Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
488 495
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+7 / 7

A tymczasem w Bydgoszczy: Baza NATO, produkacja amunicji dla polskiego wojska...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+10 / 10

"Zapewne wielu z was zginie, ale jest to poświęcenie na które jestem gotów"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+6 / 6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vj8dymykzstu
-5 / 5

I nagle każdy debil w Polsce to ekspert o balistyki i telemetrii radarowej. Nie da się chronić teraz całego obszaru Polski to fizycznie nie możliwe. Trzeba było budować tarczę antyrakietową gdy USA proponowały ale wtedy Tusk powiedział że "prezydent Putin nie jest zachwycony tym pomysłem". I tarczy nigdy nie wybudowano. Ja pier...ole premier kraju należacego do struktur NATO przejmował się zdaniem największego wrogiego wobec NATO reżimu, pojmujecie to czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 2

@vj8dymykzstu nie chodzi o to, ze glowicy nie zestrzelili. Chodzi o to, ze stracili pocisk z radarow i olali temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

@vj8dymykzstu czyli znowu "wina Tuska". Tarcza antyrakietowa nic by tu nie dała. Oni wiedzieli, że ten pocisk leci tylko stracili go z radarów. Minister, żeby nie wyjść na debila i żeby nie wyszło, że nasze wojsko to teraz banda niekompetentnych trepów, kazał sprawę zamieść pod dywan i nie organizować poszukiwań. No bo skoro gdzieś to spadło i jest cisza to znaczy, że nic się nie stało, nie? Tak się dzieje, kiedy gdzieś się wprowadza w życie stalinowskie porzekadło "nawet kucharka może rządzić krajem" - no to mamy w rządzie samych specjalistów od trzymania się stołka za wszelką cenę a świat ma z nas coraz większy polew.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vj8dymykzstu
-3 / 3

@Vinyard Oczywiście że to wina Tuska, tarcza antyrakietowa to nie tylko baterie pocisków ale i nowoczesne system radarowe. Wszystko połączone w jeden skuteczny, sprawdzony system. Dlaczego rakieta, która spadła pod Bydgoszczą nie została przechwycona przez żadne Nasze ani natowskie systemy antyrakietowe rozmieszczone na terytorimu Polski? Prawdobodobnie kurs pocisku by przewidywalny i nie zgrażał żadnej krytycznej infrastrukturze. Pocisk nie uderzył w żaden strategiczny cel, spadł gdzieś na nie zamieszanym, rozległym terenie, niewyżądzajac nikomu krzywdy. Wiesz co by się stało gdyby uderzył w jakiś budynek i zabił ludzi, tak jak ten porzedni, masz wyobrażenie ? III Wojna Światowa. Komu to potrzebne, tobie czy pismakom z TVN? Szukasz sensacji usiądź gołą dupą na jeżu, choć szkoda zwierzątka ale będziesz miał emocje. Ten rząd zrobił w kilka lat więcej niż wszystkie postkomunistyczne rządy przez 3 dekady razem wzięte. Zapamiętaj komuna w Polsce nie skończyła się w 89 roku ani w 92, ani 2010, 2012 czy 2022. Nawet po upadku ZSRR nadal w Polsce siedzi ruska agentura. Nadal są tu konfidenci i sprzedajne kundle. Które robiły reset z Rosją kosztem polskiej racji stanu, umarzały długi Gazpromu, podpisywały niekorzystne długoletnie kontrakty na ropę i gaz, przekazały śledztwo smoleńskie rosjanom i tak głęboko właziły Putinowi w dupę że ten miał zaśpiewać piosenkę na festiwalu qurwa mać. Te kundle konfidencje wyssały z mlekiem matek niekórzy są dumni z tego że donoszą jak Bideroń i Ochojska, donoszenie to w tej chwili Nasz sport narodowy. A Ci co teraz ruskiem donosić nie mogą donoszą Brukseli normalnie jak przed rozbiorami. Jak nie ruskim to niemcom i tak toczy się ta gra a głupi ludzie myślą że im zależy na Polsce albo Polakach, przecież oni nawet programu wyborczego nie mają bo Im nie chodzi od dobro Polski tylko o władzę. Nawet jeśli będzie się to wiązało z oddaniem suwerrności Polski w obce ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 czerwca 2023 o 20:59

V Vinyard
0 / 0

@vj8dymykzstu nasze systemy radarowe wykryły tą rakietę jak tylko znalazła się w polskiej przestrzeni powietrznej. Właśnie wyszły dowody na to, że wiedzieli o tym zarówno Morawiecki jak i Błaszczak. Więc to wina tych dwóch, że rakieta zdolna przenosić głowice jądrowe poleciała sobie dalej. "Kurs pocisku był przewidywalny i nie zagrażał krytycznej infrastrukturze" - co ty pie****sz?! Gdyby była uzbrojona w głowicę jądrową to mogłaby sobie bezpiecznie wybuchnąć gdzieś w lesie pod Bydgoszczą? Serio?! "Ten rząd zrobił w kilka lat więcej niż wszystkie postkomunistyczne rządy przez 3 dekady razem wzięte" - no pusty śmiech mnie ogarnął. Faktycznie, nikt przed nimi nie doprowadził do takiego zadłużenia państwa. Nikt też nie doprowadził do takiej zapaści inwestycji. Nikt też nie doprowadził do prawie 20% inflacji. Nikt też nie doprowadził do tego, że ani z naszymi ministrami ani nawet z premierem i prezydentem nikt liczący się na świecie nie chce już poważnie rozmawiać. Można by tak długo jeszcze wymieniać "osiągnięcia" tego rządu z nepotyzmem i kolesiostwem rozbuchanym do granic wszelkiej tolerancji na czele, tylko sądząc po reszcie Twojego wywodu nie ma sensu strzępić języka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem