Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
213 225
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+4 / 10

To i tak o niebo lepiej niż Obajtek, któremu Rosjanie sami musieli zakręcić kurek z ropą, żeby musiał ściągać rosyjską ropę do Polski tankowcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
+2 / 2

Tak sprzedać za bezcen. Rosjanie lubią to. Tu nie chodzi aby z Rosją nie handlować tylko aby wyciągać od nich pieniądze (Dolary) dając rzeczy które im się średnio przydadzą. Karygodne jest natomiast kupować od nich jakiekolwiek rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wawrzynkor
+2 / 6

A w chu*u to mam ile ocalą miejsc pracy, tak czy owak kupował tam nie będę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+2 / 4

A w tym czasie Auchan otwiera kolejne sklepy, tfu na nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+2 / 6

I co z tego ze "postanowił"? Zrobił coś w tym kierunku? Czy znów rok będziemy czekać na kolejną deklarację, ze "teraz to już na pewno sprzeda"? Finansowali rosyjską wojnę, niech teraz bankrutują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 4

Niepotrzebnie martwią się o pracowników. Putler weźmie ich w kamasze, wyśle na front, a Ukraińcy przerobią ich na nawóz i po temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+1 / 3

A co z Auchan i Decathlon, które mają tego samego właściciela?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+1 / 1

Zobaczymy jak długo zajmie im realizacja obietnicy. Pół roku, czy rok?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrAtoss
+1 / 1

"Sprzedaż" czyli po prostu powołanie nowej "rosyjskiej" spółki która tak naprawdę będzie dalej sprzedawać ten sam towar tylko pod delikatnie inną nazwą... Sankcje tylko z nazwy, a wszystko idzie dalej jak szło, pod zmienionymi nazwami firm, ropa na statkach pod inną banderą itd itd... Ciche czekanie kiedy wojna przycichnie żeby móc wrócić na rynki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lisickis
-2 / 4

Rosjanie LUBIA TO :) jakim trzeba być logicznym analfabetom żeby nie rozumieć że jeśli firma ma ekspansję na inne rynki to nie po to aby innym robić dobrze tylko po to żeby zarabiać? Rozumiecie akcje "kupuj co Polskie" a nie rozumiecie że zrobiliście Ruskom akcje "kupuj co Ruskie" i co dalej nie rozumiecie dlaczego kurs rubla rośnie?
Wycofanie się zagranicznych firm z Rosji powoduje:
-mniejszy import towarów przez rosję
-wzrost kursu rubla
-rozwijanie się rosyjskiej gospodarki
-zmniejszenie rynków firm które się wycofały, zmniejszenie zatrudnienia i zysków
Tak bardzo lubicie Rosję że cieszycie się z jej sukcesu? Bardzo chciałbym żeby z Polski przegonić firmy zagraniczne tak jak z Rosji. Polska jest kolonia Zachodu. Jeśli chcielibyście kiedyś zaszkodzić Rosji to trzeba tam wprowadzić tysiace firm które będą konkurować z miejscowymi i doprowadza ich do bankructwa, wtedy kurs rubla spadnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem