Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
157 167
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W WhiteD
+2 / 2

Z artykułu wynika że tam raczej mieszkają rodziny którym coś się w życiu spir$%^ - jak pożar, czy nagła drastyczna podwyżka czynszu. Nie zdziwiłoby mnie jakby część tych osób pracowała i coś tam jednak płaciła hotelowi... jasne matka z dziećmi - gdzie jedno ma autyzm - może mieć z tym problem.

Hotel by się raczej nie zgodził na umieszczenie tam jakichś narkomanów, alkoholików po przejściach... obstawiam że tu masz raczej normalnych ludzi którzy nagle stracili lokum i to jest po to by bezdomni nie byli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
0 / 0

@WhiteD Dokładnie tak. W UK jest wielki kryzys mieszkaniowy, a w Szkocji to już w ogóle - przewiduję, że wszystko pierdyknie w marcu przyszłego roku. Wprowadzili zasadę, że nie można podwyższyć czynszu o więcej niż 6%, a raty kredytowe wzrosły o dużo więcej. Właściciele mieszkań wyrzucają swoich lokatorów, bo przy nowej umowie mogą sobie zażyczyć ile potrzebują.

Ceny za wynajem już teraz są jak z kosmosu i zasiłek mieszkaniowy ich nie pokrywa. Jak masz niskie dochody, to też cię nie stać. Właśnie tacy ludzie lądują w hotelach, pensjonatach i hostelach - niby tymczasowo, ale tak naprawdę trwa to latami. Tracą przez to cały swój dobytek, bo ileż można zmieścić w pokoju hotelowym?

Płacą za ten wątpliwy przywilej sami, albo pokrywa to zasiłek mieszkaniowy. Hotel tego nie robi z dobroci serca. W artykule wyjaśniano, że to Rada Hrabstwa zawaliła sytuację (i to nie pierwszy raz), bo za długo zwlekała z rezerwacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
+1 / 1

Każdemu może się zawalić świat z różnych przyczyn. Czasy są nie pewne. Rozumiem, że jeśli wypadnie na ciebie i stracisz nagle wszystko to nie wyciągniesz ręki po pomoc? A jeśli wyciągniesz i jej nie otrzymasz mimo, że dotychczas całe życie łożyłeś na system opieki społecznej, przeznaczony właśnie na takie sytuacje to nie będziesz miał żadnego żalu i pretensji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem