Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
198 204
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B beeveer
+4 / 4

Kiedyś miałem taką sytuację, że kilka mies po spłacie dużego kredytu bank przysłał mi pismo o zaległości 67 groszy. Jako poważany klient zadzwoniłem spytać czy i ch pop..iło, że mi dupę zawracają taką kwotą, na co asystentka grzecznie mi odpowiedziała, że oni te 67 gr mają w moim przypadku w dupie, i mogliby na to machnąć ręką. ale bank musiałby zeznać że dokonał darowizny na moją osobę, i gdybym nie uwzględnił tego w pit, to US dobrałby mi się do dupy że hoho, i popłynąłbym na grube tysiące, więc tylko po to żeby mieć spokój z tym zasranym państwem lepiej dla mnie było zapłacić te 67 gr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand65
-1 / 5

@beeveer Lata temu widniałem w systemie jako dłużnik i przez dwa lata nie mogłem nawet złotówki raty ni kredytu wziąć bo BPH, w którym już nie miałem konta nie raczyło mnie poinformować, że wiszę im 46 groszy!!! Jak wlazłem do banku to się działo! Tyle mojej satysfakcji. Żadna piep*zona biurwa nie wysłala z oddziału informacji o tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
0 / 0

Tak podobnie jak produkcja 1 grosza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leniwiec888
+1 / 1

Pracuję w firmie, która wysyła rocznie kilka milionów przesyłek więc wiem, że Poczta Polska ma chory system rabatowy w przypadku klientów masowych. Wysyłając 100 tysięcy zbędnych przesyłek łapiemy się na niższe ceny i łącznie płacimy milion mniej. Teoretycznie możemy nawet wysłać puste koperty do siebie jeśli nie mamy nic innego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem