Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Rośnie pokolenie TikToka lekko uszkodzone umysłowo

0:17

19-latek postanowił pokryć całą swoją kuchnię masłem orzechowym. Produktem pokrył wszystkie fronty szafek, blaty, oświetlenie, a nawet urządzenia elektryczne takie jak ekspres do kawy. Wszystko dla 5 milionów wyświetleń na TikToku

www.demotywatory.pl
+
199 211
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ecze
0 / 8

Abstrahując od kretyńskiego pomysłu, wcześniej wszystko zafoliował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edin77
+1 / 1

@ecze czyli krócej będzie sprzątał. Własnym ozorem zlizałby co do centymetra,zapewniam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+6 / 20

jeśli za te wyświetlenia zarobi więcej niż zapłaci komuś za sprzątanie tego to w czym problem? kasa, liczy się tylko kasa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+32 / 32

@ubooot
Myślę, że problemem nie jest to, że jest jeden kretyn, który robi takie rzeczy. Problemem jest to, że jest pełno kretynów, ktorzy chcą płacic za możliwość oglądania jak jakiś kretyn robixkretyńskie rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matyyys007
0 / 6

@ubooot jak mu ojciec obił mordę to też było warto? Rozumiem że ty też jesteś dać komuś dupy ale żeby kasa się zgadzała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+2 / 2

@ubooot
Nie zarobi na wyświetleniach więcej, bo na Tik Toku nie ma monetyzacji. Całą kase za wyświetlenia zgarnia Tik Tok. Można zmonetyzować Tik Toka, ale wtedy trzeba mieć kogoś, kto zrobi z Ciebie żywą reklamę i zapłaci Ci za reklamowanie czegoś... A to jest raczej rzadkie, bo tik tokerów jest jak psów, a jeden 20 sekundowy filmik z pokazaniem Twojego debilizmu nic w tej kwestii nie zmieni...

Zrobił z siebie idiotę za darmo. Bo inni ludzie wkręcili mu, że popularność na Tik Toku jest coś warta... Jest tyle warta, co popularność w Big Brotherze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+3 / 5

@Syphar
Od kiedy na Tik Toku jest monetyzacja ? 5mln wyświetleń, to nadal 0dolarów... po prostu 5 milionów osób obejrzało ten jego debilizm przez kilka sekund...
Nie pytaj mnie, po co ludzie robią sobie Tik Toki, jeśli nie ma bezpośrednio na portalu monetyzacji (jest coś takiego jak na instagramie, że jak pokażesz produkt, to możesz coś zarobić). Nie sądzę, aby producent masła orzechowego mu zapłacił...

Ludzie uważają, że "popularność" zdobyta na Tik Toku, jest cenna. Tylko jaka to popularność, na 20 sekundowym filmiku, przewiniętym przez 5mln ludzi... To taka popularność, jak codziennie mijasz na ulicy śliczną dziewczynę... Przełożenie na social media jest prawie zerowe. Zarobki są, jak ktoś chce Cie zatrudnić jako żywą reklamę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niuniek2000
-1 / 1

@pawel1481 Na tik toku daje się prezenty. Czym więcej prezentów dostaniesz tym mas.wiecej kasy. czy więcej obserwujących tym więcej prezentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ByleBadyle
+10 / 12

Stop making stupid people famous

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+5 / 7

upośledzeni oglądają takie filmy, on jest bystry, znalazł niszę i kosi hajs na frajerach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+8 / 8

Powtarzam to od dawna tiktok to aplikacja do monetyzowania ludzkiej głupoty stworzona dla idiotów. Ogromnie mnie cieszy, że trzymałem mojego syna z daleka od tego shitu. Wszystko teraz procentuje po kilku latach syn jest mądrym chłopakiem. Takiego durnia jak ten z filmu wywaliłbym z domu w dorosłe życie zaraz po tym incydencie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
-5 / 9

@rogeros123 tylko że ten idiota jak go nazwałeś zarobi na tym tiktoku więcej niż Twój syn po studiach więc nie wiem kto się lepiej ustawi w dorosłym życiu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+7 / 7

@Paveu69 pozwól, że Ci cos napiszę bo odnosze wrażenie, że jesteś młody a gość od masła Ci zaimponował. Odnieś sie do tego z dystansem i przeanalizuj i spójrz z szerszej perspektywy. Abstrahując od mojego syna, który nie wiem jeszcze czy pójdzie na studia... Ten pogardzany przez ciebie wykształcony człowiek po studiach jest wartościową jednostką społeczną. Ma szansę sporo wnieść do społeczeństwa i jest zwyczajnie pożyteczny. Może bedzie naukowcem, nauczycielem… Natomiast koleś z naszego filmiku jest dla społeczeństwa nikim, po prostu prześciga się w głupich pomysłach w śród podobnych sobie idiotów na durnej platformie społecznościowej. A tiktok to korporacyjna apka, która promuje głupotę na niewyobrażalną dotąd skalę i ją monetyzuje. A teraz zastanów się, kim ten człowiek będzie, jak mu ktoś nagle zabierze tiktoka i instagrama? Dalej, za chwilę kolejny użytkownik platformy do monetezycji głupoty wymysli sobie, że wysmaruje cały dom ketchupem, kolejny podpali samochód sąsiadowi, jeszcze inny zeżre poł kilo gwoździ dla oglądalności… Bo i takie chelenge kończące sie smiercią nastolatków sie zdarzały. A wiesz co w tym wszystkim jest przygnębiające ? Że wielu ludziom na czele z Toba wydaje się, że to jest fajne. Tyle ode mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
0 / 2

@rogeros123 to odniosłeś złe wrażenie.
Nie gardzę ludźmi po studiach. Moja żona jest po studiach, 2 kierunki, ale tak się złożyło, że nie znalazła lepszej pracy niż niewiele ponad najwyższą krajową, więc ja bez studiów teraz utrzymuję rodzinę. Miałem właśnie to na myśli, że studia nie dają teraz żadnego statusu finansowego. Nad czym ubolewam.
Idiota z tiktoka jak go nazwałeś nie jest takim imbecylem, bo wykorzystuje platformę żeby zarobić, a debilem nie jest, bo meble owinął folią przed wysmarowaniem.
Tiktok to narzędzie tak jak yt, twitter i są tam też wartościowe rzeczy. Poblokuj patostreamy i polub kilka stron z astronomią, ekonomią, czy technologią, a będziesz dostawał tylko takie propozycje. To że większość odbiorców to nastoletnie ameby, cóż, dlatego nie mam tam konta. Mam natowiast na Demotach, Ty też więc...
Na koniec nie, nie jest to dla mnie fajne i takie treści trafiają do mnie tylko tutaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
-1 / 1

@Paveu69 jak zwał tak zwał, będą tysiące naśladowców a każdy z nich będzie się prześcigać w coraz głupszych pomysłach. Tego nie można promować to zwyczajnie należy potępiać. Żyje już na tym świecie trochę a takie idiotyzmy 10 lat temu zwyczajnie by nie przyszły nikomu do głowy. Witamy w XXI wieku gdzie facebook z instagramem pod rękę z tiktokiem robi z naszych dzieci i młodzieży debili. I nagradza ich promując głupotę. Chciałbym dożyć czasów, aż mądrzy ludzie wezmą się za te korporacje i zrobią im z dupy jesień średniowiecza. Niedawno gdzieś czytałem, że któraś szkoła wytoczyła proces facebookowi czy tam mecie za uzależnianie dzieci od social mediów. Oby to był początek lawiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+2 / 2

Nie wiem jaka jest monetaryzacja na TT.
Podaj ile na tym zarobił?

PS. Pół godziny odkurzaczem piorącym lub karcherem i śladu po tym nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
0 / 0

Social media są wspaniałe...inspirujące

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

Właśnie promujesz takich debili zwiększając ich ilość, ich zasięg i ich zarobek, jesteś nie wiele mniej uszkodzony umysłowo niż on.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
0 / 0

Jeśli da się na tym dobrze zarobić to dlaczego by nie? może się okazać że gość zarabia lepiej od tych co dymają na etacie. równie dobrze to może być osoba inteligentna która wie jak zarobić na kretynach. Kretynem nazwał bym kogoś kto traci czas by to oglądać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 2

Nie swoją kuchnię tylko swoich rodziców. W czasie jak to będzie sprzątał należy spakować jego rzeczy i wystawić za próg, bo mieszkanie pod jednym dachem z takim idiotą może być śmiertelnie niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrAtoss
+1 / 1

Nie chodzi tylko o to czy zarabia czy nie, ale też o samo marnotrawienie produktów... Jak można wywalić kilka słoików czegokolwiek tylko po to żeby ktoś to obejrzał? Jak można komuś płacić za takie coś? I na koniec jak można oglądać takie spier*olenie umysłowe? W jednym kraju ludzie ledwo wiążą koniec z końcem lub nawet nie i głodują a w drugim wyje*ują jedzenie na szafki, jak nie gdzie indziej... Czy tych ludzi nie uczy się już poszanowania i jakiejkolwiek godności? Ręce opadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
0 / 0

Za 5 mln wyświtleń na you tube można zarobić jakieś 15k $ ale za tyle samo na tik toku może ze 30$

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2023 o 1:35

G glupiawrednabrzydkagruba
0 / 0

Nie istnieje takie pokolenie. Po prostu pewne faktory w danym pokoleniu pozwalaja nam szybko zidentyfikować debili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem