Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
182 190
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
U UFO_ludek
+9 / 9

1 przestajesz być sobą byle udowodnić im, że jesteś 'inny niż inni'.
2 mają nad Tobą włądzę, skoro im coś udowadniasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gorza
+5 / 5

Badz wlasna osoba, badz co badz soba, niech twa osoba bedzie ci ozdoba, nie jedno razowo lecz calodobowo....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
-2 / 4

Mam nadzieję że nie masz prawa jazdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moretka
0 / 0

@pokos
Ten ktoś nie chce się podporządkować czyimś standardom i oczekiwaniom, a nie przepisom prawa, np. drogowego. Nie jest konformistą i nikomu nie zagraża swoją postawą za to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i od razu osądzasz, a to dużo bardziej niebezpieczne. Mam nadzieję, że ani w pracy ani w życiu nie masz zbyt dużego wpływu na innych ludzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
0 / 0

@Moretka . To ty nie potrafisz czytać. Ustawodawca to tylko jeden z tych którzy chcą go wepchnąć w swoje standardy. A on będzie udowadniał, że woli inaczej. Ruch drogowy to tylko jeden przykład. Ludzie wśród których żyjemy zawsze mają wobec nas jakieś oczekiwania, a ten typ chce być zawsze w kontrze. Nie daj Boże takiego zatrudnić albo z takim pracować. Za sąsiada też bym go nie chciał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moretka
0 / 0

@pokos
Matko... :))) przepisy prawne, ustawy itp. to nie standardy a tym bardziej nie oczekiwania! :)))
Do przepisów musimy się dostosować a do czyichś oczekiwań nie! To fascynujące, jak pracuje Twój mózg i jak rozumiesz ten świat :)
Ja rozumiem, że jak Twoja mamusia miała standardy, że np. co sobota sprzątasz chatę a dwa razy w roku przed świętami wyciągasz szkło ze wszystkich szafek i je myjesz, to dla ciebie to jest ok. I nawet, jak tego nie lubisz to robisz, bo takie są standardy i nie możesz mieć swoich własnych. A jak tatuś miał oczekiwania, że hajtniesz się z wysoką blondi a ty zachochasz się w małej brunetce, to czyje oczekiwania spełnisz? Swoje czy czyjeś? Brak słów, nie ma sensu ci tego wyjaśniać :))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem