Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
864 883
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Ella111111
+4 / 4

@bartoszewiczkrzysztof
Kradna i bedá kradli bo OKAZJA CZYNI ZLODZIEJA ... przeciez skoro spoleczenstwo nie protestuje (jak w innych krajach) to znaczy ze zgadza sie na to :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+7 / 9

Póki rządzić będą partie to możecie sobie powylewać żale w necie. Uja to kogoś, w burdelu sejmowym obchodzi. A w nierządzie jeszcze mniej. Jeszcze nie dotarło, że nic nie znaczycie? Jesteście przydatni wyłącznie jako tania siła robocza i sponsorzy klasy próżniaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+3 / 7

To co napiszę może większości osób się nie spodoba, ale większość zbiórek to tak naprawdę wyłudzanie pieniędzy przez obcokrajowców na tragedii rodziców, ponieważ ogólnie często szanse na wyleczenie są małe, i nie licząc kilku schorzeń gdzie patenty należą do obcokrajowców mamy często takie same możliwości w kraju na wyleczenie jak zagranicą....
Co do większości schorzeń niestety w Polsce coraz mniej prowadzona jest profilaktyka, dużo schorzeń na które zbierane są pieniądze (słynne SMA test koło 150zł) oraz inne wady których miliony kosztuje późniejsze leczenie. Często większość przyszłych możliwość wad dziecka może być wykryta podczas zwykłego wywiadu z lekarzami. Część można zrobić z badań przed planowaniem potomka.
I teraz jeśli rodzice mają duże szanse na przekazanie szkodliwych mutacji zarodku, powinni zdecydować się na in vitro z badaniem zarodków lub inne badania....
Także bardziej niż zbiórki, potrzebna jest kasa na diagnostykę, świadome planowanie potomstwa oraz zmiana w durnym prawie aborcyjnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-2 / 2

@AVictor Niby racja. Ale masz lekarza któremu chce robić się diagnostykę. Nawet mając angine/grype/przeziebienie dostaniesz antybiotyk na pałe. Po co robić posiew.
A wiekszość zbiórek to nie leczenie tylko patronite "tworzących treści" na youtube i innych tiktokach.
I podatku nie będzie: https://businessinsider.com.pl/prawo/podatki/zamieszanie-wokol-podatku-od-zbiorek-wyjasniamy-czy-faktycznie-sie-pojawi/q42jcl8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A amwit
+2 / 2

Zamiast pisać wszędzie "Pis = drożyzna" (co i tak nikogo nie przekona, bo to komunał), to warto by umieszczać na bilbordach właśnie takie memy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vmisiu
+1 / 1

Nie ma się co dziwić. W końcu ktoś musi płacić podatki, aby dla swoich też było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+1 / 1

Oby całemu rządowi czkawka się odbiło to chore posunięcie.Kazdy kto zarabia na czyjejś krzywdzie nie zostanie przeklęty i całe pokolenie jego.
"Niechaj go nikt nie wesprze w jego trudności

Ani ma nad potomstwem jego litości!

Wszytek naród niechaj miecz razem powinie,

A ich imię niech z nimi pospołu ginie!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem