Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Dziewczyna z Illinois zabiła dwóch ludzi w wypadku samochodowym po czym... tańcuje sobie jakby nigdy nic oraz robi głupie miny

Dostała karę 14. lat pozbawienia wolności

www.demotywatory.pl
+
138 146
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar BrickOfTheWall
+2 / 2

Celowo zabiła czy spowodowała wypadek - bo to zupełnie różna kwalifikacja czynu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akam91
+5 / 5

@BrickOfTheWalldokladnie, plus też każdy inaczej zareaguje. Mimo, że mówi że rozumie to jej mózg może to odrzucać. Ja jak się stresuję bardzo, smucę itd to potrafię się głupio śmiać i stroić miny. Tak reaguję. Dopiero za jakiś czas nastepuje płacz, może po paru godzinach, a czasem i dniach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
-2 / 2

To nic. 2 typów w Kalifornii ukradło samochód po czym jadąc ponad stówa po mieście przejechali na czerwonym i zabili 2letnie dziecko jadące z tyłu w foteliku. Prokurator żeby nie psuć statystyk przestępstw uznał to za wykroczenie czyli zero konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
+2 / 4

Nie widzę nic nagannego w zachowaniu tej dziewczyny. Jest spokojna. Współpracuje. Odpowiada na pytania. Później widać, że schodzi z niej to wszystko, a wiadomo, człowiek przepracowuje emocje w różny sposób. Dam przykład - był wypadek, zatrzymaliśmy się, bo moja mama jest pielęgniarką. Wykonała masaż serca, ułożyła poszkodowanego prawidłowo, jak przyjechała policja i karetka to zdała pacjenta i pojechaliśmy dalej. Dopiero pół godziny później chwyciła ją sytuacja i się cała zaczęła trząść i płakać. Adrenalina zeszła. Podobnie miałam, jak się mój kolega zabił. Bez problemu czekałam na karetkę, byłam przesłuchiwana przez policję, wróciłam do domu i poszłam spać. Dopiero rano mnie cała sytuacja uderzyła. Wcześniej byłam w zbyt dużym szoku, by okazywać emocje. Każdy przerabia je na inny sposób. Jeśli faktycznie doszło do wypadku i ona jest winna, dobrze, niech poniesie karę, ale nie ma co jej piętnować za sposób radzenia ze swoimi emocjami. Gorzej jakby była agresywna, zrobiła komuś lub sobie krzywdę.

Autor demota poluje na czarownice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pawel386
-2 / 2

@fefefka Ja pierdzele. Ona było pijana. Weź ty się zastanów o czym piszesz. Bronisz pijanej która dokonała morderstwa drogowego na dwóch niewinnych osobach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
0 / 0

@Pawel386 musiało mi umknąć, w której minucie nagrania pada, że ona jest pijana? Mówiła, że jechała dopiero na imprezę. Chodzenie po linii oraz stawanie na jednej nodze i inne testy wykonała prawidłowo. Powiedz mi gdzie mam szukać tego pijaństwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JurnyHeniek
0 / 0

Naćpana i czego nie rozumiesz ? Jak można się tak po narkotykach niestosowanie zachowywać ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem