polityków na świecie. Ok, z Dudą i Morawieckim czasem się niektórzy spotykają. Ale dlatego, że to prezydent i premier, więc muszą. A William przyjechał do Trzaskowskiego, a nie do jakiegokolwiek PISowca (jeśli spotka się z Duda/ Morawieckim, to tylko dlatego, że wymaga tego protokół, tak jak było w przypadku Bidena).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2023 o 0:17

avatar BrickOfTheWall
+3 / 13

@Cammax
Znaczy to tyle, że z prognoz im wychodzi, że to Trzask najprawdopodobniej będzie następnym premierem. W przeciwnym razie po co by było z nim gadać? Bo na pewno nie ze względu na obecną funkcję - sołtys nawet 2 milionowej wiochy to trochę nie ta liga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2023 o 0:46

avatar Cammax
-1 / 5

@BrickOfTheWall i bardzo dobrze, oby był, jako mniejsze zło. w końcu nie będziemy musieli się wstydzić na arenie międzynarodowej, w końcu po i latach będziemy mieć premiera, z którym da się porozmawiać w języku innym niż polski. No i pojednamy się z Niemcami i UE, jeśli opozycja wygra.
Pytanie tylko kogo na prezydenta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garfield2000
0 / 4

@BrickOfTheWall Albo, po prostu, prezydent/premier prawie 40milionowego kraju oraz prezes głównej partii w Polsce, to liga jeszcze niższa niż prezydent jednego z miast. A skoro już przylecieli, to dobrze byłoby z kimś pogadać w cztery oczy ;)
A z Trzaskowskim można..
@Cammax Po prostu mają z Trzaskowskim podobne poglądy polityczne i tyle. O czym oni mieliby gadać z komunistami? Już prędzej z eurosocjalistami się dogadają :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-3 / 5

@Cammax ale wiesz, że najpierw spotkał się z Błaszczakiem?
Ładnie się ośmieszyłeś xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2023 o 15:24

avatar BrickOfTheWall
0 / 0

@Cammax
W prezydenta celuje Tusk - wtedy do skompletowania "korony Ziemi" zostanie mu już tylko szefostwo ONZ. :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 1

@Modywycwele
Chodzi ci o tego taksówkarza-cinkciarza który go po lotnisku oprowadzał i walutę na złotówki wymieniał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pacio84
-2 / 14

Po-wcy muszą się tłumaczyć dlaczego przegrają kolejne wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koniku
+4 / 4

@Pacio84 Tylko dlatego bo cwaniaki u władzy a nikt porządny nie myśli o kombinowaniu z obietnicami wyborczymi Pis kłamie i wygrywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
+1 / 1

@Pacio84 a za co przesrales tak kraj? 500plus czy Papaj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
+1 / 3

Jarkowi cuchnie z pyska, zakłamaniem i obłudą.. na dodatek mlaska niemiłosiernie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+3 / 5

Tu zachodzi znacznie bardziej wyrafinowana rozgrywka, niż się wydaje. Amerykanie i Brytyjczycy w swoisty sposób lansują Trzaskowskiego, ale nie robią tego z sympatii, tylko z wyrachowania. Otóż Anglosasi obawiają się powrotu Platformy do władzy, bo platforma pod wodzą Tuska to zagrożenie dla ich interesów. Jest poza dyskusją, że Tusk jest proniemiecki, a nie proamerykański czy probrytyjski. Jeżeli wróci do władzy, to Polska może zacząć realizować interesy niemieckie, które są sprzeczne z tymi anglosaskimi. Trzaskowski jednak proniemiecki nie jest, więc Platforma pod jego przywództwem nie byłaby taka niebezpieczna. Tworząc obraz Trzaskowskiego jako polityka, z którym liczą się mocarstwa, wzmacniają jego szanse na przejęcie władzy w Platformie. Oczywiście Amerykanie i Brytyjczycy i tak woleliby PiS przy władzy, bo to partia jednoznacznie im przychylna. Ale na wypadek gdyby PiS przegrał wybory, a wygrała je Platforma, warto zadbać aby nawet wtedy do władzy nie wrócił proniemiecki Tusk. Jest również możliwe, że Anglosasi wiedzą coś o czym my nie wiemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 6

a czy znalazła się już znajoma Trzasia - Jolanta Lange / Gontarczyk?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-3 / 9

Jesteście prości jak kołki to że jeden i drugi spotkali się z trzaskowskim to wynika z protokołu dyplomatycznego i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+2 / 2

Z Jarkiem to się spotkał nuncjusz, przez co Jarkowi pękła d...; stąd niedyspozycja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 3

technicznie rzecz biorac kaczynski to szeregowy posel, wiec spotykanie sie z nim nie jest do konca sensowne z puntu widzenia zasad dyplomacji (trzeba robic rozne zabiegi ze to spotkanie nie liderow panstw ale liderow partii, tak oficjalnie bylo przedstawione spotkanie kaczynskiego z merkel i orbanem)

spotkanie sie z prezydentem warszawy to generalnie spotkanie sie z gospodarzem. tak samo gdyby pojechal do koziej wolki to tez w miare stosownym bylo by przybicie piatki z wladzami tamtego regionu.
ale nie robilbym z tego jakiegos wielkiego halo odnosnie tego z kim sie spotkal a z kim nie, zwlaszcza ze jego znaczenie w polityce jest zerowe. zdjecie z wiliamem to tak jak zdjecie z myszka miki, fajna pamiatka ale nic z tego nie wynika

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+1 / 1

o czym by z jarkiem gadał jarek nadaje się to rozmów z 70 latkami ze wsi na ich poziome bełkocze wyrwane z dupy tezy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deithwen_PL
-1 / 1

Odpowiedź:
Trzaskowski nie pojechał z Morawieckim 15.03.2022 r. do Kijowa proponować Zełeńskiemu wprowadzenie wojsk na teren zachodniej Ukrainy.
https://tvn24.pl/swiat/ukraina-wolodymyr-zelenski-o-propozycji-misji-pokojowej-nato-5652203
Tłumaczenie: Kaczyński chciał wbrew woli USA uprawiać własną politykę dotyczącą wojny i się to USA nie spodobało. Dlaczego się nie spodobało? Bo oznaczałoby to polską kontrolę nad zachodnią Ukrainą, którą USA musiałoby albo poprzeć i zagwarantować dając polskim wojskom wsparcie albo stwierdzić że Polska działa samodzielnie a nie w ramach NATO co wyłączałoby ochronę NATO wobec Polski, bądź co bądź kluczowego elementu w łańcuchu logistycznym w dostawach broni na Ukrainę. USA nie lubią jak im ktoś coś robi za ich plecami ani nie lubią dawać gwarancji bezpieczeństwa i nic na tym nie zyskiwać, dlatego Biden woli rozmawiać np. z Dudą (hehe rozmawiać z Dudą... po angielsku... hehe) niż z szefem Dudy, robiąc z niego niezależnego (hehe) polityka (a Duda jak prezydentem być przestanie, będzie mieć potężny problem gdzie się podziać, więc też liczy na ciepłe stosunki z USA). USA mają zatem politykę ze wszystkimi tylko nie z Jarkiem. Trzaskowski natomiast startował w wyborach prezydenckich i miał niezły wynik, a że Polska jest strategicznie położona względem Ukrainy to teraz Trzaskowski się łapie na pociąg do sławy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
0 / 0

@Deithwen_PL co ty pleciesz? USA jest pod wrażeniem naszej postawy, Niemcy czują wręcz że przejmiemy wojskowe przywództwo na wschodniej flance i rzucają kłody pod nogi robiąc z siebie pośmiewisko, biden odwiedza nas zaraz po ukr. Jarek to po prostu karzeł i traktować go poważnie można tylko w kontekście zagrożenia jakie generuje. Po co z nim gadać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rozdupcewas
+3 / 3

Bo do Jarka nie tak łatwo się dostać przez te milicyjne kordony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
+2 / 2

Z Jarkiem jak z Jarkiem, ale od reprezentowania jest prezydent. Jesli osobistosci z zagranicy wola sie spotykac z prezydentem stolicy niz z prezydentem calego kraju to jest prawdziwa porazka wizerunkowa dla tegoż prezydenta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jankes1234
-2 / 2

Kłamstwo, Biden nie spotkał się z czosnowskim tylko czosnowski błagał Bidena o zdjęcie z nim. Całość nie trwała dłużej niż 30 sekund.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem