Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
303 323
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+6 / 18

A nie, przepraszam, niektórzy działacze odtrąbili już sukces

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2023 o 14:18

J Jacek83218
+5 / 9

I co z tego? Jak PiS ich wciągnie w koalicję to pójdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+10 / 28

Myślę, że nie ma się co ekscytować obecnością na wiecach... warto zwracać uwagę na systemowe błędy w propozycjach Konfederacji.

No i zawsze warto podkreślać, że Konfederacja ma też twarz Brauna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+8 / 20

@Goretex Oczywiście, że nie można się specjalnie ekscytować, ale nacieszyć oko jak najbardziej :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+6 / 32

@Goretex A ja uważam, że PRZEDE WSZYSTKIM należy podkreślać, że Konfederacja ma twarz Brauna. Wszystkie te popierduszki o wolnościach podatkowych rozumianych z punktu widzenia XIX wiecznego kapitalisty mają się nijak do zamordyzmu prezentowanego przez Mentzena/Bosaka/Brauna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+4 / 16

@Antyboanty
Ale o jakich WOLNOSCIACH PODATKOWYCH ty mówisz???
Podatki to bedá nizsze ale tylko dla nich - bo sie o to mocno postarajá ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2023 o 17:08

avatar d4rek
-1 / 3

@Ella111111 też sobie odlicz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+6 / 24

Bo niestety typowy wyborca konfederacji to raczej w internetach siedzi. Na światło słoneczne niechętnie wychodzi. Całą wiedzę o świecie czerpie z tiktokowo/tłiterowych występów kilku frustratów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 23

@Antyboanty Istnieją również jeszcze 2 opcje:
- niemożliwe, aby bot z tt przyszedł na taki wiec
- wyborcy konfy w dużej mierze siedzieli w tym czasie jeszcze w szkole

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+3 / 15

@LowcaKomedii No fakt. Ale w drugim przypadku Konfederaci mają rację co do poziomu nauczania w Polsce, bo jak nauczany myślenia człowiek, może się dać nabierać na taką intelektualną żenadę. Ale to tylko potwierdza tezę o ich obrzydliwym wyrachowaniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 10

Takie spolaryzowane czasy. Jeśli nie było o tym ani w TVP, ani w TVN to nikt o niczym nie wie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chrisde46
0 / 12

@koszmarek66 Widzę że żałujesz że nie wiedziałeś ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 12

@chrisde46 Byłem dawno temu na spotkaniu z JKM. Niektóre rzeczy mówił fajnie i widać, że gość ma łeb. Ale niektóre jego zachowania i stosunek do innych ludzi go dyskwalifikują jako "przywódcę narodu".

Od dawna uważałem, że z jego mądrości warto brać nauki. raz go słuchając, raz odwrotnie. Gość potrafił spojrzeć na sprawy oczywiste w inny niż stereotypowy sposób. Już od lat 90-tych, a tylko raz był wcześniej posłem, powinien mieć specjalną loże w parlamencie... taką stańczykowską bo lepszego ogara na hipokryzję polityków od lewa do prawa III RP nie miała. Jego zastępcą mógł być kiedyś Andrzej Lepper. On również był cięty na rządowych oszustów w białych rękawiczkach. Ale i Lepperowi samodzielnej władzy bym nie dał. :)

BTW. Jak widzisz umiejętnie udaję, że nie dostrzegłem ironii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+5 / 9

A mogli zrobić jak PiSowscy komuniści. Zwozić działaczy, tfu mieszkańców autokarami + wszystkich milicjantów z sąsiednich powiatów i od razu była by śłitfocia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 13

Spotkanie mało znanych ludzi z konfederacji w małym mieście. I tak to bywa, że czasem nikt nie przyjdzie. Konfederacja jest wciąż małą partią. Bez silnych funduszy promocyjnych.

Jasne że fajnie się wyśmiewa takie rzeczy, tylko pytanie jaki to ma sens?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 19

@ciomak12 A no taki, że paru kretynow może sobie o tym popisać. Ogólnie to jakieś trolle na usługach popisu, wystarczy poczekać, a przestaną szczekać xD Ale ciekawe, że coraz więcej takich demotow, jakiś wyraźny ból dupy muszą mieć, chyba w sondażach ich partie spadają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 17

@JestemRolnik Możemy się też pośmiać. Działacze/politycy której partii mogę przebić konfę? Macie bardzo mocnych zawodników - Braun, Korwin, Wilk itp.

Wytłumacz mi jak można mieć ból dupy o konfę? Ledwo przekroczyła próg wyborczy, nigdy nie będzie u władzy, a jej politycy odwalają coraz to lepsze numery. Czego można konfie zazdrościć? Chyba jedynie antynaukowych wpisów jej polityków. W tym przyznaję, są najlepsi i odstawiają innych.

Ból dupy to masz właśnie ty, bo ktoś się nabija z twojej konfy. Ucieszę cię, bo twoja konfa jeszcze z pewnością dostarczy mi contentu na demoty tego rodzaju :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+4 / 14

@LowcaKomedii @JestemRolnik
No niestety nie ma żadnego spisku. Z Konfy wyśmiewamy się bo to jest ugrupowanie do wyśmiania. Jakby teraz Memcen wyszedł i powiedział, że dzięki Konfie Polacy dolecą do galaktyki Andromedy to nikt z wyborców Konfy nawet by nie zapytał jak, kiedy i za co. Po prostu będą piszczeć, że Konfa to jedyna partia z sensownym programem podboju kosmosu a każdy kto wątpi to spiskowiec, Żyd, lewak, Mason, PeoPisowiec i eurokrata. Memcen zapytany o to powie, że nie wie ale inne partie też nie wiedzą a poza tym on mówi tylko to co jego wielbiciele chcą usłyszeć a każdy jeden cytat jest wyrwany z kontekstu. Inne ugrupowanie mężnie stąpające po drodze Konfy to chyba jedynie Solidarna...Przepraszam... Suwerenna Polska. Zresztą taki ich Janusz Kowalski idealnie pasuje do Konfy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar przemkoO
+1 / 13

Może nie wożą ze sobą klakierów jak pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+6 / 12

@przemkoO
Ich klakierzy niespecjalnie mogą jeszcze chodzić bez opieki rodziców a Ci raczej pilnują żeby pociechy były w szkole. Zresztą... Sam bym chyba nie wysłał swojego dziecka do Brauna czy Korwina...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 11

@saz06 To prawda. Partia, która ledwo przekroczyła próg wyborczy, nigdy nie była/będzie u władzy, organizująca wiece tylko dla organizatorów, jest wielkim zagrożeniem. To przecież nie tak, że w akcie desperacji politycy konfy robią coraz to lepsze numery, aby jakoś zaistnieć i zyskać wyborców. Po prostu inne partie się jej boją :) Taka to siła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
0 / 4

Ależ Konfie wcale nie zależy by ktoś tam przychodził.

Konfa robi sobie popularność na YT i w mediach społecznościowych (choć nie tylko) za sprawą Metnzena., Ten ma charyzmę i mówi z sensem. Problemem konfy jest to, że takich jak on to tam jest kilku w skali kraju. Większość konfy stanowią albo:

Korwiniści - czyli tacy co udają, że mówią z sensem, prawią ładne frazesy, ale jak ktokolwiek cokolwiek rozumie z ekonomii to wie, że gadają bzdury jak ich guru (Korwin nie rozróżniał podstawowych pojęć a do tego utknął w XIX wieku gdzie od tego czasu sporo założeń z tamtego okresu okazało się błędnych). Do tego dochodzą zapędy autorytarne.

Nacjonaliści - niby w sprawach ekonomicznych oddali głos Mentzenowi, ale jakby doszli do władzy to będzie główny powód rozpadu konfederacji. Czemu? Bo jak się z nimi pogada i dojdzie to szczegółów to tam pełno zwolenników nacjonalizacji czy wręcz gospodarczego izolacjonizmu. Póki nie rządzą to się trzymają razem, ale nie wiem jakby się mieli tutaj dogadać.

Oszołomy - Braun i mu podobni. Tutaj chyba za wiele tłumaczyć nie trzeba.

Tak wiec te wiece to tylko ustawka pod media społecznościowe, bo docelowy elektorat tej partii po wiecach nie chodzi zbytnio. Może Mentzen by ich przyciągnął, ale to tyle. A im mniej ludzi tym mniej świadków, że z mikrofonu lecą albo bzdury, albo jakieś ogólniki i myślenie życzeniowe, a to stoi w sprzeczności z budowanym wizerunkiem konkretnej opozycji, nie to co reszta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 czerwca 2023 o 8:50