Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
607 620
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dejmien86
+5 / 13

To nie władza osiągnęła szczy nikczemności bo jestem przekonany, stać ich na więcej. To Polacy siedząc i nic nie robiąc doprowadzają do tego że w Polsce jest już praktycznie Białoruś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+1 / 5

@Dejmien86 Przepraszam Cię bardzo, ale jesteś ignorantem do kwadratu. "W Polsce jest już praktycznie Białoruś"? Na Białorusi jest ponad 1500 osób ze statusem więźnia politycznego. I to tylko wg oficjalnych danych niezależnych ośrodków. Ludzie są skazywani na kary wieloletniego więzienia za udział w protestach, a nawet za nieprawomyślne zdjęcia w mediach społecznościowych. Dziesiątki tysięcy Białorusinów zostało zmuszonych do wyjazdu z kraju (tylko w Polsce jest ich ok. 70 tys.). Ludzie są regularnie wzywani przez służby bezpieczeństwa na przesłuchania. Łamane są prawa mniejszości narodowych (m.in. poprzez zakazywanie nauczania w języku narodowym, niszczenie miejsc związanych z ich kulturą i pamięcią narodową). Nie ma niezależnych od władz organizacji społecznych i mediów, a wszystko, co nie powiela oficjalnej propagandy, jest uznawane za ekstremistyczne, delegalizowane i wpisywane na listy terrorystów. Liderzy opozycji są skazywani na kary kilkunastu lat pozbawienia wolności, podobnie dziennikarze, a o wielu z nich nie ma żadnych informacji od kilku miesięcy.

Polsce naprawdę bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dużo brakuje do Białorusi. A porównując naszą sytuację do sytuacji Białorusinów po prostu plujesz im w twarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 maja 2023 o 10:25

avatar pawel24pl
+8 / 12

Oj, grabisz sobie ... przedstawicielu kremla xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DamianDziku
+3 / 7

Wojak Szwejk podzedł do "Knajpy pod Kielichem" i nie zastał szynkarza. Była tylko szynkarzowa. Gdzie gospodarz? Zapytał. Mąż jest oskarżony, że jest przedstawicielem Kremla. Siedzi już osiem miesięcy w areszcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+1 / 5

No popatrz, a wy w 2015 tak chcieliście tu na Demotach PiS, tak kolił was w oczy Tusk...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@gonzor73 Nas akurat nie. Ale znam kilkoro ludzi, którzy wtedy zagłosowali na PiS bo mieli dość kilku zachowań, które nie trzymały standardów... Teraz w ciągu jednego tygodnia mają tyle szamba ze strony władzy ile wtedy przez rok. Oni biją się w piersi i drugi raz tego błędu nie popełnią. No ale niestety PiS sobie wyhodował na TVP bezrefleksyjny elektorat, który pozwala PiS balansować na granicy zwycięstwa wyborczego.

BTW Ale dobrą masz pamięć jak na rocznego użytkownika... :) Oczywiście lepiej nie wyjaśniaj swoich supermocy. Admini nie śpią!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2023 o 23:14

G gonzor73
+1 / 1

@koszmarek66
a tak zgadza się, wtedy tylko obserwowałem bez komentowania, miałem 6 lat przerwy od demotów, sam nie wiem czemu to piszę :)
BTW
już ich sam ten pomysł lexTusk zaczyna uwierać, Du*a już się wycofuje proponując modyfikacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2023 o 14:00

C camper52
-1 / 1

Szczyt nikczemności jest na czystkach etnicznych i kulcie jednostki. Dopiero się rozpędzamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 3

Przestańcie nazywać to gunwo lextusk. Nawet jeśli podstawowym celem jest zaszkodzenie Tuskowi to ta ustawa jest batem na KAŻDEGO kto nie podoba się władzy. To nawet nie musi być polityk, to może być dosłownie każdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-1 / 1

Ja znam odpowiedzi na pierwsze dwa pytania.
Ad1. Rakiet jak pisze autor" nie ujawniono" na wskutek nacisków naszego/naszych sojuszników. Po Przewodowie dostaliśmy po łapkach że chcemy wywołać 3 wojnę światową. Jakby okazało się że ruskie rakiety do przenoszenia głowic atomowych latają sobie po naszym niebie to nato powinno uruchomić artykuł 5. Dlatego Błaszczakowi nic nie zrobili za jego teoretyczny brak działań. Działał zgodnie z żądaniami sojuszników - mordy w kubeł. Niech się uspokoi. Zadziałało?
Zadziałało. Nikt nie wrzeszczy że zostaliśmy ostrzelani tylko że obrona plot/Błaszczak /PiS/Wojsko(do wyboru) - dało d..
Ad 2.
Kolejny raz. Dla myślących ze bateria patriotów coś zmienia. Zmienia w miejscu gdzie stoi. Około 40 km średnicy obszaru chronionego. Dlatego bronione są tylko elementy infrastruktury krytycznej. Czyli stoją sobie gdzieś pod Jasionką. Do zestrzelenia takiej rakiety najlepiej nadają się samoloty dyżurujące. I pocisk w kompletacji do zwalczania rakiet balistycznych. Ma go zniszczyć a nie uszkodzić. Nie może spaść gdzieś losowo na dom w dwóch połówkach i z działającą głowicą ABC.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem