Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
721 732
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obiektywny1
+24 / 28

Gdyby tak przejąć w ramach kary majątki polityków pisu wszystkich którzy mieli z tą mafią coś wspólnego to na zapłatę kary by wystarczyło. Niech sami płacą za swoje przekręty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+29 / 29

@Obiektywny1 Oni już te majątki dobrze poukrywali. Ten czas który im głupi wyborca dał starczył aby się ustawili na dziesięć pokoleń w przód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychad
+21 / 21

to że kupili od rosji ale pośrednikiem były węgry to jedno, ale że kupili taniej i nie byli zainteresowani inną ofertą lepszą ze strony usa to drugie. inny temat wzrost importu po wybuchu wojny od 2021 gazu ropy od Rosji to jest OK? czyli kupujmy bo będą lepsze zyski a sprzedamy głupim Polakom jako że droższe z Norwegii?
ale rozliczajmy tuska że kupował tam gdzie cały świat kupował bo było taniej w czasach gdzie rosja była kontrahentem, a tak w ogóle to co zrobił pis od 2015r jak objął władze - zerwał umowy, i podpisał lepszą ofertę na droższy gaz z usa, czy Norwegii? Nie bo taniej od ruskich ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+11 / 11

@krzychad To jest dokładnie ten sam deal, jak z Morawieckim i doradzaniem Polakom, by sprzedawać obligacje, a samemu ich nakupować i zyskać na tym miliony.
No, prawie. Bo tam jednak to tylko się nachapał kosztem podatników, a tu nie tylko się nachapią, ale jak Putin kupi to jesteśmy już ostatecznie 'drugim Budapesztem' - siedzimy u Rosji w kieszeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 maja 2023 o 17:12

avatar OP2000
+3 / 3

@krzychad Jakie taniej, pewnie zapłacili więcej, tylko kasa dana w łapę nie będzie uwzględniona w cenie, bo trafi prosto do ich kieszeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar goldenfrog
+20 / 22

Cała operacja miała na celu umożliwienie wyprowadzenia majątku, które dawało jedynie przejęcie Lotosu - zdradził mi dobrze poinformowany znajomy z otoczenia Lotosu. W Polsce żeby ukraść tysiąc, marnowanych jest sto tysięcy, stąd taka skala strat.
Ale z ważniejszych i istotniejszych tematów, to ile kosztował zegarek Nowaka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+8 / 8

@goldenfrog
Ten, który koniec końców po latach mu zwrócili, bo był prezentem od żony? Ale tym właśnie żywi się PiS - nienawiścią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar goldenfrog
+1 / 3

@Sasame Właśnie ten. Nie popieram PO (PISu ani innych Konfederacji i Hołownii też nie), ale aż się tęskni za tamtym standardem, gdzie byle przekręt kończył kariery polityczne i odsuwał partię od władzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
0 / 0

@goldenfrog Przypomnieć sobie, jaką aferą były ośmiorniczki i skonfrontować to z MILIARDAMI, które zagarnął PiS... Nie mówiąc o tym, czego jeszcze się dowiemy, jeszcze dekady będziemy spłacać długi, których narobili.... Albo poświęcimy na to prawie wszystkie pieniądze z unii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar goldenfrog
+1 / 1

@Sasame Rządy jednych i drugich to rozbój, ale PO przy PIS to byli zwykli nieudacznicy, nie ta skala łajdactw i przekrętów. PIS wprowadził nową jakość w grabieniu i rozmontowywaniu kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+16 / 20

Cały pis przekrętem stoi. Ale nie chce mi się wierzyć, że jest coś, czego wyborcy pis-u nie wybaczą. To jest BETON.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+7 / 7

@kawanalawe Dlatego powiedziałam 'przeciętny'. Miałam na myśli tego wyborcę PiS, który JESZCZE, choć ciężko, stara się samodzielnie myśleć. Te kilka procent, które widząc OSTATECZNY dowód na pro-rosyjskość PiSowskich aparatczyków (a oObajtek jest jednym z najbliższych uchu prezesa) zacząłby już zadawać PYTANIA. A SWOJEMU wyborcy już PiS nie mógłby powiedzieć, żeby się bujał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowboj
+1 / 1

Niestety ale przeciętny wyborca PiS nie usłyszy o tym w jedynej słusznej telewizji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

NO I CO Z TYM ZROBIMY OPR.MEMÓW nic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
-1 / 1

@rafik3001
'Memy' to szerzenie informacji. Szerzenie informacji to wzrost wiedzy społeczeństwa. Wzrost wiedzy społeczeństwa rodzi protesty i demonstracje.

I tu, gdy jest jeszcze dość DEMOKRACJI, dochodzi do obalenia złych rządów. PEŁNA AUTOKRACJA dba o to, by wygrali WŁAŚCIWI ludzie, ale pod przykrywką 'słuchania większości' . My jesteśmy między jednym, a drugim.

Ostatnim etapem jest TYRANIA, gdzie próba zmiany kończy się usunięciem pokazowym, by zapobiegać ponownym próbom.

OLANIE TEMATU, odgórne założenie, że 'to i tak nic nie zmieni', to najlepszy prezent dla autokracji, która rodzi się z przesuwania granic przy OBOJĘTNOŚĆ OBYWATELI.

Stąd, nawet te 'memy' mogą być impulsem do szerzenia świadomości, a w efekcie zmian.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem