Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
350 368
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D DeltaTango
+10 / 12

Oni nie kumają, że w ten sposób sprawiają, że zwykli obywatele mają przeświadczenie, że to wojna Putina, a nie ich samych. Dzięki temu nie będzie żadnej rewolucji w tym kraju. Nawet jak ktoś wyprawi Putina na tamten świat to tylko obywatele westchną ramionami i przyjdzie następny Putin, który będzie ich wszystkich za mordę trzymał. Naród tworzą ludzie, którzy dają swoim rządzącym przyzwolenie na takie rzeczy. Jeżeli Rosjanie będą wykluczeni z igrzysk, to niektórzy się zreflektują, że to co robi Putin jest złe i potępiane przez prawie wszystkie kraje świata. Pojawia się pytanie... co wpłynęło na takie decyzje........?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+6 / 12

@DeltaTango Piszesz jakbyś nie mieszkał w Polsce i nigdy nie słyszał o czymś takim jak TVP, bo PiS opiera swoją politykę na "najlepszych" rosyjskich standardach. Ruska propaganda tak to przekaże że jeszcze bardziej rosjan zagotuje. Wcisną im że wszyscy są przeciwko nim, że cały świat ich nienawidzi i chce ich zniszczyć, a obecna władza ich broni. Dlatego potrzeba większego angażowania w działania wojenne itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gryfin
0 / 0

@duetos Nie mam nic do USA. Przynajmniej jedyny kraj który nam pomógł po wojnie wstać z kolan za pomocą Planu Marshalla. Ale pewno o tym nie masz pojęcia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
-2 / 6

Sprawa jest bardzo dyskusyjna.
Z jednej strony warto naciskać FR na wszystkie możliwe sposoby.
Z drugiej strony sportowcy często mają w życiu krótkie "okienko" najwyższej formy i to nie jest tak, że jak nie wystartuje teraz, to poczeka do czasu pokoju i następnych zawodów.
Znów z pierwszej strony, wielu sportowców jest powiązana z instytucjami wojskowymi i może być również szpiegami.
Z drugiej strony, kto kojarzy sytuację sportowców w PRL, ten wie, że wtedy ciężko było nie należeć to żadnego klubu powiązanego z wojskiem.
Co bardziej zorientowani w temacie mogliby pewnie podać jeszcze kilka podobnych aspektów sprawy do rozpatrzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 marca 2023 o 20:46

avatar SkoQ
+3 / 9

@karolina1128 sprawa jest bardzo dyskusyjna. Ukraińskie dzieci mają w życiu krótkie ,,okienko" kiedy na ich kraj nie napada FR, i nie morduje ich tatusiów i nie gwałcił mam...

Powinien być bezwzględny zakaz wpuszczania osób z obywatelstwem rosyjskim na zawody i do mediów. I totalnie mam gdzieś jaka jest sytuacja życiowa i na co owy rosjanin poświęcił swoje życie.
Dopóki jesteś obywatelem rosyjskim i Twój głos wpływa na wybór rządu i prezydenta w Twoim kraju, granice świata powinny być dla Ciebie zamknięte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+3 / 5

@SkoQ -- Zasadniczo zgadzam się z Twoim komentarzem.
Ale...
Czy ich głos wpływa na wybór rządu, to mam wątpliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 2

@JanuszTorun, ja tam nie mam najmniejszych wątpliwości.
Myślę, że ty też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G geraldinio
0 / 0

NIE ZGADZAM SIĘ. zablokować ich wszystkich i wszędzie, nie tylko w sporcie. Ban permanentny na cywilizowany świat.

Czemu? bo muszą przejść katharsis, tak jak dziesiątki zniewolonych przez nich narodów w przeszłości. Wyjść na ulicę, ale nie tysiące, bo tylu łatwo zabić czy zamknąć w łagrach, ale 10-20 milionów. Tylu nie zabiją, logistycznie to jest niemożliwe. Kreml powinien już się palić w ogniu, jeśli Rosjanie sami tego nie ogarną, to będą użyźniać ukraińską glebę do usranej śmierci, bo z tzw. Zachodem militarnie i gospodarczo nie wygrają, skończą jak Korea Północna zdychając z głodu, żyjąc jak w średniowieczu i dokonując masowego kanibalizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 marca 2023 o 14:21