Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
46 57
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jaroslaw1999
-4 / 6

Nie musi Lewica wygrać wyborów. Oj, szwankuje wiedza o świecie. I tak, mieszkanie jest prawem, nie towarem. Można się starać o mieszkanie socjalne, o ile jest w Twoim mieście. Jakiś tam Adrian natomiast wcale takiego nie musi dostać z racji tego, że imprezuje i nie oszczędza. Jestem ostatnią osobą, która pochwala "dawanie" cokolwiek, ale autor demota akurat popisuje się niewiedzą. Co ma jedno do drugiego? Jesteś w Sprawie dla Reportera? Myślenie podobne. Tam też ostatnio był temat, że facet się skarżył, że go własna rodzina z domu wyrzuciła. Zapomniał tylko wspomnieć, że ma wyrok sądowy z zakazem zbliżania się do rodziny. Tu tak samo, jakieś Adriany, jakieś Ryśki. Weź chłopie się ogarnij i zamiast zwalać na wszystko dookoła zacznij sam się zajmować swoim życiem. Dostaniesz mieszkanie socjalne za darmo? Super. Tylko się cieszyć, że tak Ci się powiodło. Przypominam, że niewiele osób chce te mieszkania, bo często kibel jest wspólny dla całego piętra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

@jaroslaw1999 no sory ale twoja wypowiedz świadczy że zatrzymałeś się w komunie lat '70 "kibel jest wspólny dla całego piętra"? najwidoczniej nie słuchałeś "obietnic" współczesnych populistów "mieszkanie jest prawem, nie towarem"? jak to rozumiesz jeżeli ja jestem rentierem i mam 10 mieszkań to w myśl tego prawa zabiorą mi bo ktoś inny nie ma ani jednego (na szczęście moi najemcy mieszkają tam od lat i nie mam z nimi problemu) patologia zawsze będzie patologią co nie zmienia faktu że jakąś MINIMALNĄ!!! pomoc powinni dostać w myśl zasady "każda gmina swoich dziadów trzyma"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
0 / 0

@lingerer a dlaczego mieli by Ci zabrać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

@jaroslaw1999 bo jak sam napisałeś " tak, mieszkanie jest prawem, nie towarem" a dla mnie towarem, to zabiorą mnie i dadzą tym co nie mają, a bardzo by chcieli pomimo że nie zrobili nic w tym kierunku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
0 / 0

@lingerer nie kumam tej logiki. Kto miałby coś Ci zabierać? Oczywiście o ile to masz, a nie we własności banku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

@jaroslaw1999 bo to nie jest "logika", jak w Hiszpanii wyjedz na wczasy albo nie daj boże w 6 miesięczną delegacje (a wystarczy 48 godzin) i szansa że nie będziesz miał gdzie wrócić jest coraz większa to tak zwana „okupas”, u nas jeszcze tego nie ma, ale jak wynajmiesz mieszkanie i po pewnym czasie odezwą się w najemcy patologeny i przestanie płacić, niech do tego ma dziecko to ..... Doopa (albo Czeczeni) :)
A wracając do tematu to lewica, a za nią Tusk bredzili coś o prawie a nie towarze - więc skoro nie towar to nie należą się pieniądze a jak nie będzie na tyle to jak to już u niego bywało sięgnie do kieszeni tych co mają (OFE, wiek emerytalny, zasiłek pogrzebowy, itd)
ps. mam i bez cesji na bank, tylko spadek, a że nie w Polsce tylko w Niderlandach to jest nadzieja (taki przewrotny los).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2023 o 9:19

J jaroslaw1999
0 / 0

@lingerer ja zupie, Ty o doopie. Nie chce mi się z Tobą gadać, bo - jak widać - umiesz pisać o wszystkim innym, niż to co ja napisałem. Żegnam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

@jaroslaw1999 a ty to jesteś intelektualista bezobjawowy bo odpisałem ci kto by zabierał i kiedy oraz żebyś w tym niedoszukiwał się logiki
No chyba że ty tylko czytać nie umiesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 0

Jeżeli Adriana stać na imprezy i wakacje to mieszkania nie dostanie bo ma za wysokie zarobki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem