Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

TVP INFO zagłusza posłów opozycji i oddaje głos rządzącym

www.demotywatory.pl
+
158 163
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adamIM
+21 / 21

to już nawet nie jest śmieszne. oni nawet już się nie kryją że są funkcjonariuszami PiS. nawet za komuny TVP zachowywało jakieś pozory. ci już nawet pozorów nie zachowują :( :( :(
ciekawe gdzie będą ci pseudo dziennikarze szukali azylu jak PiS straci władzę. w Korei, na Białorusi? bo chyba nie będzie nikogo rozsądnego kto będzie chciał te hieny u siebie zatrudnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+6 / 6

@adamIM Po to właśnie powstała łamiąca konstytucję ustawa "lex Tusk" żeby pis rządziło cały czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
+12 / 12

TVP to szlam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DamianDziku
+10 / 10

"Jako kolejna na mównicę wyszła Marzena Okła-Drewnowicz, która nawiązała do waloryzacji 500+. - Panie Kaczyński chce pan zwaloryzować ludziom 500+? Mówimy sprawdzam! Doprowadziliście gospodarkę do ruiny, wprowadziliście ludzi w problemy finansowe. Dajcie ludziom to, co zabraliście. Od 1 czerwca, a nie od nowego roku. To jest szantaż polityczny. Mówicie ludziom: Damy wam, jeśli na nas zagłosujecie. Zależy wam na ludziach, czy na ich głosach przy urnach wyborczych? Dajcie im to, co zabraliście. Prosimy o natychmiastowe wprowadzenie procedowanie tego projektu - krzyczała posłanka."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+6 / 6

@DamianDziku Taki szach mat wyborczy. Jak teraz Platforma wyjdzie z własnym projektem podniesienia 500+ już od 1 czerwca to PiS jak go poprze to straci swój chyba najistotniejszy argument wyborczy, a jeśli go nie poprą to w sumie stracą wiarygodność wśród swoich wyborców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DamianDziku
+5 / 5

@JohnLilly Platforma zapytała Kaczora skąd ma na te bonusy, Jego gwardia ospowiedziała, że takie traktowanie nizin społecznych jest w DNA partii.
Szach mat jest w rachunkach za "dobro" jakie prezentuje prawica.
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
0 / 0

@JohnLilly Tylko że ta deklaracja podniesienia 500+ nie miała w sumie żadnego wpływu, bo sondaże dalej pokazują dla nich ~32%. Tych osób, które nie chcą na nich głosować 800+ i tak nie przekona. A te 30% i tak zagłosuje na nich bez względu na wszystko. W sumie nie wiem co by się musiało stać, żeby stracili poparcie. Może gdyby bardziej ideologicznie na prawo od nich wyrosła jakaś "Katolicka Polska", to by im odebrali trochę poparcia :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+1 / 1


Poziom głośności jest odwrotnie proporcjonalny do wielkości mózgu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 maja 2023 o 12:34

G gonzor73
+1 / 3

TU na demotach darliście klawiatury za PiS, nie podobała wam się władza w 2015, macie na co zasługujecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
+2 / 2

Czy ten młody człowiek, pseudodziennikarz TVP info jest takim matołem, że wierzy w to co mówi, czy mu aż tak dobrze płacą za robienie z siebie śmiecia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem